PDA

Zobacz pełną wersję : Czy można tu wgl grać


Nester
02-06-12, 11:13
Mam pytanie chciałem tutaj troche pograć zrobiłem sobie pare nocek
No i wbiłem 49 lvl mam już 46 ponieważ zaczeli mnie ubijać nawet nie wiem za co. I teraz pytanie co mam zrobić chciał bym sobie tu jeszcze pograć a nie moge bo jak wyjdę z dp to mnie zabiją i to różni gracze jak by byli w zmowie żeby mnie zabijać na dodatek nikt mi nie odpisuje za co a ja nic nie zrobiłem nikgo nie zabijłem.

Po napisaniu do mordercy dostałem odpowiedź
12:21 Wingt Ruthar [72]: a narazie bedziesz padal bo collegium robi nowe chary, byc moze jestes od nich, kto wie
12:21 Wingt Ruthar [72]: zagrozenie jest zrozumialbys na naszym miejscu

I pytam się o co tu ku'*** chodzi

siwyus
02-06-12, 11:45
12:21 Wingt Ruthar [72]: zagrozenie jest zrozumialbys na naszym miejscu

Boją się! Mobilizacja chłopaki i Tis! Wyskakiwać z zakamarków Altaronu tymi nowymi charami :D haha

anat123
02-06-12, 12:16
wiadomo lepiej dreczyc graczy ktorzy nie biora udzialu w wojnie a jak zabijecie raz czy 2 goscia z collegium to napewno duzo to wam da tak bardzo duzo

crunchips
02-06-12, 12:22
Heh nie jestes pierwsza ofiarą czegos takiego mozesz do nas dolaczyc juz paru graczy tak zyskalismy zapewnimy ci pomoc wiec masz do wyboru dwie opcje
1. Przestac grac w Alaron
2.dolaczyc do nas wbic lvl i zemscic sie

voagar
02-06-12, 12:42
Nester a ka Trianos, mowilem ze nie wypali..

sebastianix
02-06-12, 13:35
zapraszamy wszystkich 8)

Uwolniona Mysl
02-06-12, 13:50
zapraszamy wszystkich 8)

Można też? :)

beta2468
02-06-12, 14:43
Gracze z Exoritu z góry zakładają, że ktoś kto w krótkim czasie wbija tyle lvli musi być czyimś nob charem... Ale czy to musi być od razu ktoś z Coll albo Exo? Nie... Jednak mi też się wydaje dziwne, że ktoś kto gra pierwszy raz od razu wie gdzie i jak expić... Wyjaśnij to z nimi, a jak nic nie pomoże to uspokój się po prostu z tymi lvlami :) Mała przerwa nie zaszkodzi :p

Legolas
02-06-12, 15:44
Bet ale wiesz że np magów ja wyexpiam ? tak nie do jakiegoś klanu ale po prostu aby byli moimi druhami no i tak jeżeli ktoś aktywnie by ze mną grał to szybko wbije lvl bo dużo wiem. :D Aktualnie aktywni uczniowie to Alfredzik i Rozetti no właśnie może ktoś to zapamięta i dacie spokojnie im pograć hmm w sumie nawet jak ktoś padnie to motywuje do nadrobienia i grania dalej . A właśnie no najgorsze jest to że (nie mam na mysli konkretnych graczy lub konkretnej grupy) debile biegąja i zabijaja bez powodu no a reszta graczy nie może pomoc bo nie wiadomo czyj to noob char .

PiekaR880
02-06-12, 17:08
Wojna zakończona = zakończenie spraw zbrojnych. To tylko gra chłopaki :) Nawet jak ludzie zrobią noob chary, które staną się czynną służba wojskową to przecież tylko dla dobrej zabawy jaką jest wojna o bycie najlepszym :)

Uwolniona Mysl
02-06-12, 17:13
reszta graczy nie może pomoc bo nie wiadomo czyj to noob char .

Wierz mi na słowo,że byli tacy którzy próbowali zabijać nasze noobhary,ale już nie grają ;)

beta2468
02-06-12, 18:41
Bet ale wiesz że np magów ja wyexpiam ? tak nie do jakiegoś klanu ale po prostu aby byli moimi druhami no i tak jeżeli ktoś aktywnie by ze mną grał to szybko wbije lvl bo dużo wiem. :D Aktualnie aktywni uczniowie to Alfredzik i Rozetti no właśnie może ktoś to zapamięta i dacie spokojnie im pograć hmm w sumie nawet jak ktoś padnie to motywuje do nadrobienia i grania dalej ..

Wiem wiem, ale to są wyjątki :)
Cóż takie uroki pvp... Bez powodu nikt nie zostaje ubity... Wierzcie mi, przez całą moją kadencję nikt mnie nie utłukł bo nie miał za co... I mam nadzieję, że to się nie zmieni. Skoro ktoś komuś daje hunta to chyba jest w tym jakiś cel... Ważny lub nie, ale jakiś zawsze.

sadysta
03-06-12, 09:33
Heh nie jestes pierwsza ofiarą czegos takiego mozesz do nas dolaczyc juz paru graczy tak zyskalismy zapewnimy ci pomoc wiec masz do wyboru dwie opcje
....czyli jak zrobić masówkę z masówki :D


I pytam się o co tu ku'*** chodzi
O to (jak Ci już to tłumaczyłem w grze) nikt nowy bez zasobu wiedzy jak i materialnego nie jest w stanie wbić 50lvl w 3 dni!.. Samo zwiedzanie tej obszernej mapy zajmuje bardzo dużo czasu,tym bardziej , że Altaron nastawiony jest na RPG a nie expienie.I wątpię, że zdążyłeś ją już zwiedzić swoim 10 łucznikiem, który jest twoją "drugą" postacią. Także wymówka "jestem chory i gram" jest mało wiarygodna ;p
Ale porozmawiam z graczem który Ci to zdobywanie doświadczenia finansuje(tak jak mi to napisałeś), jeżeli to potwierdzi to pomyślimy co będzie dalej :)

Nikogo bez powodu swoimi głównymi postaciami nie zabijamy,a w tym przypadku zabijanie szybko expiących się graczy jest czystą strategią ;)

crunchips
04-06-12, 07:12
Haha no sadysta twoja strategia zabijania starch neutrali ktorzy chciali sobie pograc od nowa jest rewelacyjna tak dalej

leavemealone!
04-06-12, 11:17
Heh nie jestes pierwsza ofiarą czegos takiego mozesz do nas dolaczyc juz paru graczy tak zyskalismy zapewnimy ci pomoc wiec masz do wyboru dwie opcje
1. Przestac grac w Alaron
2.dolaczyc do nas wbic lvl i zemscic sie

Oferta specjalna Zao: Kompleksowe porady w dziedzinie używania Bota.