PDA

Zobacz pełną wersję : [inne] Fotele.


RANCORE
23-06-12, 14:34
Witam, wpadł do głowy mi ciekawy pomysł. Otóż dałoby się zrobić (praca dla grafików oraz skrypterów) "siedzące" postacie? Np. w Tibi są mounty i te postacie wyglądają jakby siedziały. Zrobić coś takiego, tylko że dla foteli/krzeseł w domkach. Mając domek, oraz meble, można byłoby kliknąć na fotel/krzesło "Użyj" a postać siadałaby na danym siedzisku. Co o tym myślicie?

Kuzyn
23-06-12, 18:17
W grze Zezenia Online postacie same siadają na tego typu meblach (w depozycie chyba jest to łatwo zauważyć bo przed każdym stało krzesło). Jednak wiąże się to z tym, że dla każdego outfitu potrzebna by była wersja siedząca w cztery strony + kolorowanie aby siedzące postacie nie traciły kolorów nadanych przez gracza. Następnie trzeba było przyjrzeć się meblom czy wszystkie są takie same (te do siedzenia). Żeby nie było błędów (tak jak są zrobione mounty, wszędzie postać siedzi tak samo).

Dużo roboty ale do wykonania, może administracja "zainwestuje" trochę czasu w to.

irwin546
23-06-12, 18:29
outfity kolorują się automatycznie.

cinkiwonsz
23-06-12, 18:36
Nikomu tak naprawdę do niczego nie jest to potrzebne i wymaga sporo pracy, ale kto pamięta na przykład Duke Nukem 3D, ten na pewno korzystał z kibla, czy też poświęcił parę chwil na zabawę stołem bilardowym. Taka interakcja z otoczeniem nie ma prawdę mówiąc żadnego wpływu na rozgrywkę, ale jest w tym coś, co przyciąga i zostaje w pamięci.
W skrócie: Fajny pomysł, podoba mi się. Chciałbym kiedyś tutaj coś takiego zobaczyć.