PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Lutbagi


Wicked
26-04-11, 18:49
Server jest (l)user friendly, tak? W takim wypadku proponuję wprowadzenie czegoś takiego jak lutbagi. Na czym opiera się nowość, świeżość i genialność tego pomysłu? Otóż, nikt poza właścicielem nie może przesunąć czy takowego otworzyć. Niech kosztuje nawet tysiąc miedziaków, niech jest z questa jakiegoś, ale niech jest. Są questy, które trzeba robić z takim sprzętem no i niestety, nie ma co ściemniać, są tacy, co wywalą długo zbierany worek do wody czy gdzieś na skałę tylko po to, by komuś dokopać.
Ew. niech na potrzeby takich questów NPCe dają takie worki i przy oddawaniu zabierają. I nie można by było nic innego w nich umieścić poza tym, co wymagane do questa. Tym sposobem nikt nie wykorzysta takiego worka do zbierania bez stresu przedmiotów i sprzedawania w sklepie. NIe wiem czy się przyjmie, ale według mnie znaaaacznie by to ułatwiło, zwłaszcza, że do 20 lvlu takie osoby bezkarnie mogą robić wszystko.

Tyle ode mnie, komentarze, sugestie, pytania - mile widziane. :)

@down,

Tak, to są lootbagi, w oficjalnej wersji, a ja sobie tak spolszczyłem po prostu, z kaprysu. ;)

komoko
26-04-11, 18:50
A to przypadkiem nie są lootbagi ?

Nil Loth
26-04-11, 19:01
Z tego co wiem protekcja dla graczy o niskich poziomach jest tymczasowa, aż większość wyjdzie na główną wyspę. Pomysł dla nas, graczy jest świetny, i owszem. Ale jak już wspomniałeś jest to duże ułatwienie a nie o to chodzi. Szukasz argumentów? Proszę. Załóżmy że gracz ma świadomość że zginie i chowa wszystko do worka. Tak nie powinno być, chyba się wszyscy zgodzą. Tyle na ten temat.

Pozdrawiam

//Nill

Wicked
26-04-11, 19:05
Pisałem, że gracz może wsadzić tam tylko te przedmioty, których chce NPC. nie wsadzi tam swojego miecza itp, jeśli NPC chce do misji np: poziomki. ;)

Howking
26-04-11, 21:40
Bardzo dobry pomysł, popieram!

Okocim
27-04-11, 10:16
Nie wiem czy to dobry pomysł, ale jeżeli został by wprowadzony to po śmierci powinno się taki worek tracić.

saitaver
27-04-11, 11:58
Teraz na tibi jest event co trzeba łapać takich piratów do baga, można coś takiego wykorzystać. Nie dało by się otworzyć tego worka, a jego możnaby było użyć tylko na danym itemie, schować danych rzeczy w jednym można byłoby określoną ilość razy, worek nie zwiększałby wagi i odbierany byłby po quescie

drazbeczka
27-04-11, 13:16
pomysł dobry i tego questa miałeś zapewne na myśli z mięsem hmm nawet dobry ale mam lepsze rozwiązanie porobić skrzynki i wysyłać ;p

Ravson
27-04-11, 13:59
A nie lepiej zrobić questa na styl postmana?

Apausfo
27-04-11, 14:02
Nie wiem czy to dobry pomysł, ale jeżeli został by wprowadzony to po śmierci powinno się taki worek tracić.

ja się zgodzę z tym ;)

Kosiek
27-04-11, 15:04
Cóż, kradzenie lootbagów to element gry. Sam często stawałem się ofiarą tego czegoś. Mam jednak lepszy pomysł, do tego sprawdzony już w Tibii by CipSoft: skrzynki pocztowe na każdym z miejsc polowań, gdzie można tylko zrobić worek z łupem, gdy ma to sens. Jest to bezpieczne i tanie.

Niewidomy
27-04-11, 19:32
Moim zdaniem pomysł ze skrzynkami jest dobry, ale w porówaniu z tibia skrzynki powinny być dla każdego a nie tylko dla premiowanych kont.

Shako
27-04-11, 19:54
Jestem za 4 godziny zbieralem loota idąc do depo Gracz o nicku Cintor zabrał mi mój dorobek!