PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe wizje świata


Trav
01-06-12, 20:28
Witajcie, poszukiwacze wieści!
Postanowiłem dziś podzielić się z Wami kilkoma słowami o jednym z najistotniejszych elementów prac nad Altaronem - tworzeniu grafik. Jest to proces wymagający sporego nakładu pracy i czasu, jednak potrafi skutecznie zaowocować przyjemnymi dla oka zmianami całego świata gry. Właściwie od początku istnienia projektu nowe grafiki stanowiły jeden z filarów Altaronu.

Altaron przez cały czas dąży do stania się grą niezależną, a nie można tego osiągnąć dopóki m.in. nie znikną z niego wszelkie obce grafiki. Ja oraz grupa oddanych twórców pracujemy nad tym cały czas, a efekty widzieliście dotąd z każdą nową aktualizacją. Ta nadchodząca nie będzie wyjątkiem.

http://altaron.pl/Cache//images/gallery/be6991b75e.gif
W przeciągu roku udało się w sporej mierze odnowić oblicze świata gry. Powyżej porównanie jednej z pierwszych zapowiedzi wyspy Anan z obecnym jej stanem.

Ostatnimi czasy tempo prac wzrosło niezmiernie i otrzymuję czasem naprawdę liczne paczki grafik mniejszych lub większych. Dzieje się tak nie tylko dzięki nowym twórcom, którzy pokazali swoje umiejętności i trafili do ekipy grafików, ale też dzięki mocnemu zaangażowaniu dobrze nam znanych osób. Tutaj chciałbym już teraz im podziękować szczerze.

Oczywiście jestem daleki od powiedzenia, że prace idą ku końcowi. Wciąż sporo zostało do "przemalowania" i to elementów silnie i często widzianych w świecie gry. Dlatego nie liczcie na to, że z najbliższą aktualizacją cały świat się odmieni, ale na pewno dostrzeżecie niemałą różnicę. Pamiętajmy, że na całość składają się setki nawet bardzo drobnych elementów.

Może dość słów. Przygotowaliśmy dla Was galerię obrazków, gdzie możecie obejrzeć trochę nowych elementów gry. A będzie ich więcej!
[ LINK DO GALERII ] (http://altaron.pl/Gallery-Index/cid-26/)

Graficy i reszta ekipy Altaronu pozdrawia!

beta2468
01-06-12, 20:37
No i super ! :) Galeria dość.. nietypowa ;) Śmiesznie to wygląda, ale to dlatego tak każdy będzie pewnie pisał bo będą porównywać do grafiki Tibii....Pewnie sama bym tak nie umiała więc się zamknę i tak xD Fajnie, że zaspokoiliście naszą ciekawość :D

Serio
01-06-12, 21:23
Ale szynka!!! :)

Seku88
01-06-12, 22:34
Miło jest popatrzeć że "gra" się rozwija, jednak uważam że więcej ludzi powinno się angażować w ten projekt ;). Jednako szacunek dla tej grupy która i tak już wiele osiągnęła tym iż serwer stoi ponad rok i wciąż zyskuje nowych zwolenników. Mam nadzieje że tych po nadchodzącej aktualizacji przybędzie więcej.:)

Bafrox
01-06-12, 23:07
Wreszcie doczekaliśmy się zapowiedzi :) zdjęcia są naprawdę niezłe, te grafiki są wręcz unikatowe, hydry wyglądają świetnie :D
Powiedzcie jeszcze co zamierzacie zrobić z wojem 2h, i to mi wystarczy mogę cierpliwie czekać do up. bo nie wiem czy grać nim teraz czy dopiero się będzie opłacać jak wyjdzie up :P

Obles
01-06-12, 23:18
Rycerz 2h będzie odpowiednio... zobaczycie!

Bafrox
01-06-12, 23:40
Aha, ale czy na chwile obecną lepiej iść expić nim czy skilować? Bo jak będę skilować teraz a w up przyspieszycie zdobywanie skila to jaki to ma dla mnie sens :P Zmieni się prędkość zdobywania skila?

Vervel
02-06-12, 07:13
przed wejściem do gry standardowo otworzyłem główną,żeby jak zwykle się zawieść...

a tu taka niespodzianka,artykuł fajny,grafiki świetne

przed wejściem do gry standardowo otworzyłem główną,żeby jak zwykle się zawieść...

a tu STAŁO SIĘ!

taka niespodzianka,artykuł fajny,grafiki świetne, oczywiście czekamy na inne

Sarinas
02-06-12, 08:13
Wspaniałe sylwetki hydr , orków i wiwern , Altaron coraz bardziej odróżnia się od Tibii :)

makmej
02-06-12, 08:20
Osy są świetne!!!!!!!!!:D Hydry... LoL :D jakoś dziwne:) , orki mi się średnio podobają:( ALE POZYTYWNIE :D

negrula
02-06-12, 09:37
orki z wodogłowiem xD

beta2468
02-06-12, 09:55
I wiwerny anorektyczki :D Śmieje się, ale mi się podoba ;) Wkońcu coś się dzieje.

Artek
02-06-12, 16:24
No Super. Na pewno kiedyś wrócę pograc ;] =>>Moza

Stros
03-06-12, 11:19
Gratuluję wprowadzenia kóz - świetny pomysł.
Genialnym rozwiązaniem wydają się rampy widoczne na 9 obrazie.

Dziki chyba za bardzo "wypasione", że nie wspomnę o mocno przekrwionych oczach. Widać specjalna hodowla.

baxcrow
07-06-12, 20:22
Wasze grafiki to jak powrót do Tibii 3.0-6.61...

Orki są... żenujące i tyle.
Ten potwór na drugim to wywerna czy sobie jaja robicie ?
Grafiki drzew są rodem z Tibii 3.0, niemal identyczne.

Wasze grafiki nie mają żadnych detali.
Takie grafiki właśnie robił CIPSoft 10 i więcej lat temu...

Na plus jedynie widzę osy i tą szynkę. Fajne grafiki.
Reszta jest słaba. Wszystko takie pozbawione koloru i wyrazistości.

Kuzyn
07-06-12, 23:01
Wasze grafiki to jak powrót do Tibii 3.0-6.61...

Orki są... żenujące i tyle.
Ten potwór na drugim to wywerna czy sobie jaja robicie ?
Grafiki drzew są rodem z Tibii 3.0, niemal identyczne.

Wasze grafiki nie mają żadnych detali.
Takie grafiki właśnie robił CIPSoft 10 i więcej lat temu...

Na plus jedynie widzę osy i tą szynkę. Fajne grafiki.
Reszta jest słaba. Wszystko takie pozbawione koloru i wyrazistości.

Popieram.

Kluczowe grafiki lężą.
Przypominacie nieco teraz Zezenia Online czy Phobos, czyli pod względem grafik - większość leży.

miko1234
09-06-12, 10:40
Najlatwiej jest krytykowac ;) a moim zdaniem praca idzie wre i juz nie moge sie doczekac up'ka ;))

Kuzyn
09-06-12, 16:50
Najlatwiej jest krytykowac ;) a moim zdaniem praca idzie wre i juz nie moge sie doczekac up'ka ;))

Skoro robią to i pokazują to niech nie oczekują samych pozytywów bo jak pisałem wcześniej kluczowe grafiki leżą.

Drakon
14-06-12, 20:51
Się czepiacie strasznie, póki co trzeba w grze wymienić wszelkie obce grafiki, co by taki Cipsoft nie miał się do czego przyczepić. Kiedy już wszystko zostanie wymienione, zaczną się poprawki, co by graficy mieli co robić ;)

irwin546
17-06-12, 09:29
I tak Altaron był dla mnie zbyt prymitywny i dziecinny, zważając na target wątpię by to się zmieniło : C.

beta2468
17-06-12, 12:59
I tak Altaron był dla mnie zbyt prymitywny i dziecinny, zważając na target wątpię by to się zmieniło : C.

To co Ty tu jeszcze robisz? Jak się nie podoba to nie graj :)

irwin546
17-06-12, 16:50
To co Ty tu jeszcze robisz? Jak się nie podoba to nie graj :)

Narzekam głuptasie : C, takie był i taki będzie mój jedyny wkład w projekt. Ideałem do którego dążę jest gra tak hardkorowa, że grają w nią tylko metale-księgowi, potrafiący stracić 20 lat na powolnym odkrywaniu interfejsu gry.

Aktualnie jedynym Masywnym multiplejerowym er pe giem który być może spełni moje oczekiwania jest Salem, ale na to przyjdzie mi poczekać.

PiekaR880
18-06-12, 08:36
Życzę cierpliwego wyczekiwania :)

357951
21-06-12, 12:26
Czy to oznacza że grafikę zmienią bo ta co jest aktualna jest szara

broda
28-06-12, 16:50
pozytywne;) to już nie tibia ;p

Kuzyn
28-06-12, 17:41
Się czepiacie strasznie, póki co trzeba w grze wymienić wszelkie obce grafiki, co by taki Cipsoft nie miał się do czego przyczepić. Kiedy już wszystko zostanie wymienione, zaczną się poprawki, co by graficy mieli co robić ;)

Kogo w Niemczech obchodzi następny kilkutysięczny OTS?

frajerhejt
14-08-12, 17:47
e czemu jak wchodze to cos pisze ze jakis błąd