PDA

Zobacz pełną wersję : Nazwy klas.


Wicked
27-04-11, 00:44
Otóż, jako, że określono mnie jako zrzędę i że marudzę tylko, to przychodzę z propozycją tutaj od razu.
Przechodząc do meritum: zwiadowca to rozszerzenie, promocja łucznika. Ok. Zgoda. Niemniej zastanówmy się co znaczy zwiadowca. To słowo pochodzi od "zwiad" czyli rozpoznanie, rekonesans, forpoczta (ewentualnie). Co więc to ma wspólnego ze strzelectwem wszelakim, rzucaniem nożami i włóczniami?
Niewiele. Zadaniem zwiadowcy nie jest atakowanie, a czajenie się i poznanie sił wroga, badanie terenu. Tym samym dochodzimy do momentu, gdy gra i nazwa się nie pokrywają.
Tak, wiem. Nie muszą, może się mag nazywać kapciem, a łucznik "Rzucacz", niemniej jednak w trosce o klimat i moje własne samopoczucie proponuję zmienić tego nieszczęsnego zwiadowcę.
Na cóż, zapewne wielu z was zada sobie to pytanie? Odpowiadam przeto:
- strzelec. Nieprawdaż, że brzmi lepiej?
- łowca. To propozycja kogo innego, nie moja już, lecz też mimo wszystko lepiej oddaje naturę łucznika, jako klasy.

I tu druga kwestia od razu.
Rycerz nekromanta. Brzmi dziwnie, prawda?
Ale już Czarny Rycerz brzmi zdecydowanie seksowniej.
Mroczny Łucznik też lepiej.

Zwiadowca/Strzelec Duchowny. Że kę?
Poświęcony/święty rycerz/strzelec. Lepiej?

O ile przy magu wszędzie w miarę pasuję, czy to mag elementalista czy też mag nekromanta, o tyle przy klasach innych to już brzmi jak połączenie jeża z mydłem. Fajnie wygląda, ale weź tym się umyj.
Taki mag duchowny to kapłan po prostu.

Zaznaczam, że nie wiem czy to możliwe, że automatycznie dostosowuje tytuły i klasę!

No i te potrójne mutanty.
Mag duchowny nekromanta. (o ile się nie wykluczają) - to już niemal groteska, ale i tutaj lepiej dać jakiegoś Mrocznego Kapłana czy Kapłan Zła. Jestem pełen pomysłów i przy chęciach współpracy mogę pomóc rozwiązać tę kwestię. :)

blanko2222
27-04-11, 01:11
Zgadzam się w 100%.

Zioomas
27-04-11, 01:21
Popieram w 100%. Jezeli nie macie pewności to popytajcie ludzi albo zróbcie sonde bo obecne nazwy są do kitu! A ten pan dał bardzo ciekawe propozycje, które są o niebo lepsze niż te, które obecnie są.

Zyraf
27-04-11, 06:55
Z tymi dodatkowymi profesjami to tak tylko ze strony estetycznej racja ;f teraz jest czarno na białym określone kto ma jaką podprofesje chociaż... możnaby się przyzwyczaić do tego twojego pomysłu ;D

Co do zwiadowcy- rzeczywiście fail
jak z paladynem w Tibii xD

voagar
27-04-11, 07:03
Ze świetego rycerza można by zrobić paladyna :)

Drakonno
27-04-11, 09:23
Właśnie było to poruszane już podczas beta-testów, ale chyba jest z tym związana dość konkretna ilość pracy. Może jak tutaj zajrzy Mistrz, to przeczyta i sobie przypomni. Ale tak, pomysł dobry, już był zgłaszany, ale póki co nie zostało wprowadzone. Myślę, że jeszcze dużo dodatków i aktualizacji przejdzie Altaron, a jednak jakieś błędy zostaną, czy nie wszystkim będzie się podobać. Zobaczymy.

Ravson
27-04-11, 15:02
I Elitarny Mag trochę kijowo brzmi ;/

Piluch
29-04-11, 22:03
Niezwykłem się zaśmiać do komputera, ale teraz pierwszy raz to zrobiłem dosłownie same usta mi się uśmiechneły i wykrztusiły z siebie radość że ktos w końcu wpadł na tak banalny pomysł , a jak wiele znaczący i zmieniający zupełnie wszystko. 101 % na 100 % możliwych.

Vahell
06-07-12, 10:48
I Elitarny Mag trochę kijowo brzmi ;/

Elitarny czarodziej jest :D

Vervel
07-07-12, 14:17
popieram ale :

-łowca to raczej taki myśliwy, a myśliwy ma z wojną g***o wspólnego
-strzelec może być
-elitarny rycerz, elitarny strzelec(jeśli już) to spoko nazwy,ale elittarny czarodziej już nie, ale nie przychodzi mi do głowy żadna inna nazwa dla czarodzieja z drugą promocją

Thorgerder
09-07-12, 23:12
popieram ale :

ale nie przychodzi mi do głowy żadna inna nazwa dla czarodzieja z drugą promocją
może Arcymag?

MrMavado
16-07-12, 21:11
Mi zwiadowca kojarzy się z kimś prowadzącym rozpoznanie no ale to niebezpieczna robota więc musi potrafić walczyć. Do głowy przychodzi mi snajper, strzelec wyborowy... obecna nazwa jest dobra.

gonzoraz
17-07-12, 11:17
Zapewne tak ci sie kojarzy bo grasz w BF3 :D

MrMavado
17-07-12, 11:47
Zapewne tak ci sie kojarzy bo grasz w BF3 :D

Ahh... BF, CoD, wiele innych gier, książki, filmy

beta2468
17-07-12, 13:52
Hm jeśli chodzi o nową nazwę zwiadowcy to jestem za. Ale poświęcona to może być woda w kościele, a nie łucznik, a święty to będzie jak umrze xD Więc tu bym dała coś innego, na razie nie mam pomysłu. Czarny rycerz brzmi kusząco :D
Jestem za :) Proponuje zrobić jakiś konkurs z nazwami, ludzie potrafią mieć znakomite pomysły.

Smile1
17-08-13, 00:07
Pomysł wszedł dwa lata temu. I co? Gówno. To serio taki problem, że możecie zmieniać wagę rudy a to jest aż tyle roboty?

Aryen
17-08-13, 00:17
@up:
Co prawda, za odkopanie tak starego tematu, należy się odznaka archeologa... ale chyba masz rację!

Ponad dwa lata(!) "oczekiwania" to naprawdę sporo :o

Gimlis
03-09-13, 00:03
I dalej nic w tym temacie :P/

corkarypto
03-09-13, 23:08
no ciekawe znalezisko, ale chyba wciaz aktualne. Jestem ZA! Doda to sporo klimatu.
Mag
Widzisz arcymaga swiatla i elementaliste.
Widzisz arcymaga mroku i elementaliste
Woj
Widzisz elitarnego paladyna i elementaliste.
Widzisz straznika mroku i elemntaliste lub Widzisz czarnego rycerza i elementaliste chocaz to troche rasistowskie :d
Zwiad
Widzisz swietego strzelca i elementaliste
Widzisz elitarnego zabojce i elementaliste.
Przyklady troche takie z dupy, bardziej chodzi mi o przypomnienie tematu.

Wicked
03-09-13, 23:34
"Widzisz elitarnego zabojce i elementalistę" - brzmi trochę jak "Widzisz szarego kota i czarnego". Nie wiesz czy chodzi o drugiego kota czy o tego samego.
Fakt faktem, temat kupę czasu wisi, niby do wprowadzenia, a pies z kulawą nogą się nie interesi. ;d

my life
04-09-13, 07:44
Może zwiadowca nie pasuje do łucznicstwa, ale ta profesja ma misje właśnie związane ze zwiadem. Mówię tu o teleskopach i pierwszej misji u rohinama w obozie.

Smile1
15-09-13, 02:00
Ile jeszcze??

Amara12
15-09-13, 04:43
Jeszcze 36 miesięcy i dwa dni, z tego co słyszałem.
Oby to nie byłą prawda:( bo się załamię.
Ale może tak ważną rzecz wprowadzą jak najszybciej to będe świętował tydzień :)

my life
15-09-13, 05:44
Ile jeszcze??

Nie wiem ;P możliwe, że to wszystko.

Zenon von Wons
15-09-13, 16:16
marzec '11... :D

Rian
15-09-13, 16:27
To były czasy...

leon
12-10-13, 14:53
ja bym zamiast zwiada dał nazwę Tropiciel prosta i łatwa nazwa :)