PDA

Zobacz pełną wersję : Od kiedy


Uhh
31-10-12, 18:47
Witam
Od kiedy będzie można robić misje na sprzedawanie zwoji ?

grek
01-11-12, 07:11
no właśnie miało być na haloween

Trav
01-11-12, 08:05
I jest. Przez cały ten miesiąc.

Agri
01-11-12, 08:49
Cały miesiąc? Widzę, że skończyło się bycie wyjątkowym posiadając możliwość sprzedaży zwoi na serwerze, jako jedni z nielicznych.
Dlaczego teraz jest miesiąc, a myśmy mieli 1 dzień ?

Trav
01-11-12, 08:56
Cały miesiąc? Widzę, że skończyło się bycie wyjątkowym posiadając możliwość sprzedaży zwoi na serwerze, jako jedni z nielicznych.
Dlaczego teraz jest miesiąc, a myśmy mieli 1 dzień ?

Słucham? Też mieliście (tj. rok temu) miesiąc.

Attax
01-11-12, 09:30
Słucham? Też mieliście (tj. rok temu) miesiąc.

potwierdzam był też miesiąc

Xerion
01-11-12, 11:29
Hmm... Lul? Ta misja to taki dodatek na halloween (z tego co mi wiadomo). To czemu dodaliście tą misję 1 dzień po, 1 listopada-Wszystkich Świętych... -,- Ta misja powinna być tylko w 1 dzień 'dostępna'. I jeszcze taka moja sugestia: czemu nie zrobicie jakiegoś eventu tematycznego? Tzn. cuś ALA tibia (zmutowane mobki) to jeszcze przypomnę: taki evencik jest w prawie wszystkich grach online. A tu można zrobić: bękart wojny zjadł demoniczną dynie, którą dał mu wielki czarnoksiężnik-In.. (i tu zapomniałem nazwy moba :p ale jest to boss wrl). Chciał on się zemścić. Bękart teraz jest prawie niezwyciężony. Nie będę się rozpisywał bo i tak stwierdzicie że: nie macie na to czasu, jest to niemożliwe albo że Wam to się nie podoba. Dziękuje za uwagę!

Attax
01-11-12, 12:32
Bazyl ja się nie mogę doczekać łatki więc niech oni zajmą się tylko tym aby to jak najprędzej wprowadzić bo aż jestem ciekaw. Ciężko jest wymagać od grupy paroosobowej zrobienia Eventu , Latki , Updatu na świeta i jeszcze do tego nowego silnika bądźmy realistami może kiedyś będzie czas na zabawy w eventy itp. ;P. A tak w ogole to dawno Cie nie widziałem byś mógł wpaść kiedys na altka i pograć :)

beta2468
01-11-12, 14:08
Ah... a wystarczy tylko przeczytać to, co Npc do nas mówi:) informuje kiedy potrzebuje pomocy. I nie mówi o jednym dniu tylko o pewnym okresie czasu.