PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Eastside 150 !


KarolOs
02-11-12, 11:54
Taka tam okrągła 150 :D
http://i45.tinypic.com/2efq5ux.jpg

Empirator
02-11-12, 12:15
Pff ale sie podniecacie;d
Gz ;)

KarolOs
02-11-12, 12:26
Pff ale sie podniecacie;d
Gz ;)

Ty to mozesz sie podniecac wbijając 100 lvl na non pvp expiac 24/7 :)

kanapa
02-11-12, 12:26
To dawaj wbij na pvp wiekszy lvl niz 60 podczas wojny

Uiop
02-11-12, 12:28
I kto tu się podnieca? LOL
Btw gz East ;]

Empirator
02-11-12, 12:35
Zaraz polecą jakieś upomnienia buahahaha East napisalem to dla jaj ale widze ze na pvp graja same takie spinacze, tzw dzieci neo? ;d a ten Rhara to jak pada to chyba piórnikiem po pokoju rzuca hahah;D

Rhara
02-11-12, 12:51
Nie nie rzucam. Idź dalej expić na swoim npvp ;*

Agri
02-11-12, 13:40
GZ 149 !!!!!!!!!! HSUAHUha

Nie no , Gz dobrze było

zal12345
02-11-12, 14:43
Gratki :rolleyes:






ps Juz widze te słowa teverixa na staku nie wbijam pz
bo mnie jeszcze zabija ;D

maja1414
02-11-12, 14:51
Morgian szkoda, że nie byłeś u nas taki mądry. Frajer frajerem pozostanie- tyle powiem.

9106796
02-11-12, 15:50
Teverix po co sie napinasz?;>
Blood Cie jechal jak chcial byles po prostu nikim a teraz sie tak wyszczekales bo lvl wbiles.

kanapa
02-11-12, 17:18
prawda <znaki>

maja1414
02-11-12, 17:56
Teverix po co sie napinasz?;>
Blood Cie jechal jak chcial byles po prostu nikim a teraz sie tak wyszczekales bo lvl wbiles.

Zurvy weź rozpęd i jeb@#$j głową w ścianę. O ile dobrze pamiętam to ty siedziałeś na oddzielnym kanale, a na akcjach twój nick w vip liście to był cud. Więc nic mi nie wypominaj, bo akurat sam od podłogi ledwo odstawałeś.

Co do Morgian'a na którego nawet dawni kumple z gildii (dawnej) jechali, nie wiem po co on się tu wypowiada. Wzięliście go z litości, czy zapłacił wam? :D

Tisaya
02-11-12, 18:12
zapłacił nam

9106796
02-11-12, 18:21
Drogi Teverixie.
Jeżeli moj nick nie widnial na vip liscie swiadczy to jedynie o tym jak rzadko bywales na akcjach. Nie chce tutaj Cie wysmiewac ani nic w tym stylu ale przypomnij sobie sam akcje na fanatykach kiedy to mowiles ciuchutko jak myszka po 21 bo rodzice nie moga sie dowiedziec,ze grasz. Blood wydarl sie na Ciebie a Ty przybiegles szybciutko przyniosles co trzeba i opusciles vt :)
Odstawac od podlogi to nie nabijac poziom tak jak Ty to sobie tam w glowce umysliles. Dlatego skoncz juz to Twoje zbedne pierdo***** bo nawet teraz kiedy jestes juz tak wyszczekanym psem balbys sie umowic na piwo :]

Rhara
02-11-12, 19:44
Nigdy Zurvy nie mów że Teverix jak wbił lvl to sie wyszczekał, bo o tobie można powiedzieć dokładnie to samo. Jesteś na akcjach zerem, chodzącym paralem bez pzta, którego włączasz jak akcja jest pewna (czyt. od nas spierdalaja po mapie 3 osoby a reszta padła). Tyle w temacie joł

KarolOs
02-11-12, 19:57
Zurvy, widze, ze ladnie tutaj sie wycwaniles bo na akcjach latasz bez pzta i jak do Ciebie ktos podejdzie to uciekasz, wiec odrazu mowie zebys nie cisnal Teverixa bo lepszy nie jestes
btw. To nie jest temat zeby tutaj gadac kto jaki nie jest wiec cisnijcie sobie na privie albo w grze :)

jasiek50
02-11-12, 20:51
Zurvy weź rozpęd i jeb@#$j głową w ścianę. O ile dobrze pamiętam to ty siedziałeś na oddzielnym kanale, a na akcjach twój nick w vip liście to był cud. Więc nic mi nie wypominaj, bo akurat sam od podłogi ledwo odstawałeś.

Co do Morgian'a na którego nawet dawni kumple z gildii (dawnej) jechali, nie wiem po co on się tu wypowiada. Wzięliście go z litości, czy zapłacił wam? :D

macie swoją ekipę w której się "lubicie", ludzie którzy doszli olewaliście, już prawie całe memento mori od was odpało (karima trzymacie rękami i nogami bo jest prze chujem) to dzięki takim ludzią jak procentowy, fardon pal, kciunia, horsu, magnaturon i wielu innych odbiliście się od dna ale nie potrafiliście tego docenić.

Agri
02-11-12, 21:18
macie swoją ekipę w której się "lubicie", ludzie którzy doszli olewaliście, już prawie całe memento mori od was odpało (karima trzymacie rękami i nogami bo jest prze chujem) to dzięki takim ludzią jak procentowy, fardon pal, kciunia, horsu, magnaturon i wielu innych odbiliście się od dna ale nie potrafiliście tego docenić.


Ty masz nasrane w bani, jesteś nikim a masz najwięcej do powiedzenia.

Zurvy ja się chętnie umówię na piwo ;)

9106796
02-11-12, 21:50
Ja nie właczam pz?:D To,ze dla was barany wlaczeniem pz jest tylko moment w ktorym ja mam white skulla to sorry :D
Popatrzcie na liste deadow na wojnie o ktorej zaczynala sie akcja i czy ja tak do konca wlaczam pz pod sam koniec ^^
Deder Ty sie tu nie wypowiadaj bo sprzedales chara i gangstera zgrywasz :D:D

Agri chetnie tylko gdzie ja Cie cholera znajde ;p

crunchips
02-11-12, 22:07
Zurvy a ty na expa już!!! A nie tu mi będziesz przedszkole niańczył:D

ogryz1988
02-11-12, 22:14
Troszkę koledzy odbiegacie od tematu.

Gratulacje East i szkoda że poległeś :p

Uwolniona Mysl
02-11-12, 22:40
Nie zdążyłem na screena,mam drugą szansę
Twoja 150 to i tak jest nic,jak ja się dokopie do pnów,to będzie coś!


PS FELCZYK
Co ty możesz wiedzieć,nikogo nie trzymamy na siłę,jak się komuś nie podoba,niech wypierdala,proste przykłady które wymieniłeś,lecz mimo wszystko nie mam żalu ani do horsa ani do magnaturona ani do fardona ani do nosiego,dalej traktuje ich jak swoich ale morgian to frajer był jest i będzie,i nic tego nie zmieni
A Karrim siedzi z nami bo najwidoczniej odpowiada mu nasze towarzystwo,jak by mu coś nie pasowało to byłoby inaczej,śmiejemy się z niego jak z każdego innego,czasem też mu się trafi,że ktoś się z niego śmieje,ja też tak mam jak i ktoś inny,nikt się nie focha,fochają się słabi :)

Co to tematu,niepotrzebne spiny chybaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

maja1414
03-11-12, 07:20
Co do Magnaturona i Fardona. Byli to tak świetni ludzie, że wydaje mi się każdy ich wspominał dobrze. To że potem odwaliło każdemu z nudów i wyszły małe spięcia to trudno- mieli wybór.
Co do Horsa :D Można to tylko w jeden sposób określić: "Nie znasz dnia ani godziny kiedy kobieta tobą zawładnie :)"
A co do Karrima... Jakoś nigdy nie skarżył się, że żałuje bycia z nami.

Zly On
03-11-12, 09:02
dobrze east :)

PS: wjezdza hardcorowy rap a lamusy dupa cicho haha

Tyrond
03-11-12, 18:54
Gratulacje!! Niech magowie wbijają lvle bo mało nas w topce.

KarolOs
09-11-12, 18:02
po raz 2!
http://i46.tinypic.com/wwix5u.jpg