PDA

Zobacz pełn± wersję : Misja u roberta


kapa2010
11-08-12, 11:34
Nie wiem czy pisze to w dobrym dziale ale w poradniku jako¶ nie mogłem.łucznik dostaje u roberta tak± misje że ma pój¶ć do obiektu 3 i znaleĽć szpiega w tunelu ludzie mówi± ze sam na pewno nie dam rady bo tam s± mistrzowie wojny ale ponieważ nikt nie chciał ze mn± i¶ć to zebrałem 2 kolegów 20 lvl łucznik i 22 rycerz i poszli¶my gdy doszli¶my do punktu zaznaczonego na mapie zaczęli¶my szukać szukali¶my 1,5h ale nic nie znaleĽli¶my.:confused: gdzie jest ten podziemny tunel i czy taka ekipa ludzi da rade ja mam 32 lvl

Dakashii
11-08-12, 12:20
Niestety nie macie jakich¶ większych szans, żeby pokonać mistrza wojny.. Na waszych lvlach jest on wam w stanie pewnie zabierać życie po 300-400 na turę. ;d

Trav
11-08-12, 12:23
Od siebie zalecam dokładne czytanie wszelkich tekstów (dialogi, dziennik, inne), jakie z dan± misj± się wi±ż±, by wiedzieć czego szukać. I raczej więcej się tutaj nie dowiesz, bo zdradzanie tajemnic misji tępimy.

kapa2010
12-08-12, 20:13
wszystko przeczytałem i pisało tylko że obok obiektu 3 w charakterystycznym miejscu szukałem tam i nic nie było i dzisiaj znowu zrobiłem wyprawę dalej nic ja chyba sie podam i tego nie znajdę weĽcie pomozcie

już zrobiona pomógł mi mifi i nie trzeba zabijać abitancow zadnych :) bez walki

sidexxx
12-08-12, 20:26
no wow, pisze przecież żeby¶ nie wdawał sie w walke;p to znaczy ze nie w obozie

beta2468
12-08-12, 22:53
Do wszystkich : Proszę was zanim poprosicie kogo¶ o pomoc, przeczytajcie dokładnie nawet 2 razy co mówił dany Npc i przeczytajcie co jest napisane w dzienniku. Jak to zrobicie i nic wam do głowy nie przyjdzie to możecie prosić o pomoc :)