PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Characters i Hightscores


drazbeczka
25-04-11, 19:44
Zapewne wiele graczy zgodzi się z moją sugestią, że fajnie było by zobaczyć kto jest najlepszy w danej dziedzinie, bądź wpisując nick kolegi zobaczyć jego nowy opis czy coś w tym stylu. Przydał by się taki dział choć nie koniecznie tak jak z adminem coś tam rozmawiałem, i znaczy on bardziej mówił, że to nawiązuje do tibia.com ale jest proste rozwiązanie wystarczy zamiast nicku podać cyfry np że jakaś tam osoba ma największy skil albo dodać do tej opcji, że po naciśnięciu bądź najechaniu na cyfry pokaże nam się nick postaci
A WY CO O TYM SĄDZICIE ;)

Shako
25-04-11, 19:45
Zdecydowanie jestem na tak ;)

NerVvuS
25-04-11, 19:46
Jestem na NIE! Ponieważ według mnie ciekawiej pozostać w niewiedzy. :)
To tyle z mojej strony.

Speed'e
25-04-11, 22:43
Myślę, że twórcy gry sami by na to wpadli prędzej czy później, kwestia czasu i wszystko będziemy mieli :rolleyes:

bartg
25-04-11, 23:06
Highscores nie będzie. To nie wyścig szczurów tylko RPG. Co do opisów, pomyślimy nad tym.

Apausfo
25-04-11, 23:13
Też byłbym 'za', ale jak nie, to cóż. :(

thorus
26-04-11, 00:30
Moje zdanie jest takie:
1. Dobrze, że nie ma Highscores
2. Widoczne lvl w grze niech zostaną

drazbeczka
26-04-11, 09:08
Ale opisy mogą być ;p

mefistomen
26-04-11, 10:36
Jestem za i to nie rpg tylko mmorpg ;]

meneca
26-04-11, 14:31
Jestem zdecydowanie na NIE. Po wprowadzeniu zaczął by się ,,wyścig szczurów".Osobiście jestem nawet za zniesieniem widoku poziomu postaci.

Eduardo
26-04-11, 14:51
bardzo fajny pomysł

Howking
26-04-11, 14:54
Oczywiście, że nie >.>

drazbeczka
26-04-11, 15:27
Jestem zdecydowanie na NIE. Po wprowadzeniu zaczął by się ,,wyścig szczurów".Osobiście jestem nawet za zniesieniem widoku poziomu postaci.

Nie ten temat nie zgodny z tym co napisałem :rolleyes:

draknostorin
26-04-11, 15:45
Highscores nie będzie. To nie wyścig szczurów tylko RPG. Co do opisów, pomyślimy nad tym.

Lista najlepszych graczy ma również funkcję motywującą i dopingującą. Wiesz kogo masz „gonić” , wiesz kogo prosić o pomoc itp. Nie ma się czego bać bo to nie hscors będzie niszczyć gre tylko zachowanie ludzi.

~~ Zuen.

Howking
26-04-11, 15:53
Natomiast owe zachowanie wynikać będzie z highscores :)

draknostorin
26-04-11, 16:05
up

Destruktywnie zachowywać się będą „dzieci” które i tak nie korzystają z forum ani stron z inf o grze. Lista hscores to jak tabela wyników w sporcie, informuje i motywuje.
~~ Zuen.

ps.
Na chwilę obecną hscores nie jest potrzebne bo Server działa zbyt krótko.

Howking
26-04-11, 16:08
Możliwe, ale jeżeli miałoby to być wprowadzone to tak jak ktoś napisał, że wyświetla TYLKO osobę na szczycie i bez cyferek.

crunchips
27-04-11, 17:22
Jestem na nie. ale ale sprawdzanie lvl w grze musi zostac bo to by nie było sensu jak nie mogłbym się pochwalić lvl :B

Niewidomy
27-04-11, 19:48
Do tej pory nie umiałem grać bez tabeli Highscores, ale widząc wypowiedzi ludzi sądze, że gdyby powstała na tabela to powinna pokazywac tylko imię gracza , bez jego poziomu. A co do pokazywania poziomu doświadczenia w grze to musi być ! :D

2103132
27-04-11, 19:56
Jestem na nie !!!!!!!!!

Xaynus
28-04-11, 15:41
Żadnego hightscores. Ktoś @up pisał, że będziemy wiedzieć za kim się goni....Faktycznie, dla osób no-life i pg przyda się, bo będą wiedzieć, czy mają zarwać kolejną noc i się na to przygotować, czy mogą iść spać, ale dla normalnych nie robi to znaczącej różnicy. Zwróćcie uwagę, że tabela hightscores psuje klimat RPG. Tak możemy sobie mówić na kanale, że widzieliśmy tego z takim poziomem, a ja tega z takim poziomem itp.. itd...
Takie jest moje zdanie :)

Pozdrawiam; Xayn~