PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszane set'y.


Śliski
26-09-12, 16:48
Wiadomo kto był tak miły i usunął informacje dotyczące mieszanych set'ów z wiki? Była to przydatna informacja dla wielu graczy.

Mervakis
26-09-12, 16:50
Zrobiłem to ja. Sugerowane wartości przedmiotów też zostały usunięte z szablonów przeze mnie.

Śliski
26-09-12, 16:57
Czym się kierowałeś kiedy usuwałeś je z wiki? Były tam już jakiś czas, nie wadząc większości graczy. Normalne set'y i ich bonusy są wypisane, więc nie widzę związku z spoilowaniem?

Mervakis
26-09-12, 16:59
Dostałem takie polecenie i je wykonałem, mi one nie przeszkadzały.

Śliski
26-09-12, 17:04
Dzięki za odpowiedź i potwierdzenie moich domysłów.

Viva la Slythia i jej poplecznicy!





#Merv
Część o poplecznikach nie dotyczy Ciebie.

jasiek50
26-09-12, 17:08
Kto przezorny to zapamiętał interesujące go sety xD

eremce
26-09-12, 17:33
Kto przezorny, ten zapisał HTML, na dysku xD

Śliski
26-09-12, 17:41
Oczywiście też posiadam kopie tych danych, ale śmiechu wartę są takie zagrywki. Najpierw ktoś się męczy cały dzień, żeby to wypisać (Wst) potem wielki dramat na forum i spokój przez jakiś czas.
Teraz nagle ninja attack i puff nie ma. Zastanawiam się tylko co było argumentem? Obiektywna administracja dostała impuls po takim czasie o_O?
Przecież zwykle set'y są udostępnione (chodzi mi tutaj o bonus'y bo przecież to też tajemnica?)

zoozol95
26-09-12, 18:40
Kto przezorny, ten zapisał HTML, na dysku xD

Mogę dostać kopię ? Ponieważ zapisałem tylko dla maga.

tomakeo
26-09-12, 18:47
I dobrze, że zostało to usunięte. Przez te info o mieszanych setach niektóre przedmioty straciły na wartości.

zoozol95
26-09-12, 19:13
I dobrze, że zostało to usunięte. Przez te info o mieszanych setach niektóre przedmioty straciły na wartości.
To po co się pojawiało ?
Teraz każdy będzie miał sobie kopie na dysku więc na to samo wyjdzie.

Wicked
26-09-12, 19:28
Samo pojawienie się mieszanych setów, to był błąd, a ich usunięcie to chociaż w małym stopniu próba ratowania gospodarki i wartości pewnych setów.

Śliski
26-09-12, 19:50
Podobno "administracja" akceptuje pisany tam materiał o_O?
To jest kolejne promowanie garstki graczy, którzy mieli szczęście i grali w danym momencie (np. quest na sprzedawanie zwojów).

Co do gospodarki to od kiedy buduje się ją na nieświadomości nowych graczy(tymczasowe rozwiązanie)[osoby te zanim wbija poziom 60 dawno dowiedzą się o takiej opcji od życzliwych ludzi, chociaż takich tu ostatnio mało)? Widać brak wartościowych pomysłów na ratowanie gospodarki skoro takie pomysły przechodzą.

Obles
26-09-12, 19:57
Podobno "administracja" akceptuje pisany tam materiał o_O?
To jest kolejne promowanie garstki graczy, którzy mieli szczęście i grali w danym momencie (np. quest na sprzedawanie zwojów).

Zadanie te jest dostępne co rok, przez pewien okres czasu ;).

jasiek50
26-09-12, 20:04
Czyli październik/listopad, teraz masa graczy je wykona, a pamiętam częste: felczyk, opchniesz mi zwoje? xD

Śliski
26-09-12, 20:27
#Primax

Dobrze wiedzieć : )

Slythia
26-09-12, 21:07
Chciałabym wszystkich uspokoić, mamy pomysły na ratowanie gospodarki. Dajcie nam jeszcze trochę czasu a zauważycie efekty naszej pracy. Pojawienie się mieszanych setów na wiki było błędem którego, za co przepraszam, nie wykryłam w porę. West wykonał dobrą robotę, jednak niestety, doszliśmy później wspólnie do wniosku, że jest to zbytnie zdradzanie tajemnic gry, czego od początku chcieliśmy uniknąć. Mieszane sety będą modyfikowane, zmieniane, pojawią się także nowe, także informacje zapisane na dysku szybko mogą się zdezaktualizować.

Jeśli zaś chodzi o ten quest to jest on cyklicznym wydarzeniem, których będziemy w grze umieszczać więcej. Ot taki halloweenowy prezencik. Nie zamierzaliśmy nikogo w ten sposób promować, ba - zauważ, że na serwerze non - pvp nikt nie może z wiadomych względów sprzedawać tych zwojów.

Haurix666
26-09-12, 21:23
Osobiście byłem przeciwny umieszczaniu tego (niemniej całość wkleiłem sobie do worda), ale po takim czasie usunięcie tego faktycznie nie ma dużego sensu. Trzeba było reagować od razu albo wcale. Ale to już nie moja decyzja. Mam tylko nadzieję że w tym przypadku pytania o mieszane sety na kanałach pomoc, czat itp... nie będą traktowane jako spoilowanie.

Śliski
26-09-12, 21:30
#Slythia

Zobaczymy co czas przyniesie, byle tylko dożyć tego momentu. W kwestii mieszanych set'ów pomysł zmiany obecnych ustawień jest dość niepokojący? Dodanie nowych jak najbardziej, ale zmiana obecnych byłaby nie fair wobec graczy, którzy już je z trudem poskładali.

Co do samego quest'a dobrze wiedzieć, że pojawi się znowu taka opcja dla nowych graczy.

Slythia
26-09-12, 22:02
#Slythia

Zobaczymy co czas przyniesie, byle tylko dożyć tego momentu. W kwestii mieszanych set'ów pomysł zmiany obecnych ustawień jest dość niepokojący? Dodanie nowych jak najbardziej, ale zmiana obecnych byłaby nie fair wobec graczy, którzy już je z trudem poskładali.

Co do samego quest'a dobrze wiedzieć, że pojawi się znowu taka opcja dla nowych graczy.

Dożyjesz :). Spokojnie, nie zamierzam tego wszystkiego ot tak psuć. W stosunku do obecnych setów będą to raczej subtelne poprawki, zmiany bonusów czy dostosowanie ich chociażby do wojowników dwuręcznych, co podobno przy ustalaniu setów mi nie wyszło.

Eresol
26-09-12, 22:29
Myślę że pełne sety ciężej zebrać tak że powinny mieć większe bonusy niż mieszane

zoozol95
26-09-12, 22:41
Nie ma to jak usuwać posty ... w których wytykałem błędy pozdro. I tak mam kopie jak ktoś chcę to mówić

Slythia
26-09-12, 22:45
Błąd poprawiliśmy, dlatego usunęłam tego posta. Pamiętaj jednak, że mieszane sety zaczynamy traktować jako 'tajemnice gry', których publiczne zdradzanie jest zakazane.

zoozol95
26-09-12, 23:10
Ok to moglas napisac a nie posta usuwac widac sg nie podszedl do sprawy porzadnie tylko zwyczajnie usunal hiperlacze a tresc nadal byla na stronie. Moim zdaniem usuwanie takich postow to ukrywanie glupot/wpadek o ktorych bys cie szybko sie nie dowiedzieli dlatego lepszym pomyslem bedzie edycja posta z bledem i napisanie naprawione/usuniete . Uwazacie ze gracze znajdujacy jakis blad ktory nastepnie opisuje na forum lub przez raport bedzie zadowolony i nawet nie usluszy: Dzieki.

miko1234
27-09-12, 06:08
Nie ma to jak usuwać posty ... w których wytykałem błędy pozdro. I tak mam kopie jak ktoś chcę to mówić

wyslij mi na forum przez PW :) bo ja juz nie logam, czekam na zejscie bana :D

zoozol95
27-09-12, 07:08
Miko1234 :) Wysłane

Slythia
27-09-12, 09:26
Ok to moglas napisac a nie posta usuwac widac sg nie podszedl do sprawy porzadnie tylko zwyczajnie usunal hiperlacze a tresc nadal byla na stronie. Moim zdaniem usuwanie takich postow to ukrywanie glupot/wpadek o ktorych bys cie szybko sie nie dowiedzieli dlatego lepszym pomyslem bedzie edycja posta z bledem i napisanie naprawione/usuniete . Uwazacie ze gracze znajdujacy jakis blad ktory nastepnie opisuje na forum lub przez raport bedzie zadowolony i nawet nie usluszy: Dzieki.

Masz rację, rozpędziłam się. Przepraszam, następnym razem dam po prostu adnotację.

popek97
27-09-12, 13:30
Heh ja też pisałem że to spoil , ale sam z niego korzystałem .
Teraz trochę się martwię bo setów nie zapisałem ,a muszę znać te najlepsze dla maga.
Mam nadzieję że ktoś znajomych zapisał lub zna :D .
No głupio to wygląda jeżeli się coś tworzy ,a potem usuwa.

zoozol95
27-09-12, 16:34
Popek napisz do mnie, to powiem ci w grze : Zulmis, jak administracja powiedziała w grze można udzielać informacji byle ich publicznie nie publikować.

Graudenz
29-09-12, 14:24
Sam pomysł wprowadzenia mieszanych setów wg mnie jest złym pomysłem:
1).Jaki cel jest w tym żeby taki mieszany set miał lepsze bonusy (a niewątpliwie ma) niż typowy set pod dana klase
2)Skoro zestawy takich setów zostały ujawnione dlaczego zostały zdjęte ze strony.Nie ma tłumaczenia na ekonomikę gry;robienie z tego niewiem jakiej tajemnicy uderza w mniej doświadczonych graczy=równie podobnie powinno sie wykasowac ukazanie dropa z mobków
3)Wg mnie główny powód dlaczego te sety powinne być ukazane gdyz przeciętnemu graczowi nawet nie przyszło by do głowy że na skompletowanie jakiegos tam mieszanego setu potrzeba np cześci niezgodnej z jego profesją (czyt.mag i do pełnego setu buty bitewne).

Tyrond
29-09-12, 16:53
@Graundenz
Buty bitewne nie są określone jako jedynie dla rycerza.

Graudenz
04-10-12, 09:57
Pozwolisz że zamieszcze jak pewna strona którą gro nowych graczy się kieruje określa te buty:
Wymagania: Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może Wojownik o poziomie 90 lub wyższym

Te buciki to tylko kropla w morzu takich cudaków które "niepasują" np dla zestawu maga.Ustaje przy swoim że przeciętny gracz nawet by nie próbował zakładać takich butów z myśla że stanowią one cześć zgodną dla jego setu.
Pozdrawiam

Majkul
04-10-12, 11:24
Cytat z opisu kiedy mieszane sety wprowadzono:


Zestawy
Każdy z graczy zna zapewne zestawy oraz korzyści związane z ich noszeniem. Czy jednak nie nudzi się Wam bieganie cały czas w przykładowo złotym zestawie, bez możliwości zmiany jakiegokolwiek jego elementu z obawy przed stratą bonusu? Te czasy już minęły. Jeden z bardziej ciekawskich mieszkańców Altaronu odkrył, że mieszając ze sobą parę teoretycznie odmiennych elementów także można uzyskać interesujący bonus! Dodatkowo, udało mu się także usunąć ograniczenia profesji dla hełmów i butów.


Najpierw czytać, potem ewentualnie narzekać.

Tyrond
04-10-12, 11:36
@Graudenz
To na wiki tak jest, w grze tego nie ma. Wiki jest tworzona przez graczy i jeśli jej nie aktualizują to ich problem.

kuki
06-10-12, 18:52
Moim zdaniem powinny wrócić na stronie bo jak nie ze strony to od jakiegoś znajomego z gry a jak nie znajomy to w depo się popyta na bank ktoś pomoże.