PDA

Zobacz pełną wersję : Po update ?


Baginski
23-08-12, 19:08
Pvp czy N-pvp ?
Rycerz czy Zwiadowca

Co doradzacie po update ?

Serio
23-08-12, 19:19
Rycerz non pvp

Baginski
23-08-12, 19:23
no wlasnie mam dylemat czy pvp czy n-pvp w n-pvp plus to ze jak bd z kims na expie razem to nie bd walil mnie z czarow a poza tym plusow nie widze

Serio
23-08-12, 19:26
Nikt Cie nie zabjie, a gracze na pvp zabijaja nagminne, jezeli nie umiesz unikac konfliktow, tym bardziej jesli skillujesz pod depo. Nie odradzam pvp bo nie widze sensu, jednakze doradzam NoN

kanapa
23-08-12, 19:31
Ale nie psuj wizerunku servera pvp. To, że ty nie umiałeś się wyexpić i byłeś zabijany nie wnikam za co nie znaczy, że inni normalnie tam nie pograją. Jak najabrdziej polecam server pvp, a co do profesji to wybierz jak lubisz napewno nic nie stracisz

Baginski
23-08-12, 19:42
a kogo sie oplca robic teraz po update rycerz zwiadowca czy mag ?

Kim doradzacie grac na n-pvp i jaka profesja gra najwicej ludzi czy pomieszane to ?

Serio
23-08-12, 20:08
Ale nie psuj wizerunku servera pvp. To, że ty nie umiałeś się wyexpić i byłeś zabijany nie wnikam za co nie znaczy, że inni normalnie tam nie pograją. Jak najabrdziej polecam server pvp, a co do profesji to wybierz jak lubisz napewno nic nie stracisz

70 woj 2h
Nikt mnie nigdy nie zabił, takze nie gadaj bzdur jak nie wiesz ;*

Poza tym napiaslem mu, że jeśli nie potrafi unikac konfliktów (ja potrafie) to nie pogra.
Czytanie ze zrozumieniem, kolego.

Baginski
23-08-12, 20:15
Niechodzi mi o to ze nie umiem sobie poradzic jak ktos mnie zabija albo placze jak padne na hita ale i tak gram dla zabawy dla siebie to co tam czy pvp czy n-pvp tylko ze na n-pvp nie potrzebny jest tak duchowny do leczenia wiecj nie wiem kogo zrobic i jakie supprofy wybrac : (

Serio
23-08-12, 22:46
Wojownik duch ele (moim skromnym zdaniem)
Mag nekro ele (moim skromnym zdaniem)
Zwiad ele nekro (moim skromnym zdaniem)

Baginski
24-08-12, 09:20
Mam jeszcze jedno pytanie jak nie mam czasu na gre gram po marne pare godzin dziennie i gram dla siebie dla zabawy (zabicia czasu na komputerze) i nie wiem jaki server wybrac pvp czy n-pnp co doradzacie ?

MrMavado
24-08-12, 11:03
Wojownik duch ele (moim skromnym zdaniem)
Mag nekro ele (moim skromnym zdaniem)
Zwiad ele nekro (moim skromnym zdaniem)

Z tego wynika, że na non-pvp zabraknie alchemików. To chyba dosyć przydatna profesja na wyższych poziomach.

Ps. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego czary obszarowe na pvp ranią graczy i powodują dostanie czaszki nawet gdy tego nie chcemy?

Tron
24-08-12, 11:05
Ps. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego czary obszarowe na pvp ranią graczy i powodują dostanie czaszki nawet gdy tego nie chcemy?

Może dlatego, że na świecie PvP zabijanie jest możliwe, a bezkarne atakowanie innych nagradzane czaszką?

MrMavado
24-08-12, 11:08
Jednak chcielibyśmy bić potworki, a tu nagle okazuje się, że zraniliśmy innego gracza i otrzymujemy za to karę i przeszkadza to w spólnych polowaniach na moby.
Mogłoby być tak, że dopiero jak mamy czaszkę to nasze czary obszarowe ranią innych?

Tron
24-08-12, 11:13
Raczej nie. Trzeba uważać gdzie się rzuca czarami, które mogą kogoś zranić.

makmej
24-08-12, 11:55
Gracze nie zabijają już "nagminnie" nowych graczy , trwa wojna i każdy szanuje fragi. Jedynie jakie pk można spotkać to jakieś 15-20 lvle. Polecam pvp , trzeba być wytrwałym ale potem można cieszyć się grą;)

sidexxx
24-08-12, 17:07
Jednak chcielibyśmy bić potworki, a tu nagle okazuje się, że zraniliśmy innego gracza i otrzymujemy za to karę i przeszkadza to w spólnych polowaniach na moby.
Mogłoby być tak, że dopiero jak mamy czaszkę to nasze czary obszarowe ranią innych?


Jak jesteś na "polowaniu" to dajesz party z kolegą i już nie masz czaszki za zranienie kolegi :)

Kuzyn
24-08-12, 19:01
Gracze nie zabijają już "nagminnie" nowych graczy , trwa wojna i każdy szanuje fragi. Jedynie jakie pk można spotkać to jakieś 15-20 lvle. Polecam pvp , trzeba być wytrwałym ale potem można cieszyć się grą;)

Ta, pewnie nie zabijają bo już nie ma kogo.

Baginski
24-08-12, 19:46
co powiedzie o zwiadowcy nekro ulepszony ? lepszy od duchownego ?

sidexxx
24-08-12, 20:28
Ta, pewnie nie zabijają bo już nie ma kogo.

no makmej ma racje, a 80 % tych co płacze na forum że dedają to właśniie 10-30 lvl. Mnie jakoś nikt nie bije, no może czasami ale przynajmniej mam możliwość ucieczki :P

Serio
24-08-12, 21:05
Gracze nie zabijają już "nagminnie" nowych graczy , trwa wojna i każdy szanuje fragi. Jedynie jakie pk można spotkać to jakieś 15-20 lvle. Polecam pvp , trzeba być wytrwałym ale potem można cieszyć się grą;)

Ja nie mowilem o ludziach z Exorit, widzisz skoro tak bierzecie to do siebie, więc jednak to prawda ze bezpodstawnie zabijaliscie innych (mnie nigdy).
Chodzilo mi raczej o wlasnie takich 15-35 lvl