PDA

Zobacz pełną wersję : Zwiadowca: Ważne pytanie ?


Baginski
17-06-12, 12:41
Siemanko jak w temacie mam pytanie a mianowicie chodzi mi o to co powiecie na temat alchemik i necromanta lub na odwort albo alchemik z duchownym ? Prosze o szczera opinie +/- jakie maja te supprofy albo jak odradzacie to jakie doradzacie :)

Serio
17-06-12, 12:42
Doradziłbym Ci Elementalista Duchowny, ale kazdy gra jak lubi ;)

Baginski
17-06-12, 12:44
Pytam tez ze wzgledu na to bo jeszcze z takimi supprofesjami nie widzialem zwiadowcy albo nie zwrocilem uwagi na nich wiec chce opini posluchac

mario
17-06-12, 21:18
Jestem alchemik nekro Ale mag. I żałuję ze wziąłem alchemika. Dla maga i zwiada jest nie potrzebny.

beta2468
18-06-12, 18:37
Zaleta łucznika alchemika jest taka, ze może sam tworzyć amunicję, nie musi tracić pełno pieniędzy na to. Potrzebne rzeczy same wypadaj na respach więc niech mi nikt nie mówi, ze się nie opłaca :P Poza tym nie widzę chyba żadnych innych plusów dla łucznika. Oczywiście można samemu tworzyć mikstury :) Ale jakoś mi jako alchemikowi nigdy się ta dodatkowa opcja nie przydała. Duchowny na pewno potrafi się dobrze leczyć, co jest ważne na większych expowiskach. Czary jakieś posiada, ale to już na temat ich użyteczności niech wypowie się zwiadowca duchowny ;) Z tego co wiem nekromanta gra się ciężko, ponieważ ma 2 czary atakujące, z czego jeden jest dość słaby, a do drugiego potrzebne są sztylety. Nie zawsze chce się je zbierać/kupować.
Większość łuczników wybiera elementalistę, ponieważ może czarować amunicję na 4 różne żywioły. To akurat jest bardzo przydatne, bo w innych profesjach operujesz tylko 1 rodzajem ładunków (mroku albo światła). No i jeszcze dodam, że alchemicy nie mają żadnych czarów ;)
Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Lila
18-06-12, 21:29
Tak jak napisała Bet, korzyści z subprofesji nekromanty i alchemika zwiadowca ma mało. Można jedynie dodać, że zwiadowca taki ma rzadko spotykany outfit ;)
Ostatnio rzucił mi się w oczy gracz o takich subprofach a mianowicie był to chyba Arch Enemy, więc możesz go zapytać jak mu się gra taką postacią.
Ja osobiście polecam duchownego elementalistę.