PDA

Zobacz pełną wersję : Metoda na spanie i głód


Kadic
12-09-12, 18:30
Cześć. W tym temacie, powiem Wam, jak się dobrze najeść i nie zasnąć przy nocce. ;)
Bułka z chipsami

Opis: Po prostu kajzerka z chipsami. Mmmm. na prawdę pyszne!

Przepis: Bierzemy kajzerkę, i upychamy jej wnętrzności do środka, a następnie faszerujemy ją chipsami (najlepiej o smaku kebaba, pizzy itp.).


Sałata z rzodkiewką

Opis:Zielona sałata z różową rzodkiewką. Banalne! Przy tym nie zaśniesz ;)

Przepis: Kroimy sałatę w cieniutkie plastry, i wkładamy do miski. Kroimy rzodkiewe na "średnio grube" kawałki. mieszamy z sałatą i zalewamy lodowatą wodą. Wybredni mogą dodać majonez lub polać zimnym tzatziki

Jak będziecie mieli coś jeszcze to piszcie! ;)

Kuzyn
12-09-12, 19:16
Jedna zupka chińska i żołądek ma trawienia na dwie kolejne noce :D

MrMavado
12-09-12, 20:59
cacyki (nie pamietam jak pisze się nazwę tego sosu :P)

Może tzatziki?

beta2468
12-09-12, 21:08
To zajmuje za dużo czasu!!! Zupka chińska jest szybsza, trzeba expić a nie kroić sałate xD

miko1234
12-09-12, 22:28
Bułka kozak =)

makmej
13-09-12, 08:38
Z tą sałatką to nie głupi pomysł hehe :D

Empirator
02-10-12, 18:45
Cześć. W tym temacie, powiem Wam, jak się dobrze najeść i nie zasnąć przy nocce. ;)
Bułka z chipsami

Opis: Po prostu kajzerka z chipsami. Mmmm. na prawdę pyszne!

Przepis: Bierzemy kajzerkę, i upychamy jej wnętrzności do środka, a następnie faszerujemy ją chipsami (najlepiej o smaku kebaba, pizzy itp.).


Sałata z rzodkiewką

Opis:Zielona sałata z różową rzodkiewką. Banalne! Przy tym nie zaśniesz ;)

Przepis: Kroimy sałatę w cieniutkie plastry, i wkładamy do miski. Kroimy rzodkiewe na "średnio grube" kawałki. mieszamy z sałatą i zalewamy lodowatą wodą. Wybredni mogą dodać majonez lub polać zimnym tzatziki

Jak będziecie mieli coś jeszcze to piszcie! ;)

Jebłem.. Kajzerka z chipsami ahahaha xD
Ladne no-life'y

Uwolniona Mysl
02-10-12, 18:59
Pamiętam gracza "Krepel" on to miał dobrą metodę na nockę
Zaprzyjaźnił się z białą damą w kusej sukni,która nie pozwoliła mu spać,i dawała mu sytość na długi czas.
Ale nie mam pojęcia co to była za dama...
:D

Zenon von Wons
02-10-12, 23:30
Kilo jabłek se kupcie, trzy zupki chińskie i 4 bocheny chleba, i żarcia macie na tydzień :d

jasiek50
03-10-12, 06:57
Nie jem śniadania, bo gram w altaron,
nie jem obiadu, bo gram w altaron,
nie jem kolacji, bo gram w altaron,
nie śpie w nocy, bo chcę jeść xD

9891404
03-10-12, 09:47
Ja bym sie zapytał ludzi co spać w altaronie nie mogą co Gandalf im proszki rozsyła jak oni to robią xD

grek
03-10-12, 16:40
ta bułka dobra :D tylko dodac pomidorka:D i coś do popicia bo na sucho nie poexpisz

blania133
03-10-12, 19:54
Co Wy macie w głowie... Bułka z chipsami, co to kurwa ma być ? :O

pankracy88on
05-10-12, 10:44
Co Wy macie w głowie... Bułka z chipsami, co to kurwa ma być ? :O

to jest zdrowe i pożywne jedzenie XXI wieku :D

blania133
06-10-12, 22:26
:O.. Tak ode mnie to polecam pietruszkę prosto z ogródka mojego dziadka(pod żadnym pozorem jej nie myć, zalecane jest jeść z ziemią), troszkę popieprzyć, pokroić na to troszkę jabłka, które leży zgniłe prawie na każdej ulicy(to dodaje takiego mięskiego smaku i aromatu starych skarpet). A do popicia syrop lub spirytus prosto z Czech(wtedy na pewno nie uśniesz). MMM PYSZNE ! To jest właśnie zdrowy tryb życia ! Pozdrawiam.

JoJo
11-10-12, 22:47
Na spanie najlepiej napić sie piwka i od razu spas sie chce po całym dniu, a na głód dobre sa banany 2-3 banany i juz jestem najedzona ;o)

jasiek50
18-10-12, 18:26
Ja polecam tabletki tusipect (czy jakoś tak) lek który zawiera efedrynę, w niektórych aptekach jest bez recepty (przynajmniej był 2 lata temu), żeby pobudzić efedrynę kilka energy shot i otrzymujemy odczuwalny kopniak energii.

Kosiara
18-10-12, 22:06
To o czym mówisz to pseudoefedryna, a to dwie baardzo różne (niestety) substancje. Anyway, jak ktoś chcę sobie rozwalić naczynia krwionośne w całkiem szybki i efektywny sposób, polecam.

Anyway, stara dobra kawa > all.

kordael
24-10-12, 02:21
Mam pytanie co do sałaty z rzodkiewką:
Czy sałatę należy przed pokrojeniem umyć? Czy też wystarczy jak już później zalejemy sałatkę wodą ? Nie lubię smaku ziemi więc zastanawiam się czy mogę trochę ten przepis zmienić :P A skoro jesteśmy przy sałacie... Całe życie sałatę kiedy do czegoś jej używam rwę a nie kroję, czy tutaj też mogę trochę przepis zmienić :D
I najważniejsze: W moim kranie woda jest "zimna" i ciężko w okolicy o "lodowatą"... Czy może to być woda "zimna" czy też może do miski z wodą wrzucić kilka kostek lodu lub poczekać do zimy i zamiast zalewać sałatkę wodą zasypać ją śniegiem ? :D

Co do bułki z czipsami. Czy można podgrzewać to w mikrofalówce ? :D

Bułka
24-10-12, 22:11
Nailepsze sa to co na obiad : buki z mniutem

nosek1
08-10-17, 22:01
Może takie cosik na słodko a wymiata
Naleśniki z jabłkami i karmelem (http://www.ksiega-smaku.pl/nalesniki-jablkami-karmelem-przepis/)

Adero1
20-11-17, 18:40
Wyglądają nieźle :)