PDA

Zobacz pełną wersję : Poranne niespodzianki


Slythia
06-09-12, 15:38
Dzisiaj, około godziny 12 miała miejsce dość nieprzyjemna sytuacja. Z powodu wystąpienia błędu zarówno serwer non - pvp jak i strona gry były przez jakiś czas niedostępne, za co gorąco przepraszamy. Jednocześnie zapewniamy, że obecnie wszystko działa już bez zarzutu i podobna sytuacja więcej się nie powtórzy.

Jednakże będąc świadomym strat poniesionych przez graczy, którzy o felernej porze byli zalogowani, prosimy ich o zgłoszenie się do administracji (ctrl + r w grze bądź PW (http://www.forum.altaron.pl/private.php?do=newpm&u=7) na forum do mnie) w celu odebrania należnej rekompensaty.

To nie koniec wiadomości dzisiejszego dnia. Jak jest wam zapewne wiadome, od momentu aktualizacji niemożliwe było kupowanie domków oraz zawieszone było płacenie za już wynajmowanych. Z radością pragniemy poinformować, że udało się nam naprawić ów błąd i już pojutrze (tj. 8 września) poborcy podatkowi zgłoszą się po należny czynsz od osób posiadających własne cztery kąty, prosimy być więc na to przygotowanym i mieć wymaganą kwotę na swoim koncie bankowym! Niedługo później ruszą aukcje pustych jeszcze mieszkań i domów, do udziału w których wszystkich gorąco zapraszamy! Przypominamy jednocześnie, że dom może posiadać jedynie szlachcic posiadający 20 lub wyższy poziom.

Uhh
06-09-12, 15:45
Nareszcie kupie domek:D

Xanvin
06-09-12, 17:23
Taa teraz dla non-pvp rekompensata, a jak na pvp bugi z leczeniem były, czy też ze znikającymi itemami w domkach, to jakoś nic nie dostaliśmy:\ czysta niesprawiedliwość :\

Slythia
06-09-12, 18:18
Taa teraz dla non-pvp rekompensata, a jak na pvp bugi z leczeniem były, czy też ze znikającymi itemami w domkach, to jakoś nic nie dostaliśmy:\ czysta niesprawiedliwość :\
Rekompensaty za znikające przedmioty przecież były, wystarczyło się zgłosić.

dawiditd
06-09-12, 20:12
Ja też straciłem 10 skili no niby nie dużo ale z 45 na 35 :(

Kuzyn
06-09-12, 20:36
Ja też straciłem 10 skili no niby nie dużo ale z 45 na 35 :(

To zgłoś się do administracji i ustalcie szczegóły, nie ma co żalić się na forum o straty wywłoane takimi błędami, po prostu napiszcie do administracji i tyle.

Wicked
07-09-12, 06:24
@ Topic,

I tak wszyscy wiemy, że to była intryga GTW, lewaków i byłych agentów bezpieki, którzy zorientowali się, że tegoż dnia zdecydowanie za dużo dobrych itemów leciało mnie i Miraiowi, stąd trzeba szybko było podjąć zdecydowane kroki i przykręcić kurek, a powstałą w tenże sposób tragedię jakoś ukrócić, by następnie zwalić na bogu ducha winną awarię, a wszak wiadomo wszem i wobec, że to najźlejszy ze złych, Traviaszczan Okrutny, po prostu pociągnął za dźwignię i śmiejąc się złowieszczo przepełnił nasze serca grozą, obawą i niepewnością!

(Dla niekumatych placków o IQ leżącego w ogrodzie kamienia: powyższe jest żartem. Serio, to tylko żart z sytuacji.)

Xanvin
07-09-12, 15:58
Rekompensaty za znikające przedmioty przecież były, wystarczyło się zgłosić.

Za itemy, które straciłem(62k~) dostałem 2dni SS <śmiechnasali> Za buga z leczeniem, przez którego straciłem 2lvle nie dostałem nic, rozmawiałem wtedy z Mervakisem o należnej rekompensacie, ale nic nie dostałem. Więc nie wmawiaj mi, że wystarczyło się zgłosić, bo zrobiłem to i zostałem odesłany z niczym. Wasze rekompensaty są śmieszne moim zdaniem. Dorabiałem się "czegoś" kilka dni i tracę to w jedną chwilę, tyle na ten temat.

Slythia
07-09-12, 18:30
Za itemy, które straciłem(62k~) dostałem 2dni SS <śmiechnasali> Za buga z leczeniem, przez którego straciłem 2lvle nie dostałem nic, rozmawiałem wtedy z Mervakisem o należnej rekompensacie, ale nic nie dostałem. Więc nie wmawiaj mi, że wystarczyło się zgłosić, bo zrobiłem to i zostałem odesłany z niczym. Wasze rekompensaty są śmieszne moim zdaniem. Dorabiałem się "czegoś" kilka dni i tracę to w jedną chwilę, tyle na ten temat.

Podaj mi swój nick w grze i zaraz to naprawimy.

Wicked
07-09-12, 21:38
Pytanie bardziej do technicznych. Czy nie dałoby rady skrócić czasu trwania aukcji na okres pierwszych dni po rozwiązaniu problemu? Tyle czekania, a teraz jeszcze aukcje trwające 5 dni? For real? :\

Trav
07-09-12, 21:54
Pytanie bardziej do technicznych. Czy nie dałoby rady skrócić czasu trwania aukcji na okres pierwszych dni po rozwiązaniu problemu? Tyle czekania, a teraz jeszcze aukcje trwające 5 dni? For real? :\

Właściwie niezły pomysł. Pomyślę nad tym, ale najpierw niech wszystko zadziała. Potem już mogę zmieniać daty końców aukcji na jakie chcę.

Wicked
07-09-12, 22:08
Byłoby miło, bo czekania trochę, a jeszcze teraz tyle dni, koszmar. Zwłaszcza dla hlvli, których i tak nikt nie przebije raczej i powinni mieć priorytet jakiś czy jakieś przywileje, o! :D