PDA

Zobacz pełną wersję : Wyspa Początkowa!


evenems
24-10-12, 22:12
Mam ważne pytanie? Czy warto zostać "Rookstayerem" w Altaronie? W tibie grałem jako "Rookstayer" czyli gracz który zostaję na wyspie początkowej i tutaj też chciałbym nim być ale nie wiem czy jest sens bo wyspa początkowa bardzo mi się podoba.Czy byłby ktoś jeszcze zainteresowany graniem na "Rooku"??? Bardzo Prosze o odpowiedz zależy mi na tym.:)

cinkiwonsz
25-10-12, 08:59
Na Licor znajdziesz masę fajnych rzeczy, graczy na poziomach 70+ (znakiem tego jeszcze się im nie znudziło), także nie widzę przeciwwskazań.

Lord Stark
23-12-12, 11:37
A ja mam pytanie innego typu. Czy jest jakieś ograniczenie na wyjście z Rooka? Pamietam ze w tibi tak było. Jestem na wyspie Lewana i całkiem fajnie zbiera mi się tu kasę, chciałem tu troche zostać ale nie jestem pewnien czy przez to nie zostane tu na zawsze.

Drakonno
23-12-12, 12:12
Nie, nie ma ograniczenia poziomowego, żeby zostać. Problemem jest to, że będziesz bardzo mocno odstawać od innych postaci pod kątem HP, MP, i skilli. Właśnie o to chodzi, żeby wyjść na 10 a na 20 i 55 kupić promocje w dodatku rozdając PN'y przy jak najwyższych skillach.

Lord Stark
23-12-12, 13:38
Ok dziękuję :)