PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Zmiany


benek4g
25-04-11, 10:03
Moim skromnym zdaniem, za mało ludzi na tym serwerze, jest nastawionych na gre..."rpg". Zdecydowana większość, wolałaby żeby na forum dostępne były spoilery, exp byłby trochę większy, itp. I nie wiem czy tak będzie, ale obawiam się że jeśli nic nie zmienicie, to tyle pracy pójdzie na marne, bo na serwerze zostanie 1/4 osób.

Metamorfo
25-04-11, 22:02
zostanie elita, lecz przydałaby się statystyka przedmiotów, gdyż nie wiem czy broń jest jedno-dwu ręczna i która się bardziej opłaca.

Sago
26-04-11, 03:21
gre..."rpg". Zdecydowana większość, wolałaby żeby na forum dostępne były spoilery, exp byłby trochę większy, itp. I nie wiem czy tak będzie, ale obawiam się że jeśli nic nie zmienicie, to tyle pracy pójdzie na marne, bo na serwerze zostanie 1/4 osób.

Tkwisz w wielkim błędzie jeśli myślisz że praca pójdzie na marne jeśli administracja "zepsuje" rpg i ułatwi gre graczą

Warto Naprawde warto zachować to co jest dla 1/4 graczy serwera

babycow
26-04-11, 09:24
Ja bymbyl, za tym, ze lekko poprawic TO RPG, wkoncu ludzie moga wybrac grea na real tibii , ktora jest bardziej oplacalna niz gra tutaj, i wyjda z korzysciami...

Sam dalbym staty, 0-10LVL, x5exp, 10-50, X3, 50-xxx X1, nic to nie zepsuje, a polepszy gre, szybciej wyjdziemy na main, i poznamy szczegolowo caly swiat Alataron.

siwyus
26-04-11, 09:33
Owszem zepsuje. To jest rpg i będzie rpg. Nie wiem czy spis broni powstanie czy nie ale powiem Wam że jeśli sami coś odkryjecie np. questa to będziecie mieć z tego większą satysfakcje niż jakbyście mieli przeczytac to z jakiegoś opisu...

drazbeczka
26-04-11, 09:42
Hmm jak dla mnie źle mówisz może te 3/4 to nooby więc różnicy nie będzie tylko większa kultura na servie a co do broni i opisu czy to 1 ręczny czy 2 ręczny jestem za (tylko, że ten temat był już omawiany) :p