PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd ,,Kurcze pióro''


Wicher
12-09-12, 19:49
Witam serdecznie.

Dzis wbilem 20 lvl na moim potężnym rycerzu i udalem sie do gildi duchownych aby dostac subprofesje, niestety nie doszedlem tam gdyz wyskoczyl mi błąd ,,Kurcze pióro''. Teraz ilekroc probuje sie zalogowac na tą postać odrazu wyskakuje bład i wylacza sie klient. Z innymi postaciami jest ok. Czy moglbym uzyskac jakas pomoc?

Tron
12-09-12, 19:58
Czy używasz najnowszego klienta gry?

Wicher
12-09-12, 20:30
A moge uzywac nienajnowszego ? Gram juz jakis czas bylo ok caly czas, az do tego momentu, na innych postaciach caly czas jest ok.

A wiec? Moglby ktos pomoc? Moze zwykly teleport do temple tej postaci wystarczy i problemu nie bedzie.....

Trav
12-09-12, 20:32
A wiec? Moglby ktos pomoc? Moze zwykly teleport do temple tej postaci wystarczy i problemu nie bedzie.....
Skoro chcesz to masz. Ale ja tam wolę zapobiegać niż leczyć. Upewnij się co do klienta itp.

Wicher
12-09-12, 21:27
Skoro chcesz to masz. Ale ja tam wolę zapobiegać niż leczyć. Upewnij się co do klienta itp.


Nie do wiary podzialalo, ale znowu to samo sie stalo gdy podeszlem pod kościół...chyba mnie tam nie chcą :(

Edit: Faktycznie mialem starego klienta, przeinstalowanie pomoglo :) TEMAT DO ZAMKNIECIA !