PDA

Zobacz pełną wersję : Pierścienie


Uiop
05-10-12, 11:23
Fajnie by było, gdyby można nosić więcej niż 1 pierścień(chociaż dwa). Byłoby bardziej nietibijsko. Przecież mamy więcej palców. Byłoby to przydatne. Przy okazji układ ekwipunku mógłby wyglądać nieco inaczej.

siwyus
05-10-12, 14:12
A może łączenie pierścieni kostką? (chodzi mi tu o czas działania ich "mocy") :p

tomakeo
05-10-12, 14:16
Co za problem, bierzesz jeden ring na miejsce dla niego przeznaczone, a dwa ringi w łapę. W efekcie masz na sobie 3 ringi.

Głupi pomysł, nie obrażając twórcy tematu.

Uiop
05-10-12, 14:19
Wydawało mi się, że dobrze byłoby móc nosić krasnoludzki pierścień, nosząc w tym samym czasie pierścień życia, czy niewidzialności. Jak uważacie...

tomakeo
05-10-12, 14:26
Albo rybki, albo akwarium. Wprowadzając takie coś, musieliby się liczyć z tym, że jakiś gracz zaproponuje 10 ringów na raz, bo przecież mamy 10 palców u rąk nie ?

Nie róbmy z Altaronu jakiegoś OrshOtsa.

4875966
05-10-12, 14:37
Albo rybki, albo akwarium. Wprowadzając takie coś, musieliby się liczyć z tym, że jakiś gracz zaproponuje 10 ringów na raz, bo przecież mamy 10 palców u rąk nie ?

Nie róbmy z Altaronu jakiegoś OrshOtsa.

na orsh otsach nie ma 10 ringow na raz, ale te 2 ringi to nie była by przesada.

tomakeo
05-10-12, 14:39
Nie mam tu na myśli samych ringów. Mam na myśli to, że zakładając 2 pierścienie leczenia + jedzenie to takiemu magowi regenerowało by 12 many na sekundę. Chyba przesada co ?

skyromk71
05-10-12, 14:47
nie w tibi masz softy i life ring załozysz i se cos zjesz i ci idzie mana 2 razy szybciej

tomakeo
05-10-12, 14:50
To nie Tibia synu.

KarolOs
05-10-12, 15:07
To nie Tibia synu.

a czym to sie różni od tibi? grafikami, mapą i czarami? inaczej OTS

@topic
signed

tomakeo
05-10-12, 15:12
W Tipji chodzi tylko o exp. Tutaj masz jako taką fabułę, rozbudowane misje, nowatorskie systemy.

@Topic
Tak czy siak nie zostanie to wprowadzone, bo ułatwi to grę magom. Hmm ilu z was chciałoby mieć pierścień ochrony i pierścień magicznej tarczy jednocześnie ... Pozdro :)

Eresol
05-10-12, 16:42
A przypomni sobie może gothica tomakeo ile tam miałeś pierścieni na rekach?

jasiek50
05-10-12, 17:08
W Tipji chodzi tylko o exp. Tutaj masz jako taką fabułę, rozbudowane misje, nowatorskie systemy.

@Topic
Tak czy siak nie zostanie to wprowadzone, bo ułatwi to grę magom. Hmm ilu z was chciałoby mieć pierścień ochrony i pierścień magicznej tarczy jednocześnie ... Pozdro :)

fabuła w tibi jest, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego. Z ułatwieniem dla magów masz rację, bo to oni by zyskali najbardziej, nie mówię że wojownik i łucznik nie mieli by korzyści, ale trzeba było by to jakoś zbalansować.

Wicked
05-10-12, 18:13
2 pierścienie to przesada, imho. 2 RoHy + mikstura odnowienia... albo mana shield i roh. mana shield i might ring. 2 might ringi. Nie, nie, nie. Jak dla mnie jest dobrze jak jest, a korzyści z 2 czy więcej pierścieni to by była zbyt ogromna różnica.

Tyrond
05-10-12, 19:07
Fajny pomysł, lecz max 2 pierścienie oraz zastrzeżenie iż muszą to być różne ringi.

pozer89
16-10-12, 16:00
Pomysł dobry tylko żeby można było nosić 2 różne pierścienie, załóżmy, że ktoś sobie zakłada 2 pierścienie ochronne na raz... i za parę dni spam na forum że rycerz na ringach nie do złożenia itp..Wystarczyło by zblokować taką możliwość i będzie dobrze, oczywiście jak pomysł wejdzie w życie. Ułatwi to expienie, wchodzenie na moby z niewidką lub fanatyki z krasnoludzkim blokuje nam możliwość wykorzystania pierścieni leczenia lub szybkości.

Mervakis
16-10-12, 16:10
Co by Ci dały 2x pierścienie ochronne jeżeli oba traciłyby ładunki w tym samym czasie? Bloker dostawałby mniejsze ilości obrażeń, ale kosztem 2x szybszego marnowania się tych pierścieni (uderzenia 10lvlowych noobcharów są świetne do "kasowania" ssa i might ringów) + skróciłoby to w rezultacie długość huntów (jeżeli bloker używałby ich), ale zwiększyło cenę rynkową pierścieni (nie tylko ochronnych, ale wszystkich rodzajów pierścieni). Jak dla mnie pomysł dobry i wcale nie "przesadzony" jak niektórzy uważają.

Legolas
23-10-12, 03:29
Na początku pomysł wydawał mi się beznadziejny bo myślałem ,żę o wiele łatwiej będzie się grać.
Ale gdyby była opcja ,że możemy używać 2 pierścienie ,lecz nie takie same.
To fajny pomysł.
@up Merv ma racje .

Myślę że aktualnie dużo osób nie korzysta z pierścieni. Lub z tych wielu rodzaji jaki mamy.
Więc pewnie wszystko by się zmieniło.