PDA

Zobacz pełną wersję : Domek


KarolOs
08-08-12, 07:52
Dnia 08.08 po save serverze usuneło mi na paru kratkach itemy, tak jakby te kratki nie były częscią mojego domku, wczesniej nie było zadnych problemów. Załączam tu pare screenow:

http://i48.tinypic.com/10ghh6w.jpg

http://i47.tinypic.com/2r3ijpd.jpg

http://i45.tinypic.com/2mcw26w.jpg

na parterze zostało wszystko w porządku, ale na tych pietrach co mi poznikało miałem itemy troche warte...

maja1414
08-08-12, 07:53
Coraz więcej błędów, crashe, deski ludzi... Już chyba lepiej jakbyście ten projekt zamknęli- mniejsza kompromitacja...

Jeśli update będzie zajebisty to wtedy można wam takie niedopatrzenia wybaczyć. Tylko czy będzie :D

Agri
08-08-12, 10:08
Lol, akurat tam chyba miałeś skrzynki z wszystkimi wartościowymi itemkami xD

KarolOs
08-08-12, 10:14
dlatego pisze, bo właśnie straciłem bp z najważniejszymi rzeczami w tym domku tak to reszta śmieci

sebcio12
08-08-12, 10:15
To nie jesteś jedyny Eastside to dla paru osob sie zdażyło :o

Uiop
08-08-12, 10:29
Zobacz mi też znikły.
Przed http://img849.imageshack.us/img849/8568/przedw.png

Po http://img703.imageshack.us/img703/6792/86216054.png

Też tak umiem. Może koledzy Ci wynieśli

KarolOs
08-08-12, 10:43
Nikt mi nie zabrał, zresztą po co by komus były skrzynki? zeby juz zabieral to by brał tylko opłacalne itemy i raczej wszystkie
Ja wiem ze mi tych strat nie odda od tak ale chce zeby to było sprawdzone, bo dziwnie troche ze po ssie to sie stało i nie tylko mi a tez dla paru innych osob :)

Trav
08-08-12, 10:48
W istocie. Sprawdzam to dokładnie. Szkoda, że z pewnych powodów nie mogę porównać z dniem wczorajszym, ale spróbuję przy najbliższej możliwej dacie. W końcu lepiej coś, niż nic, prawda?

maja1414
08-08-12, 11:10
Szkoda, że z pewnych powodów nie mogę porównać z dniem wczorajszym, ale spróbuję przy najbliższej możliwej dacie.

Jednak macie spore problemy.

@Uiopek

Ty i te twoje prymitywne żarty... Akurat do East'a domku ma bardzo mała liczba osób inva (mogę je policzyć na palcach u jednej ręki). Ja mam bana więc mnie już można wykluczyć, Szewczyk też ma przerwę. Reszta to noob chary easta.

KarolOs
08-08-12, 11:27
@Uiopek

Ty i te twoje prymitywne żarty... Akurat do East'a domku ma bardzo mała liczba osób inva (mogę je policzyć na palcach u jednej ręki). Ja mam bana więc mnie już można wykluczyć, Szewczyk też ma przerwę. Reszta to noob chary easta.

+ Agri, który nie ma domu więc go przetrzymuje. Ale juz tu nie spamujmy a Uiopka zostaw, nie karm trolla :D

Trav
08-08-12, 11:55
Mogę zrekompensować co najcenniejsze, jeżeli znajdę w porównaniu stanu przed dzisiejszym restartem ze stanem z piątku te rzeczy. Autor tematu dostał z powrotem na przykład.

Btw na polach, z których coś poznikało prosiłbym byście sprawdzili jak się zachowa jutro. Np połóżcie jakiś śmieć i obserwujcie.

@Dół
Mam aktualne kopie zapasowe. W najgorszym razie się przywróci.

sebcio12
08-08-12, 15:02
Trav może lepiej poinformować graczy żeby pozabierali rzeczy z domków?
i na wszelki wypadek zrobić jakiś zapis servera? żeby w razie większej ilości pomyłek można było dojść do ładu i składu 8)

Uiop tym razem się pomyliłeś bo to się stało paru osobom :P

Haurix666
10-08-12, 22:22
Na razie nie gram w tą grę mimo że mam kilka charów i opłacam SS. Dzisiaj po zalogowaniu też stwierdziłem brak itemków z 3 pól domku i 2 pól w szafie. Nie wiem kiedy to się stało, jak pisałem zaglądam tylko czasem. Dodatkowo wyzerowało mi listę gości i mieszkańców we wszystkich domkach. Nie jest to zachęcające i świadczy o braku stabilności, po roku opłacania SS i chęci powrotu do gry może się okazać że nie mam już nic.

Trav
10-08-12, 22:32
A racja. Miałem dziś w to spojrzeć, ale przyskrzyniły mnie inne ważne sprawy przeróżne. Sprawdzę to jeszcze. Jak mówiłem - jestem w stanie wrócić rzeczy sprzed tygodnia po porównaniu stanów i raczej to zrobię.

sebcio12
10-08-12, 22:35
To nie brak stabilności tylko akurat teraz są prace nad tworzeniem nowego serwera i administracja musiała coś pomieszać. Itemy Ci na pewno oddadzą, bo skoro nie grałaś a jest zapis wcześniejszy co tam było, to nic nie ubędzie. Administratorzy i Ci, którzy tworzą te grę jeszcze nie mają doświadczenia, więc nie ma co oczerniać tylko dać im szanse. W tibii na początku też było wiele błędów. :p

Slythia
11-08-12, 09:11
Na razie nie gram w tą grę mimo że mam kilka charów i opłacam SS. Dzisiaj po zalogowaniu też stwierdziłem brak itemków z 3 pól domku i 2 pól w szafie. Nie wiem kiedy to się stało, jak pisałem zaglądam tylko czasem. Dodatkowo wyzerowało mi listę gości i mieszkańców we wszystkich domkach. Nie jest to zachęcające i świadczy o braku stabilności, po roku opłacania SS i chęci powrotu do gry może się okazać że nie mam już nic.

Bzdury gadasz i dobrze to wiesz. Przez bardzo długi czas gra działała stabilnie, bez crashów, znikających przedmiotów czy pustych depozytów. Ewentualne błędy, które były odkrywane na bieżąco, nijak nie utrudniały rozgrywki - były to drobne nieścisłości, literówki czy inne, tego typu sprawy. Ot, kosmetyka.

Obecna sytuacja jest spowodowana, jak już poinformowaliśmy, tworzeniem nowego serwera. Właśnie przez niego pojawił się ten jeden, jedyny błąd, którego skutki niemal w całości wynagradzamy poszkodowanym, którzy albo zgłaszają się sami, albo są*wyszukiwani przez nas.

Proszę o odrobinę obiektywizmu w swych sądach.

Haurix666
16-08-12, 08:30
Dzięki za interwencje, itemki wróciły.