PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z paczkami !


Yossarian
31-08-12, 12:12
Witam,
chciałbym zgłosić poważny błąd, a mianowicie chodzi o paczki wysyłane z Ankardii do Neolith.
Dochodzą jak im się podoba. Raz z opoznieniem czasowym, raz w ogolę. Dzisiaj utopiłem ponad 10k, niby nie wiele ale to zależy dla kogo.
Dodam, że zawsze sprawdzam czy dobrze wszystko wpisałem, szczególnie jak coś bardzo wartościowego wysyłam.
Pary graczy spotkało to samo, mam nadzieje, ze się tutaj wpiszą.

Slythia
31-08-12, 12:17
Wysłałam parę z depo w Ankardii do Neolith - każda doszła. Od razu.

lobuz87
31-08-12, 12:36
Nie zgodze sie z Toba Slythia bo paczki nie doszly mi i rowniez od kad tu gram 2x i to nie jest tak ze wyslesz kilka paczek i ze to dziala bo to sie trafilo nielicznym jak widac i nikt by glowy nie zawracal jak by mial paczke proste

Yossarian
31-08-12, 12:41
Dziwne, na prawde. Jeszcze jakbym źle wpisał -.-

Slythia
31-08-12, 12:41
Paczki najczęściej nie dochodzą przez błąd gracza. Każda, jaką wysłałam z różnych skrzynek, bez większych problemów doszła.

lobuz87
31-08-12, 12:48
najlepiej jest stwierdzic ze to z winy gracza bo prosciej a jak

Yossarian
31-08-12, 12:49
Przecież nawet bym tego nie pisał że jakbym mial podstawe twierdzić że to moja wina ;/

Slythia
31-08-12, 12:58
Wczoraj wysyłałam paczki do siebie, robiłam to też dzisiaj. Każda bez problemu doszła nawet te kierowane do graczy. Natychmiastowo, bez problemów. Na pewno nie macie pełnego dp (liczba plecaków)? Na pewno nie pomyliliście jakiejś literki w imieniu wysyłając paczkę do innego gracza?

Najprościej jest zwalić na administrację. Jeśli któryś z was wyśle coś charakterystycznego (określona liczba monet, kamyczków, jakiś ładny wyjątkowy przedmiot etc) i paczka nie dojdzie to proszę się zgłosić do mnie w grze. Wówczas będziemy myśleć.

Yossarian
31-08-12, 15:44
Slythia, nie obwiniam z nic Adminów, poprostu wiem, że wyslałem wszsyko git i spoko bo jestem na tym punkcie lekko uczulony :D
Dam znać jak jeszcze raz sie to przytrafi.

Kuzyn
31-08-12, 18:33
Slythia, nie obwiniam z nic Adminów, poprostu wiem, że wyslałem wszsyko git i spoko bo jestem na tym punkcie lekko uczulony :D
Dam znać jak jeszcze raz sie to przytrafi.

Ale jakim cudem paczka miała by nie dojść? Musiał zostać przekroczony jakiś limit albo był błąd w labelu.