PDA

Zobacz pełną wersję : Mag czy Wojownik


Baginski
13-06-12, 19:57
Siema mam pytanie jak w temacie kto lepszy mag czy wojownik 2h prosze o odpowiedz i uzasadnienie przepraszam moze temat byl ale nie znalazlem wiec prosze o odpowiedz :)

gajowy
13-06-12, 20:02
Wg mnie obie profy sa zacne ale wszyatko ma minusy
Mag jest dobry w pvp ale to na wiekszym lvl aczkolwiek jak dobiesz dobry m lvl to na 17 z eoma ofla na czerwiach wyciagalem 40k/h expa
Wojownik wolo skilluje przynJmniej 1h bardzo przyjemnie sie gra lecz exp jest znacznie slabszy niz na magu


No i mag ma na malym lvl czesto waste wojownikiem sie z tym niespotkalem nigdy

Osobiscie zaczynam grac palkiem

Jak jestes wytrwaly i nie zalamujesz i nie spinasz jak padasz polecam maga

mario
13-06-12, 20:08
Wg mnie obie profy sa zacne ale wszyatko ma minusy
Mag jest dobry w pvp ale to na wiekszym lvl aczkolwiek jak dobiesz dobry m lvl to na 17 z eoma ofla na czerwiach wyciagalem 40k/h expa
Wojownik wolo skilluje przynJmniej 1h bardzo przyjemnie sie gra lecz exp jest znacznie slabszy niz na magu


No i mag ma na malym lvl czesto waste wojownikiem sie z tym niespotkalem nigdy

Osobiscie zaczynam grac palkiem

Jak jestes wytrwaly i nie zalamujesz i nie spinasz jak padasz polecam maga

Nie spotkałem sie w swojej karierze z tym zeby miec waste. Chyba ze na wrl lub górski trole bijąc z sd. Zawsze cos wychodziłem na plus lub na 0. Lubię grac magiem zawsze nim grałem Wiec wolę jego niz wojownika.

Legolas
14-06-12, 03:10
Ja też od kiedy zacząłem grać w Tibie to tylko druidem . Tutaj poszedłem w trochę drugą stronę bo zrobiłem maga Nekromante czyli coś jak Sorcerer. Świetnie się expi trzeba uważać na towarzyszy ,bo ma bardzo silne czary i można ich pozabijać .Ja nie chcący zabiłem x2 przyjaciela :(. Prawie wszystko zajebi.... tylko w pvp bardzo łatwo maga zabić bo chociaż mam dużo życia to słabo się leczę . Mam 800 hp a leczę się po 500-600 na 83 poziomie magii. To mało bo bardzo łatwo mnie poskładać , a na utamie to mikstura daje +-200 - 250 więc też po minucie manę mam zjechaną . No ale nie wiem może się mylę bo nie walczę więc nie wiem jak mag radzi sobie z tym słabym leczeniem na pvp .Administracji sugeruje aby zwiększyli leczenie maga chociaż o +- 250 hp . W tym pewnie wielu graczy się ze mną nie zgodzi ale wiecie jaki jest Zwiadowca . No chciałbym usłyszeć na ten temat opinie maga który bierze udział w wojnie .
Niniu może ty się wypowiesz :D Czipsu


Wypiszę tu argumenty dla administracji dlaczego leczenie maga jest za słabe , napiszę co ja myslę.

1.Mag bez utamy od innego maga spada na hita.
2.Mamy uhy ale zawsze mi się wydawało że czar szybciej się używa niż uhy .
3.Z utamą 3 Zwiadowców czy nawet rycerzy z bombami chyba szybko rozwali 100 maga .
4.A z tego co widzę Zwiadowce czy Rycerza trudno rozwalić. Może ktoś powiedzieć no co ty 3 magów combo i leży no nie wiem być może .
No napisałem co myślę chociaż z drugiej strony myślę że to słabe leczenie nadrabiam mocnym dmg i wszystko jest git .

No a co do założyciela tematu .
Mag czy Woj ? Proponuje wybrać maga . A najlepszy to myślę jest zwiadowca bo ma najlepsze leczenie :)

815012
18-06-12, 21:11
Mag - początki słabe, wolny exp, dobrze wyskillowany mag w m lvl kox. ;>
Wojownik 2h - klocek, łatwo wyskilować chociażby do 55/55 i exp leci pięknie na czerwiach.


Wybierz co wolisz i czy ogarniesz maga który jednak jest trudniejszą postacią od woja.
Jeżeli siedzisz już trochę w tej branży wybierz maga. Jeżeli jesteś początkującym wybierz woja. Mag jest ciekawszy lecz trudniejszy. Woj nudniejszy lecz łatwiejszy.

Serio
18-06-12, 22:03
@up
W jakim celu na 2h 55/55, chodzilo Ci chyba o 1h. 2h to dwuręczna broń kolego. Co do tematu, uwazam ze jezeli jestes wytrwały to mag dla Ciebie będzie lepszy, mimo ze do 50 lvla nie jest łatwo (zależy jeszcze od subprofesji bo duchownym mozna zarabiac na uhach, bijąc przy tym mlvl). Zrobiłem wojownika 2h i tez nie narzekam. Wybór należy do Ciebie. Jak chcesz wiedzieć, kim był ten przyjaciel,którego Czipsu zabił przypadkiem 2 razy (mam 1200 hp a spadlem na hita) to wiedz, że jestem nim ja :D. Pozdrawiam
Hades