PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zadaniem - "Mikstura szybkości"


kamykrt
03-11-12, 15:40
Witam,

Mam problem z tym zadaniem. Mam znaleźć krzak rabatkowca i użyć na nim sierpu. Obleciałem już chyba całą Lewanę tnąc z 30 tych krzaków. Nic nie zdobyłem.

@Edit
Dobra udało się, imo szansa na wypadnięcie tego powinna być większa.

Slythia
03-11-12, 17:19
Szansa zależy od zręczności.

Arkadiasz
04-11-12, 08:55
Ale na początku to ciężko jest zebrać większość roślinek, które są do zdobycia z krzewów. Gdyby te księżycowe kwiaty nie rosły też pojedynczo, czyli trzeba by było polegać na zręczności i tych potrójnych wersjach, to ta misja nie byłaby do przejścia ...
Także misja u tego astronoma i zebraniu dla niego 300 szałwii białej. Ta misja jest do zrobienia, gdy ktoś będzie na licorze z tydzień... Ta liczba powinna być zmniejszona z 3 razy. Jeżeli grało by więcej osób to tej misji nie dałoby się zrobić w krótkim czasie.

Slythia
04-11-12, 10:08
Zawsze można kupić. Zadania te dają dużo expa także muszą być trudne.

sidexxx
04-11-12, 15:38
Także misja u tego astronoma i zebraniu dla niego 300 szałwii białej. Ta misja jest do zrobienia, gdy ktoś będzie na licorze z tydzień...

a może jest ona zrobiona z myślą i stałych wyspiarzach ? ;p

85985
04-11-12, 18:52
Coś za coś :) Jezeli by zmniejszyli liczbe roślin potrzebną do zadania to każdy by zrobił to zadanie. Są łatwe i trudne zadania... To co ja mam płakać ze 97 skil 1h broni leci mi tak ze gdy chcę wbic 1 % musę bic po 2 godziny?? Coś za coś czym lepszy skill tym wolniej sie bije. Tak jest zzadaniami czym lepsza nagroda automatycznie zadanie jest lepsze,z wyzszej półki. Troche pokory i pomysłowości.