PDA

Zobacz pełną wersję : Stroje


PiekaR880
13-06-12, 10:03
Witam,

Jak to tutaj wygląda z outfitami?
Z tego co widzę to określony outfit jest do określonej specjalizacji...

Proszę o informację bo się pogubiłem i nie wiem jaki sobie strój mogę wybrać na zwiadowcę.

Serio
13-06-12, 10:16
Strój zależy od subprofesji (gildi do której dołączysz). Stroje już nie posiadają dodatków, strój jest całością. Będąc elementalistą, strój dostaniesz po wykonaniu pewnego zadania. Alchemik dostaje strój, gdy wykona wszystkie 3 kręgi. Stroje dostaje się także przy zakupie drugiej promocji. Są też misje poza gildiami, za które możemy dostać stroje np. grabarz.
Pozdrawiam.
Hades

cinkiwonsz
13-06-12, 10:21
Jest tak, jak piszesz. Tj. przykładowo strój nekromanty jest inny dla maga, inny dla łucznika, inny dla rycerza (zadania są te same). Za to nie ma dodatków do strojów, jak to było w tibii i wcześniej tu. Dostajesz od razu kompletne ubranko, jednak trzeba się napracować troszkę więcej, niż kiedyś na sam podstawowy strój. Powiedzmy, że tak, jak kiedyś na drugi addon.
Po wyborze profesji (po wyjściu z Licor) dochodzą nowe stroje (1 dla szlachty i 1 dla wszystkich), tak więc rycerz nie może już przebrać się za maga. Dodatkowo jeden strój dochodzi po zakupie promocji na 55 poz.