PDA

Zobacz pełną wersję : Zapowiedź - Łatka niekoniecznie październikowa


Trav
26-10-12, 16:55
Witajcie! Mówiło się od jakiegoś czasu w różnych miejscach o nadchodzących zmianach w grze, a ja nawet je potwierdzałem. Niestety ważne zajęcia, brak czasu - ot, rzeczywistość - pokazały, że coś, co nazywało się październikową łatką, wyjdzie kilka tygodni później. Wciąż zostało sporo do zrobienia, a ja nie jestem w stanie poświęcić sprawie każdego dnia w tygodniu. No cóż - smutne, ale co zrobić.

Opowiem za to dzisiaj o kilku ze zmian, jakie zostaną wprowadzone. Dotyczą one głównie poprawek w różnych dziedzinach gry w celu jej uprzyjemnienia. To nie będzie właściwie wielka aktualizacja, czego już się można domyślić.

Zmiany dotkną alchemii, przy której znowu grzebaliśmy. Tym razem dokładniej przyjrzano się konkretnym składnikom i posegregowano je wg dostępności tak, by mikstury niższych kręgów były przyrządzane tylko z tych najprostszych ekstraktów. Te zmiany w recepturach mają na celu uproszczenie warzenia mikstur i uczynienie z tego zajęcia bardziej opłacalnego. Zobaczymy co wyjdzie, ale warto również dopowiedzieć, że sam proces zostanie znacznie uproszczony poprzez możliwość tworzenia więcej niż jednego ekstraktu jednym kliknięciem, co każdy alchemik przyzna, że było jedną z bardziej nużących części ich egzaminów.

Składane zestawy ekwipunku zarówno mieszane, jak i w mniejszym stopniu te podstawowe też doczekają się przejrzenia i zmiany bonusów wersji podstawowych i pełnych. Może korzystający z broni dwuręcznej wojownicy uśmiechną się trochę np. na widok trochę większej liczby punktów życia im przyznawanej - choć zestawy łuczników i magów też uległy oku poprawiającego, więc i oni nie zostaną w tyle. Powiem też, że wprowadzone zostaną 4 nowe zestawy mieszane po dwa dla wojownika i łucznika.

Bardzo ważną kwestią szeroko badaną są potwory. Zmiany w łupach przeróżnych przeciwników to chyba największy element tych poprawek, gdyż mało który wróg zostanie nienaruszony po łatce. Z jednego coś się zabiera, innemu się dodaje, żeby uczynić niektóre polowania bardziej opłacalnymi. Zmianom ulegną oczywiście ceny wypadających przedmiotów, a na pewno dodane zostanie co najmniej kilka możliwości sprzedaży pewnych interesujących obiektów, jakie wcześniej mogły zalegać depozyt lub podłogę domu. Ponadto niejedno miejsce polowań doczeka się poszerzenia, a znajdą się też jakieś całkiem nowe. Uważni obserwatorzy śledzący dyskusje na forum mogą nawet się domyślić jednej poważnej zmiany pewnej grupy przeciwników. :)

Zapytacie pewnie co z profesjami, czarami, walką? Co w tej kwestii? Odpowiem, że zmian tu będzie niemało, a przynajmniej mam taką nadzieję. Muszę zaznaczyć, że doceniamy Wasze sugestie w tym temacie, jakie pojawiały się i pojawiają na forum propozycji. Nie jestem osobiście typem odpowiadającego komentatora, ale czytam bez wątpienia. I notuję. Pewne tematy wskazują bardzo rozsądne rozwiązania konkretnych problemów nękających subprofesje, opłacalność czarów (czy wręcz możliwość ich używania przez takich, a nie takich graczy) i siłę postaci, więc na pewno zostaną wzięte pod uwagę i rozważone. Tyle póki co powiem.

Czy to wszystko zatem? Czy łatka, która miała być październikową, ale nie będzie, zajmie się jedynie poprawkami? Żadnych zadań nowych?
No... Niezupełnie.
http://altaron.pl/Cache//images/gallery/4a461d42d8.png

Życzę miłej gry w imieniu swoim i ekipy Altaronu. Liczę, że wspólnie doczekamy się tych zmian!

PS. Zapraszam za tydzień, gdy początek miesiąca przyniesie pewne drobne wydarzenie. Starzy wyjadacze pamiętają.

jasiek50
26-10-12, 17:18
Emocje wzrastają...

Rhara
26-10-12, 17:24
Znowu o magu zapomnieliście.
A i mam pytanie - czy loot z elfów na przeszłości zostanie zmieniony?

Slythia
26-10-12, 17:26
Nie zapomnieliśmy - mag ma obecnie najwięcej zestawów. Zostaną one (tj bonusy) zmodyfikowane, tak więc i wy coś otrzymacie. Chciałam stworzyć kolejny, lecz nie było nawet wolnego poziomu tak, bym mogła go tam wcisnąć.

Tak, zostaną zmienione. Jednak spokojnie, nie popsułam ich.

Rhara
26-10-12, 17:29
Nie no, bo nie bedzie gdzie zarabiać ;D

sidexxx
26-10-12, 17:32
mam nadzieje że rycerz ele dostanie troszke czaró bo ma tylko jeden (i to raczej nieopłacalny).
Czekam z niecierpliwością :D

mikus
26-10-12, 17:43
Ale fajnie :). Bardzo podoba mi sie outffit :). Czekam czekam! :>

grek
26-10-12, 17:55
kto jeszcze dostanie outfiit ?? ;p dla palka by sie jakiś przydał

KarolOs
26-10-12, 18:45
Tak, zostaną zmienione. Jednak spokojnie, nie popsułam ich.

Polecam wyrównac elfy z inkwizytorami, bo teraz jest 0 balansu. Elfy mają 2x większy respawn od Inkwizytorów i do tego lepiej sie na nich expi i zarabia :)

@topic
plecak i outfit poprosze

Slythia
26-10-12, 18:51
Polecam wyrównac elfy z inkwizytorami, bo teraz jest 0 balansu. Elfy mają 2x większy respawn od Inkwizytorów i do tego lepiej sie na nich expi i zarabia :)
Wiemy wiemy, już praktycznie jest to gotowe.

Rhara
26-10-12, 18:58
Tylko nie wyrównajcie loota z elfow ze bedzie lecialo tak jak z konkwistadorow do tej pory :D

Attax
26-10-12, 20:04
Nie wiem co z wami Administratorami ale ostatni update i ta zapowiedz jak najbardziej plusujecie ;)

tomakeo
26-10-12, 21:11
Tylko nie wyrównajcie loota z elfow ze bedzie lecialo tak jak z konkwistadorow do tej pory :D

Nie nie, wydaje mi się, że to właśnie inkwizytorów(bo chyba o nich Ci chodziło) będzie lepiej sypało. Jeżeli drop z elfów się pogorszy, to nie będzie sensu ich bić. Exp tam mizerny, a jak dojdzie do tego słaby loot, to już kompletnie :)

Ciekawa zapowiedź, dość tajemnicza, zachęcająca do czekania.

Zenon von Wons
26-10-12, 22:12
Eletrix, ja już czekam od końcówki września, jak była mowa o powiększeniu cen kilku itemków bo zaczeliśmy marudzić... Miało trwać chwilę a tu zobacz jaki apdejt wyszedł ;d Jak najbardziej czekam na łatkę, i początek kolejnego tygodnia ]:->

Tron
26-10-12, 22:15
PS. Zapraszam za tydzień, gdy początek miesiąca przyniesie pewne drobne wydarzenie. Starzy wyjadacze pamiętają.

Jak ten rok szybko minął :o

Agri
26-10-12, 22:45
o.O więc to już rok od czasu gdy robiłem quest na sprzedawanie zwoi?
Chyba czas zająć się czymś innym...
Człowiek każdy wolny wieczór zasiada do komputera, wbije pogadać z kolegami, wbić pare %, a tu nagle przelatują lata/młodość ;x

Legolas
27-10-12, 00:15
No aktualizacji nie mogę się doczekać.
I wyczytałem ,że zmiany dotyczą najbardziej interesujących mnie kwestii więc super.

Dacie rade naprawić bonus tak aby spadał dopiero od rozpoczęcia expienia ?
To dość ważne bo nie każdemu się chce po zalogowaniu od razu iść expić.
Ja na przykład na tym tracę. Bo nie zawsze mam ochotę na od razu exp ,w sumie najczęściej pytam co kto robi i zbieram ekipe na coś lepszego a bonus już mi ucieka.
Pamiętam poprzedni system staminy , coś tam było że jak miałem 30 minut do końca i padłem to stamina odnowiła mi się do 60 minut.Ale nie spadała jeżeli nie expiłem.
Jeżeli nie możecie teraz tak ustawić bonusu . To może lepiej przywrócić stamine?
Wy na tym nie stracicie a ja tracę . A główną zaletą SS jest bonus/stamina (dodatkowy exp).

mikus
28-10-12, 07:34
^UP tez tak mam ;s

Ezreal
28-10-12, 08:01
Juju dobrze gada! Jestem za

Slythia
28-10-12, 08:01
Wypowiadałam się wielokrotnie na ten temat. Nie zmienimy tego.

lobuz87
02-11-12, 18:07
Powiecie lepiej czy coś zmienicie fazie spadania skilli dla łucznika, wojownika bo okrutny spadek maja a jak by nie patrzeć to predyspozycje maja na celu atak duży w expieniu w ludzi nie bardzo jakoś to powinno być zrobione by ręce i nogi miało by każdy się cieszył swoim skillem bo większości odczuwa ten bolesny kres bycia skilla w plecy/\
}[

Tyrond
02-11-12, 23:39
^^a teraz po polsku bym poprosił.

sidexxx
03-11-12, 19:46
a będzie cos zrobione w kierunku zwiększenia expa wyciąganego przez rycerza? bo nie wiem czy grać ryckiem czy kims innym ;P

Attax
09-11-12, 12:56
A listopadową możemy ją nazywać ? :)

maja1414
09-11-12, 12:59
Już widzę tytuł za 2 tygodnie

"Zapowiedź - Łatka niekoniecznie listopadowa"

Nie martwcie się na gwiazdkę już będzie na 100% :)

Trav
09-11-12, 15:00
Już widzę tytuł za 2 tygodnie

"Zapowiedź - Łatka niekoniecznie listopadowa"

Nie martwcie się na gwiazdkę już będzie na 100% :)

Ej no nie kracz :( Staram się jak mogę, ale życie w kość daje. W najgorszym razie przynajmniej będzie w drugiej zapowiedzi więcej obrazków i konkretów.

Attax
09-11-12, 20:10
Ej no nie kracz :( Staram się jak mogę, ale życie w kość daje. W najgorszym razie przynajmniej będzie w drugiej zapowiedzi więcej obrazków i konkretów.

Możemy Ci jakoś pomóc ?

Slythia
09-11-12, 21:40
Możemy Ci jakoś pomóc ?
Gdy będziemy potrzebowali pomocy to na pewno z Was skorzystamy :).

Attax
21-11-12, 11:18
Tak czekamy i czekamy może jakaś kolejna odsłona ? ;)

maja1414
21-11-12, 12:54
A ty co narzekasz? Przecież zrobili wam konkurs. Miało to dać im trochę czasu.
Nie martw się... do świat upa nie będzie, a po świętach koniec świata :D

Attax
21-11-12, 13:18
A ty co narzekasz? Przecież zrobili wam konkurs. Miało to dać im trochę czasu.
Nie martw się... do świat upa nie będzie, a po świętach koniec świata :D

chociaz sie przed smiercia najem.. :D

tomakeo
21-11-12, 13:23
Muszę was zmartwić, bo koniec świata jest 21 grudnia (równy miesiąc), więc Wigilię radzę zrobić 3 dni wcześniej :D

Attax
21-11-12, 13:28
Muszę was zmartwić, bo koniec świata jest 21 grudnia (równy miesiąc), więc Wigilię radzę zrobić 3 dni wcześniej :D

o kurde to wigilie trzeba prędzej zrobić, dzięki za cynk

grek
21-11-12, 13:33
to będzie piątek mozna iść na balety :D

tomakeo
21-11-12, 13:50
to będzie piątek mozna iść na balety :D

Można powiedzieć, że będzie to melanż ostateczny.

Ser
25-11-12, 07:59
Kiedy wejdzie jakaś nowa zapowiedź? Jakby nie patrzył to już miesiąc minął od ostatniej.

mikus
29-11-12, 14:59
zapowiedzi juz chyba nie bedzie :P Ale i ta dlugo :<

tomakeo
29-11-12, 15:07
Kiedy wejdzie jakaś nowa zapowiedź? Jakby nie patrzył to już miesiąc minął od ostatniej.


Nikt z arministracji nie ogłaszał, że wyjdzie jakakolwiek inna zapowiedź od tej, którą dostaliśmy. Nie wiem skąd się przyjęło, że będzie kolejna odsłona nadchodzącej łatki.

@down
Sorry, nie ten cytat dałem. Już poprawione.

mikus
29-11-12, 18:35
o tym napisalem 8)

Brat
29-11-12, 19:29
to co nie bedzie nic nowego już??

mikus
29-11-12, 20:49
tylko lata ;)

Arkadiasz
01-12-12, 18:59
"Zapowiedź - Łatka niekoniecznie Listopadowa"
Trudno, ale wolę poczekać, by łatka była w 100% dopracowana, niż tak jak w tibii, mają termin, do którego muszą się stosować, przez co ich upy są niedopracowane i pełne błędów...
Może zdradzilibyście jakieś dodatkowe informacje na temat łatki. :)