PDA

Zobacz pełn± wersję : questy


kapa2010
17-08-12, 18:13
Witam.Chciałem się zapytać czy znacie jakie¶ fajne questy na mainie bo na roku (sorry z mowie rok i maine ale niewiem jak to sie nazywa w polskiej a tak nazywało sie w angielskiej) na roku bylo tego dużo gdziekolwiek poszedłem tam jaki¶ quest na mainie nic nie moge znalezć znacie cos takiego nie chodzi mi o misje np u grabarz tylko takie ze ide w jakie¶ zadupie ekip± wybijam potwory i otwieram skrzynkę a w niej cos fajnego. Je¶li co¶ takiego znacie cos możliwego dla mnie 35 lvl łucznik to napiszcie tu i opiszcie mniej więcej gdzie to jest i czy potrzebuje ekipy itp .

sidexxx
17-08-12, 18:21
Jejku, czy musiale¶ przykryć swoim postem moje naprawde ważne pytanie? :D ( https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4008 ) skoro masz 35 powinnienes wiedzieć że tutaj dbamy o klimat rpg i nie podpowiadamy takich rzeczy, questow jest full ale musisz sam je znaleĽć :) dam tylko taka podpowiedz że czasami żeby uzyskać jakies info o quescie nie wystarczy napisać misja/zadanie/praca czasami trzeba też posłuchać historii tego npc albo z nim dlużej pogadać. Pozwiedzaj, pogadaj polecam też artykuły o altaronie autorstwa nerguli może tam wpadniesz na jaki¶ pomysł;)

negrula
21-08-12, 11:58
O dziękuję sidexxx za reklamę moich artykułów xD

A tak poważnie, to kolego kapa2010, warto posłuchać dobrych rad sidexxx'a. Niektórzy NPC od razu zlecaj± Ci misję, a z innymi trzeba porozmawiać, zapytać o historię albo napisać jedno, konkretne słowo.

Misji jest wiele na mainie. Je¶li nie możesz znaleĽć, na pewno w swojej gildi (profesji i subprofesji) odnajdziesz jakie¶ zadanie.