PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień z życia Rozetti'ego


Lester86
01-06-12, 21:59
Postanowiłem, że założę swój temat na którym będę wrzucał swoje screeny z awansami, różnymi huntami. Narazie level niski, więc nie ma na co patrzeć 8) Lecz może wkrótce się rozkręci :) Na początek 2 screeny z dzisiejszego dnia:
AWANS NA 10 POZIOM
http://img534.imageshack.us/img534/8990/10lvly.png
15 POZIOM (PORADY SENSEJA ZAWSZE SPOKO) :)
http://img3.imageshack.us/img3/5071/15lvlg.png

Szybko expie jak na świeżego gracza :D
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania... niebawem następna porcja screenshotów.

Legolas
02-06-12, 05:02
No bardzo ładnie ci idzie :)

Legolas
02-06-12, 13:37
No myślę że ładnie zarobiłeś wraz z wzrostem poziomu będzie wzrastał zarobek :p Gratuluje
Czipsu.

negrula
03-06-12, 10:34
Gratulacje! (pomijając oczywiście ten kick ;) ) Dobrze, że się nie poddajesz bo kicki zdarzają się każdemu. I powodzenia!

Vervel
03-06-12, 16:04
ładna kaska,ładne screeny

CHCEMY WIĘCEJ!CHCEMY WIĘCEJ!CHCEMY WIĘCEJ!

Vervel
03-06-12, 17:09
ojj jak słodziutki więcej screenków dla mnie :) :B

kazałeś komentować to komentuje, gz lvla kiedy 100 ?

Vervel
03-06-12, 17:32
czy wbicie kolejnego lvlu to nie radość,czy expienie to nie zabawa ?

mario
03-06-12, 20:51
Niezle niezle. Szybko z lvl lecisz. Następny week to pewnie juz 30 bedziesz miec :D

9891404
04-06-12, 04:35
"JEŚLI JUŻ OGLĄDASZ SCREENY PROSZĘ CIĘ, POZOSTAW PO SOBIE KOMENTARZ TO MOTYWUJE"

wezme cie pod uwage ze tak z lvlem lecisz okej ?hahahhahaa

nie no joke . Gz ^^

9891404
04-06-12, 08:25
Bo kto szybko expi ten żyd bez urazy xD haha i sie smieje ;)

malpaa
04-06-12, 13:19
Padłeś i się nie poddałeś dobra postawa oby tak dalej i powodzenia
;)

Vervel
04-06-12, 14:04
niniu chodzi o to,że skoro tak szybko expisz to pewnie jesteś noobcharem collegium,wiec wkrótce wpadną do ciebie main charami(zaszczyt) bądź swoimi noobcharami (standard) i narzucą na ciebie blokadę expa/od razu wrzucą na hunted listę exorit

9891404
04-06-12, 15:44
Robaczku ja sie tylko smialem ( zartowałem ) hehe ale tak jest my exority bijemy nob chary z podejrzeniem ze to ktos z collgegium bo lubimy wiedziec jakie nudy nas omijaja i czy jeszcze ktos gra od nich :)

wiec na ten temat mozemy skonczyc :) to sa poprostu twoje przygody na altaronie :) powodzenia ^^ w dalszych awansach :)

PiekaR880
05-06-12, 10:14
Kolego z dobrej rady i koleżeństwa bo bardzo miły i pomocny z Ciebie gość w grze sugerowałbym o nie pisanie dla ogółu czegoś takiego

"DOWIEM SIĘ CZY TO NOOB CHARY OD KOGOŚ, CZY TEŻ NIE, ALE WIEDZCIE, ŻE JESTEŚCIE NA MOJEJ LIŚCIE VIP OZNACZENI CZASZKĄ... NIEBAWEM NADEJDZIE MOJA ZEMSTA"

Możesz sobie narobić niepotrzebnych wrogów, a to jest chyba ostatnia rzecz jaką chciałbyś mieć w Altaronie. Takie śmierci tłumacz sobie tak, że chłopaki nie dostali czegoś w rl więc musieli odreagować :)

Mervakis
05-06-12, 10:58
Prosiłbym o nie umieszczanie screenów ukazujących położenie przedmiotów potrzebnych do wykonywania zadań. Spoilowanie we wszelkiej postaci jest zabronione.

Uwolniona Mysl
05-06-12, 12:03
CZY TEŻ NIE, ALE WIEDZCIE, ŻE JESTEŚCIE NA MOJEJ LIŚCIE VIP OZNACZENI CZASZKĄ... NIEBAWEM NADEJDZIE MOJA ZEMSTA :B

http://us5.memecdn.com/BITCH-PLEASE_o_103613.jpg

jasiek50
05-06-12, 13:20
Eldoka wez pod uwagę że nie tylko "sam wiesz który klan" morduje neutrali.

jasiek50
05-06-12, 17:44
Nie ma sprawy... nie będę wrzucał screenów, na których jest lokalizacja jakiegoś przedmiotu questowego.

Co do Obroncy Tytulu:
więc to sprawka exorit i ich daremnych i w ogóle niepotrzebnych zabaw noob charami -.-. Widzę, że zależy Ci na tym, żebym stracił chęć do gry, albo w ogóle nie grał :) Te wasze ubijanie pod pretekstem "bo on może być z collegium" jest już chore i kompletnie nie na miejscu. Powinniście uszanować moje zdanie.
Tyle na ten temat.

NIEBAWEM KOLEJNE SCREENY

ten "Pretekst" jest kierowany do graczy szybko expiących, a jeżeli byś trochę pomyślał to zauważył byś że twoi mordercy byli ubijani przez graczy z exorit, co chyba wyklucza to że są ich noob harami...

Vervel
05-06-12, 17:50
czyli to collegium uznało że jesteś noobcharem exorit

Siwor
05-06-12, 17:54
ten "Pretekst" jest kierowany do graczy szybko expiących, a jeżeli byś trochę pomyślał to zauważył byś że twoi mordercy byli ubijani przez graczy z exorit, co chyba wyklucza to że są ich noob harami...

Osobiście nie widzę problemu... Exorit lata w 15 mainami i 15 noob charow. Wrazie trapa maina zabijają swoje nooby na party by uwolnić główne postacie.

A Collegium pod żadnym względem nie zabija noob charami żadnego neutrala. (wychodzimy tylko na wojne wygrywamy, przegrywamy-tyle tutaj naszej gry)

Dzefrej

jasiek50
05-06-12, 19:40
zabijają tylko gracze którzy uczestniczą w wojnie?, jest sporo graczy którzy zabijają bo im się znudziła gra, np: good mag - chłopaki z exorit go zjechali i teraz loguje od czasu do czasu żeby pekować, takich przypadków jest więcej, wiele razy zabiłem graczy którzy pekowali i jakoś nikt nie przelogował na maina...

Phenixioo
06-06-12, 21:36
Bardzo ładnie Ci idzie, dalszych sukcesów życze kolego :)
ps Obrońca ma ADHD

Vervel
07-06-12, 07:36
cały czas gadałem z tobą jak wbijałeś,szkoda że moja wizja sie nie sprawdziła :)

Uwolniona Mysl
07-06-12, 13:23
Co do Obroncy Tytulu:
więc to sprawka exorit i ich daremnych i w ogóle niepotrzebnych zabaw noob charami -.-. Widzę, że zależy Ci na tym, żebym stracił chęć do gry, albo w ogóle nie grał :) Te wasze ubijanie pod pretekstem "bo on może być z collegium" jest już chore i kompletnie nie na miejscu. Powinniście uszanować moje zdanie.
Tyle na ten temat.

NIEBAWEM KOLEJNE SCREENY

Gwarantuje Ci,że ja nie mam z tym nic wspólnego,i to raczej nikt od nas (nie znam tych nicków) a znam dużą większość naszych noobharów,zostałeś zabity przez jakiegoś gościa który skończył grę i uznał że fajnie kogoś zabić,złe miejsce,zły czas,i tyle.Jak znam życie gość nie zaloguje już,a jeśli zaloguje to tylko po to,żeby popekować.Mi to już się nawet pkować odechciało
Śmieszy mnie tylko groźba,że kiedyś ich dojedziesz,a jak by to byli serio ludzie od nas,to za ten wpis już byś nie pograł,wierz mi na słowo :)

UP
14:28 Widzisz siebie. Twoja profesja to elitarny zwiadowca duchowny i elementalista. Twoja pozycja w klanie Exorit to ADHD.
A no,mam
ARGGGSGGSGDFDFGHSDHSTSTHRSTRTRTHTHSADADDQQWERWRVVV CVCBCVBWADASDWQR

maja1414
07-06-12, 13:48
To nie był Obronca Tytulu aka Kamil (Eldoka). Jak coś mogę ci podać na pw nick maina tego typa, bo akurat go znam ^^ (nie jest z Collegium ani Exorit)

globus9
07-06-12, 18:55
Dzieki za odzyskanie loota ;) Powodzenia w dalszym prowadzeniu tematu

Legolas
13-06-12, 10:13
No ja tez bilem oficery od 26 poziomu i najgorzej było wejść na resp . Gz za taska ale pomimo tego dalej zarabiaj na nich kasę a jak będzie pieniądz to ci powiem gdzie iść zwastować aby szybki był poziom .

Legolas
15-06-12, 14:37
A dla mnie to właśnie mnichy wydawały się silniejsze od oficerów. :)

gajowy
15-06-12, 22:07
No ladnie oby tak dalej a mowilem ci juz dzisiaj
Wbij 38 chyba czy cos podobnego i mw zacznij robic np (daj reklame na forum) nawet nie mosisz na tym zarabiac a m lcl bd szybko leciL

Serio
16-06-12, 20:59
Rozumiemy, że grę w piłkę hehe

Vervel
17-06-12, 10:04
POLSKA PRZEGRAŁA!!!!kończysz z grą ?

a mi tvp 1 odłączają jak są mecze buuu