PDA

Zobacz pełną wersję : Lewana a czary?


CZarkou
05-09-12, 23:21
Witam!
Poszukuję odpowiedzi na pytanie czy, i gdzie na wsypie Lewana mogę
zakupić czary. Widziałem na Ananie jak 18 lvl ich używał, więc idąc tym tokiem myślenia stwierdziłem, że na Lewanie też powinny być. Lecz niestety nie potrafię znaleźć na to potwierdzenia, przeszukałem cały teren sqm po sqmie(z wyjątkiem podziemi goblinów na wschodzie, lecz nie sądzę, by skrywał się w nich jeszcze jakiś NPC), przepytałem wszystkich npc na wszelakie sposoby, używając przeróżnych fraz w tym celu. Przewertowałem również bibliotekę w grze, każdą wiki oraz dość gruntownie wujka google, lecz mimo to nadal nie znalazłem odpowiedzi.Prosze więc, jeżeli ktoś coś wie w tym temacie o odpowiedź, ewentualnie rady lub wskazówki. Nie chodzi o to, że idę na łatwiznę, gdyż jak wspomniałem zwiedziłem całą mapę i rozmawiałem z wszystkimi NPC a mimo to nadal nie odkryłem gdzie i czy w ogóle istnieją czary na Lewanie.

Pozdrawiam CZarkou!

Attax
05-09-12, 23:29
a chcesz zostać stałym wyspiarzem ?

CZarkou
05-09-12, 23:41
Dokładnie tak, dlatego chcąc nie chcąc ale umiejętności posługiwania czarami bardzo by mi się przydała.

Attax
06-09-12, 00:09
więc musisz jeszcze raz pogadać z pewnym npc na temat bycia stalym wyspiarzem. a jeszcze grasz na non pvp czy na pvp?

CZarkou
06-09-12, 00:49
To zaraz zabieram się za szukanie, non pvp.

Hahaha, dałem ciała, bo na nieświadomce poprosiłem o pozwolenie na opuszczenie wyspy hah :D

MrMavado
06-09-12, 13:50
NPC uczący czarów na licor znajduje się na Anan. na Lewanie go nie ma. Nie spotkasz po drodze do niego żadnego stwora, który mógłby ci zagrozić na 10 poziomie. Jak się postarasz to będziesz mieć satysfakcję i kilka czarów.

CZarkou
07-09-12, 00:31
Wiem, już to odkryłem, lecz mam jeszcze jedno pytanie, czy można jako stały wyspiarz nauczyć się czary leczniczego jakim jest 'tawis'? Pozdrawiam CZarkou

siwyus
07-09-12, 05:19
@up
Nie można.

CZarkou
08-09-12, 09:34
Sad, powinni na mój gust dodać chociażby zwykła exurę zważywszy na fakt, iż na 13 lvl wyłapałem od 2 rozbójników combo za ponad 140 dmg.

Slythia
08-09-12, 11:13
Sad, powinni na mój gust dodać chociażby zwykła exurę zważywszy na fakt, iż na 13 lvl wyłapałem od 2 rozbójników combo za ponad 140 dmg.

Masz napoje. Od tego one są :).

CZarkou
09-09-12, 16:19
Wiem o tym, aczkolwiek, uważam, że wprowadzenie pospolitej exury byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem.

MrMavado
09-09-12, 17:56
Ja byłbym za wprowadzeniem czary słabszego niż tawis.

CZarkou
10-09-12, 13:17
Ogólnie wprowadzenie jakiegokolwiek leczniczego czaru na wyspę początkujących byłoby dobrym rozwiązaniem, nie wiem jak działa tawis, ale jeżeli tak jak exura to chyba bez przesadyzmu. Cóż, może w jakimś 'apdejcie' się doczekamy tego. ;)

MrMavado
10-09-12, 15:32
Ogólnie wprowadzenie jakiegokolwiek leczniczego czaru na wyspę początkujących byłoby dobrym rozwiązaniem, nie wiem jak działa tawis, ale jeżeli tak jak exura to chyba bez przesadyzmu. Cóż, może w jakimś 'apdejcie' się doczekamy tego. ;)

Może spróbujesz zagrać w tę grę, a dopiero potem zacząć udzielać się na jej forum? Każdy altarończyk wie, że Altaron posiada własne inkarnacje zaklęć.

CZarkou
11-09-12, 11:16
Próbowałem, ale szczerze dla mnie to marna kopia Tibii, wszystko byłoby okej, gdyby Altaron nie był zwyczajną kopią tibia z paroma bonusami i podmienionymi teksturami :x

Kosiara
12-09-12, 01:31
Może spróbujesz zagrać w tę grę, a dopiero potem zacząć udzielać się na jej forum? Każdy altarończyk wie, że Altaron posiada własne inkarnacje zaklęć.

(Nie)Każdy (nawet były) Altarończyk wie, że w inkarnację to wierzą buddyści i inne takie.

Ale w Altaronie to jej nie ma :confused:

Inkantacja, nie inkarnacja..

MrMavado
12-09-12, 16:27
(Nie)Każdy (nawet były) Altarończyk wie, że w inkarnację to wierzą buddyści i inne takie.

Ale w Altaronie to jej nie ma :confused:

Inkantacja, nie inkarnacja..

Rzeczywiście masz rację. Przepraszam za ten mały błąd.