PDA

Zobacz pełną wersję : Znikające itemy ciąg dalszy


maja1414
24-08-12, 06:26
Po tym upie zniknęło mi wszystko z domku (dosłownie). Dobrze że chociaż łóżka zostawiliście.
Zamieszczam nagrodę za "deda" tego złodzieja.

Edit.
HAHAHAHA macie problem, bo wszystkie domki są puste teraz :D
Eastside a tak się cieszyłeś że masz po 4 bp tych pierścionków szafirowych i z kryształem :D
Teraz to chyba miesiąc statutu szlacheckiego dostaniemy za free.


Edit 2
Profesjonalne podejście do sprawy MG Trava sprawiło, że świat staje się lepszy :D
+ dla tego pana

9891404
24-08-12, 06:53
oddawać moje itemy !

Trav
24-08-12, 07:04
Były puste ale już nie są. Wgrałem kopię tuż sprzed dzisiejszego restartu. Nowszej już po prostu się nie da. Wszystko jest. Chyba. Oby. Jeśli ktoś pokrzywdzony to niech da mi znać.

Kosiara
24-08-12, 17:16
4. Administracja nie gwarantuje grania bez latancji czasowych tzw. lagów, w przypadku kiedy gracz utraci swoje atrybuty na skutek awarii serwera - Administracja nie jest zobowiązana do zwrotu, może to jednak uczynić w sytuacji ewidentnej, kiedy gracz wskaże mu błąd serwera i pokaże na jakich zasadach on występuje.

7. Konto gracza jest własnością Administracji gry Altaron, a jego jedynym użytkującym jest gracz rejestrujący je.

● Postać i przedmioty wirtualne - atrybuty każdego zarejestrowanego użytkownika posiadającego konto w grze Altaron traktowane jako usługa.


oddawać moje itemy !


Cóż, pytanie więc jakie 'Twoje'?

Haurix666
26-08-12, 12:03
Niestety błędów ciąg dalszy, z wczorajszej nocki na dzień dzisiejszy wyczyściło mi itemy z domków: Osada 7 - cały domek pusty w tym itemy questowe jak kostka , ringi, amulety itp. Osada 6 - 80% powierzchni jest pusta (i dół i piętro) - czyli cały dorobek od początku gry. Wieczorem jeszcze itemki były, rano po 10.00 już było pusto. Msg na priv do Trava poszło ale na razie cisza.

Trav
26-08-12, 12:14
Trav odpowiedział oddając. Przepraszam, ale równocześnie dziękuję. Tkwiłem w złym przekonaniu, że domy tym razem wszystkie jak należy.

Haurix666
26-08-12, 15:10
Dzięki za szybką reakcję.