PDA

Zobacz pełną wersję : tibiame zapraszam


danio4don
01-09-12, 23:17
Zapraszam do zagrania w tibiame jest to gra na telefon java symbian albo android chetnych zapraszam do zagrania na swiecie 1 czyli w1 najwiecej polakuw i graczy online zapraszam tez do gildi Mr Wizzard chetnych pisac do gracza 'Toprez' albo 'Toprespl' chetnie pomoge nowym :) zapraszam na tibiame.com.pl oficjalna polska strona tibiame :)

Kuzyn
01-09-12, 23:24
Nie ma czegoś takiego tak 'polakuw'.

gonzoraz
02-09-12, 09:00
Chyba Tibia zwykła jest lepsza i jak jest się w domu to raczej gra się w oryginalną.
Grałem w to ale znudziło mi się na 5 lvlu ciebie podziwiam :P

Uhh
02-09-12, 16:54
Grałem w to i po 30 minutach usunąłem :D

danio4don
19-10-12, 12:17
sorki za błąd "polakuw" lecz byłem na haju :P każdemu się może pomylić :) a pozatym TibiaMe jest na telefon można grać np na dworze w pociągu jak bd jechał jak bd ci się nudziło a w prawdziwą tibie już se nie zagrasz np w autobusie :)

9891404
19-10-12, 13:42
To jest Reklamowanie i nakrecanie ludzi z Altaronu zeby w jakies gówno grali usuncie ten temat jakby ktos chcial to wlazby na tibie pl i nie wchodzilby w altaron tylko w TibieMEEEE ! ... mysle ze podforum " dyskusje " powinien prowadzic do rozmów o altaronie i róznych rozmów pomiedzy graczami nie reklamowanie gier.

danio4don
04-11-12, 21:33
można pisać o czym się chce i nikogo nie nakręcam ja gram w to i w to i nie widzę żadnego problemu jednym ta gra się podoba drugim nie proste wejdź na polski fansite TibiaMe nie dam linku bo znowu będzie że coś reklamuje i zobaczysz że bardzo dużo polaków w to gra i jakoś nie narzekają :)

Psimgoth
20-11-12, 09:52
Ja tez gram w tibieMe i mam 80 lvl world 1 nick Magepsimko. Ogl tibiame jest trudniejsza niz zwykla tibia jesli chodzi o expienie

Catthon
20-11-12, 10:41
Ja to wolę w snejka...

mikus
21-11-12, 18:21
To jest Reklamowanie i nakrecanie ludzi z Altaronu zeby w jakies gówno grali usuncie ten temat jakby ktos chcial to wlazby na tibie pl i nie wchodzilby w altaron tylko w TibieMEEEE ! ... mysle ze podforum " dyskusje " powinien prowadzic do rozmów o altaronie i róznych rozmów pomiedzy graczami nie reklamowanie gier.

Ty napisales o serverze tibii x2 :o.

danio4don
21-11-12, 21:33
Ja tez gram w tibieMe i mam 80 lvl world 1 nick Magepsimko. Ogl tibiame jest trudniejsza niz zwykla tibia jesli chodzi o expienie

ja cie chyba widziałem w TibiaMe na w1 :D ja mam nic Diablopl i Toprez :)

9891404
22-11-12, 07:56
niee ;p nie gram w tibie i tibieme moze ktos podobny nick do mnie dal ;d