PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Achievements ale w innym wydaniu


drazbeczka
25-04-11, 20:52
Zamiast np tak jak na rl że są punkty można by było zrobić coś podobnego jak jest na telania.net tylko trzeba by było np ogarnąć gdzie to było by widoczne albo po prostu dodać to jako odznaka. Wyglądało by to tak wchodzę w zadania i tam w odznakach są np różne misje zabiłeś 1000czerwi dostajesz krzycz czerwonej waluty i najeżdżało by się na obrazek zboku który by się powiększał np jeszcze po zabiciu tych 1000 można by było bosa uwalić czy coś w tym stylu.
PROSZĘ GRACZY O ROZWINIĘCIE MOJEJ MYŚLI NAJWYŻEJ BĘDĘ COŚ DODAWAŁ ;)

Sago
26-04-11, 03:18
Na rl, na telani .. Poco mielibyśmy kopiować koncepcje innych serwerów czy real tibi
Myślę że administracja mogłaby wymyślić swoją pomysł na tzw, "odznaki" bo to dobry pomysł na oderwanie się od expienia czy też trenowania :)

Jeszcze raz podkreślam to nowa gra nie kopiujmy pomysłów innych serwerów.

Pozdrawiam
Sagi

drazbeczka
26-04-11, 09:53
No właśnie te odznaki to była by furora sądzę ze to bardzo dobry pomysł ;)

Zyraf
26-04-11, 15:38
dobre miejsce na osiądnięcia byłoby w depo podobnie zrobione jak rozdawanie punktów nauki

Howking
26-04-11, 15:45
Drazbeczka, nie dość, że spamujesz bezsensownymi postami to jeszcze walisz głupie tematy. Ciągle strzelasz jakimiś pomysłami. Nie wiem co starasz się osiągnąć, ale podchodzi mi to pod ułatwienie i zrobienie z tego serwera typowego "orsh ots". Achievementy są głupie, w każdej grze pojawia się to, nie wiem po co.

Pomysłem zamiast achievementów może być "Hall of Fame", czyli sala z posągami pokazująca jakieś wyjątkowe osiągnięcia, np. pierwszy klan na serwerze, pierwsze wykonanie jakiegoś arcytrudnego zadania.

drazbeczka
26-04-11, 16:31
ta ale po co na mnie najeżdżasz zastanów się koleś co piszesz :\

Howking
26-04-11, 16:40
Wyrażam swoją opinię na temat twojej osoby, jeżeli masz coś ciekawszego do powiedzenia to zapraszam do dyskusji na PW, chociaż poziom rozmowy z tobą jest wątpliwy...

Yberias
26-04-11, 19:07
moim zdaniem to dobry pomysl ale zamiast tych znaczkow itd jak jets gdzies to zabicie tych 1000 czerwi dalo by troche kasy kilka PN oraz mozliwosc ubicia bossa gdy ubijemy bossa dostajemy kilka PN :D