PDA

Zobacz pełną wersję : Kłopotów ciąg dalszy.


Slythia
15-09-12, 10:34
Niestety, wskutek poważnego błędu serwer non - pvp wraz ze stroną gry, był dzisiejszego poranka czasowo wyłączony. Pomimo naszych starań, wszystkie domki na owym świecie zostały całkowicie wyczyszczone, zaś postacie będące w grze w momencie wystąpienia problemu, cofnięte do stanu z poprzedniego wylogowania.

Oczywiście, zrobimy wszystko, by wynagrodzić poszkodowanym graczom poniesione straty. Każdy, kto został wyrzucony z gry bądź posiada własny domek, proszony jest o zgłoszenie się w grze (ctrl + r) bądź na forum (PW do mnie (https://forum.altaron.pl/private.php?do=newpm&u=7) bądź do Trava (https://forum.altaron.pl/private.php?do=newpm&u=5)).

Przepraszamy za tę niefortunną sytuację i obiecujemy, iż dołożymy starań, by wyeliminować tego typu błędy w przyszłości. Prosimy także o cierpliwość przy oczekiwaniu na rekompensatę.

barabarzynca
15-09-12, 10:41
Witam moja strata bylo tylko torche kamieni i miedziaków :) nic wielkiego

Pozdro

axoniq
15-09-12, 10:47
Witam

Straciłem wszystkie moje przedmioty.Były to 3 srebrniki, 75 miedziaków, scyzoryk, linę, łopatę i 3 worki. Mój nick w grze to Axonic

Pozdrawiam i proszę o w miarę szybką pomoc.

załatwione

Sosna
15-09-12, 11:03
Wszystko sprawnie i szybko zostało zwrócone. Dzięki i trzymam kciuki za brak kolejnych takich wypadków. :P

Pozdro Toushiro.

hardcore123
15-09-12, 11:42
Wyczyscilo mi chatke ale raczej nie do konca pamietam co tam bylo bo byla masa itemow do robienia potkow i takich tam. Krolewskie buty, 3 czarne czaszki, 4 te diamenty z wiwern, sokol, zyleta +2, plaszcz maga, 3 krysztaly gorskie, krwiopij, lvl, 10% mlvla, pol godzinki bonusu i z 3k na razie wiecej nie potrzebuje. To wszsytko na postaci imieniem Defto. Itemy prosilbym do dp lub do domku jesli to nie problem ;>

zrobione - w dp

Festuge
15-09-12, 12:04
A więc tak. Spędziłem sporo czasu nad zbieraniem itemów. Przy przekładaniu plecaka na drugą postać straciłem:
- ~1lvl
- 2 żółte róże
- ~8k
- ~2bp manasów
- różdżkę ucznia
- nogawice czarnoksiężnika
- plecak z liną, łopatą, wędką
- ~20 gruczołów czerwia
- kilka epizodów z zadań, lecz to nadrobię.

oddałam

nick w grze: Sir Fest Waleczny

Camol
15-09-12, 13:45
Straciłem około 100,000 expa od 39 lvl do 37 spadło, itemki z domku niby jakieś tam śmieci: 4 różdżki maga, około 8 pajęczyn, 8 smoczych skór, 4 diamenty i 4 rubiny(?) nie wiem dokładnie. Proszę o rekompensatę.
Nick w grze: Tatianixo Firon
zrobione

myszoludek
25-09-12, 16:29
Witam!
Przypomniało mi się że znikła mi żyleta i z banku 2 talary.Proszę o rekompenste. Nick w grze to : Lady wak's

oddane

pogr121
25-09-12, 18:54
Witam
Straciłem około 10,000k expa i 20 srebrników.

Nie wiem czy na pvp też wam coś z serwerem się stało.
No ale grałem przez jakiś czas i w momencie przestało mi wszystko działać myślałem że to lag.
Lecz jednak to nie mógł byś lag bo gdy wszedłem s powrotem to ubyło mi właśnie około 10k expa i 20 srebrników. Pozdro.
Nick w grze: Xrisas

Slythia
26-09-12, 08:51
Witam
Straciłem około 10,000k expa i 20 srebrników.

Nie wiem czy na pvp też wam coś z serwerem się stało.
No ale grałem przez jakiś czas i w momencie przestało mi wszystko działać myślałem że to lag.
Lecz jednak to nie mógł byś lag bo gdy wszedłem s powrotem to ubyło mi właśnie około 10k expa i 20 srebrników. Pozdro.
Nick w grze: Xrisas

Jak będziesz online zgłoś się poprzez ctrl + r.

9891404
26-09-12, 08:51
Mi z domku znikło 23 talary i 30 srebnków z plecaka i demoniczny pomiot bo mialem 2........ ! ten +1 mi znikł !!
oddano