PDA

Zobacz pełną wersję : Konto


RubSon
01-09-12, 14:46
Witam. Mam problem z hasłem do konta. Dzisiaj z rana zalogowałem się do gry i przed chwilą musiałem się wylogować na jakieś 15min. Wracam a tu cały czas wyskakuje, że podaje złe hasło w grze jak i na stronie. Dodam, że capslock jest wyłączony i wpisuję swoje hasło poprawnie jeżeli chodzi o wielkie litery. Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam, RubSon

Temat do zamknięcia. Poradziłem sobie z problemem lecz było to bardzo nieciekawe. Prawdopodobnie ktoś włamał mi się na konto. :/

Mervakis
01-09-12, 16:23
Podaj nick postaci, a sprawdzę czy i kto się włamał. Hackowanie jest zabronione, więc jeśli to prawda tamta osoba zostanie "nagrodzona". Pozdrawiam.

RubSon
01-09-12, 17:34
Nie ma innej możliwości. Hasło samo by się nie zmieniło no chyba, że był w tym czasie jakiś błąd w bazie danych czy coś podobnego. Nick postaci to Lunuanna i od razu chciałbym prosić o sprawdzenie Peccatoris bo pewnego razu w logowałem się w całkiem innym miejscu co wylogowałem i to mnie strasznie zdziwiło. Mało tego zniknął mi item z depozytu. Nie wiem czy była jakaś cofka ale po tym zajściu byłem strasznie zirytowany i nawet zainstalowałem antyvira... :D Tym razem nie zauważyłem żadnego ubytku w grze oraz postacie znajdowały się w tych samych miejscach więc mogło dojść tylko i wyłącznie do zmiany hasła na stronie.

Mervakis
01-09-12, 18:01
Sprawdziłem obie te postacie, na żadnej nie doszło do logowania się osób trzecich. Widocznie wystąpił jakiś błąd na stronie, lub Ty popełniłeś jakiś błąd. Skoro wszystko działa już jak powinno temat zamykam.