PDA

Zobacz pełną wersję : Npvp - prośba o zablokowanie gracza


Ellegon
14-11-12, 22:02
Proszę o wypowiadanie się graczy z serwera npvp.
Czy jesteście za tym by zablokować konto Piegus za niszczenia serwera npvp w następujący sposób: oferowania niskopoziomowym postacią pomocy po czym blokowaniu ich żeby padli - takie zachowanie zniechęca nowych graczy do dalszej gry.

Andusek123
14-11-12, 22:10
Ja od zawsze powtarzam, że jego trzeba juz zbanować za całokształt;d. Nie trzeba nawet silnych dowodów - on zasłyżył sobie na to całkowicie, ale to tylko moja ocena.

Mar3iN
14-11-12, 23:11
Też jestem za tym ,żeby go zbanować .Byłaby to dobra przestroga dla innych.

Down:
Idź uwalniaj myśli gdzie indziej

Uwolniona Mysl
14-11-12, 23:19
Karygodne! Skandal! Molesta Ewenement!
Jakie usuwanie konta,na krzyż z nim przed tym ukamieniować pokroić i posolić !

jarzab666
15-11-12, 09:03
W pełni popieram powyższe posty i również wnioskuje o ukaranie Piegusa!

eremce
15-11-12, 09:23
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg/300px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

bilsom
15-11-12, 11:19
hahaha żądają zbanowania gracza który jest od nich sprytniejszy, sami nie dają sobie rady i już administrację proszą. Ja się nie dziwie że był taki płacz na serwerze pvp jak to same niedorajdy są i płaczki, bo nawet na npvp ich robią w balona. ahahahahha

Didrika
15-11-12, 11:35
Bez przesady panowie i panie, to jego wybór, że chce być czarnym charakterem. Zwyczajnie nie pomagajcie mu, nie handlujcie - traktujcie jak powietrze. Jak komuś się chcę to również może mu przeszkadzać i utrudniać życie to może coś zrozumie, ale w to wątpię.

blanko2222
15-11-12, 11:59
hahaha żądają zbanowania gracza który jest od nich sprytniejszy, sami nie dają sobie rady i już administrację proszą. Ja się nie dziwie że był taki płacz na serwerze pvp jak to same niedorajdy są i płaczki, bo nawet na npvp ich robią w balona. ahahahahha

cel pal , trafiłeś z 1000 metrów. Piegus ma 32 fragi na npvp ,blokuje nawet 80 lvle ,które padają. Dla mnie to płacz z Waszej strony . Wiele razy widziałem jak obrazaliscie piegusa ,wiele razy czytalem na czacie gry teksty arno corsta typu "Piegus najwiekszy noob na serwerze" Wiele razy widziałem ,że poruszacie jego temat chociaż nawet nie jest zalogowany. Brawo Piegus! Fraguj dalej.




Zglaszam Sprzeciw!

Agri
15-11-12, 12:16
hahaha żądają zbanowania gracza który jest od nich sprytniejszy, sami nie dają sobie rady i już administrację proszą. Ja się nie dziwie że był taki płacz na serwerze pvp jak to same niedorajdy są i płaczki, bo nawet na npvp ich robią w balona. ahahahahha

Na szczęście praktycznie wszyscy tacy poszli na non-pvp ;d.

A co do tematu to brawa dla kolesia, sam bym tak robił grając tam

eremce
15-11-12, 13:23
Tacy jak wy zabili kopernika, chrystusa i joannę d'arc. Na szczęście gowno możecie.

Narwashi
15-11-12, 13:31
Jakim trzeba być chamskim s*****, żeby domagać się usunięcia konta graczowi, który przeszkadza części graczy. Kara zupełnie nieadekwatna do winy. To tak jakby w 'realu' ktoś wam coś ukradł i domagalibyście się, żeby skazać go na karę śmierci. Nie wiem jakich słów użyć, żeby opisać wasze zachowanie, a jednocześnie, żebym nie dostał bana za tego posta. Pozdrowienia dla piegusa, że was ciśnie bo po waszych wypowiedziach można stwierdzić, że w pełni się to wam należy.

PS. Nie mówiąc już o tym, że piegus nie łamie regulaminu.

Ellegon
15-11-12, 13:43
Pisałem by się wypowiadały osoby z npvp, a nie debile z pvp, którzy po prostu wbili tu i nabijają sobie posty i nie znając nawet piegusa (na pvp pewnie nie gra, bo wie żeby nie wyszedł z depo). Do tego ciężko bloknąć takiego gnojka jak w niewidce lata po trollach i ewentualnie wbija na inne respy żeby kogoś zablokować, gdy taka osoba się tego nie spodziewa.

tomakeo
15-11-12, 13:48
Mi on nie zawadza. Zbiera mi błogo 1h i to się liczy.

bilsom
15-11-12, 13:55
Pisałem by się wypowiadały osoby z npvp, a nie debile z pvp, którzy po prostu wbili tu i nabijają sobie posty i nie znając nawet piegusa (na pvp pewnie nie gra, bo wie żeby nie wyszedł z depo). Do tego ciężko bloknąć takiego gnojka jak w niewidce lata po trollach i ewentualnie wbija na inne respy żeby kogoś zablokować, gdy taka osoba się tego nie spodziewa.

cry mode ;)

Piegus kawał dobrej roboty.

Narwashi
15-11-12, 13:57
Pisałem by się wypowiadały osoby z npvp, a nie debile z pvp, którzy po prostu wbili tu i nabijają sobie posty i nie znając nawet piegusa (na pvp pewnie nie gra, bo wie żeby nie wyszedł z depo). Do tego ciężko bloknąć takiego gnojka jak w niewidce lata po trollach i ewentualnie wbija na inne respy żeby kogoś zablokować, gdy taka osoba się tego nie spodziewa.

Myślisz, że cokolwiek obchodzi mnie to, że napisałeś, by pisali tu tylko ludzie z npvp? Dzielisz ludzi na tych 'dobrych' z npvp i debili z pvp? Nabijam posty pisząc jednego na miesiąc? Nawet gdyby piegus okradł mnie ze wszystkiego czy zabił mnie 10 tysięcy razy NIGDY nie domagałbym się ukarania go przez administracje. Możecie jedynie sami sobie z tym poradzić, a jak sobie nie radzicie to wy macie problem, a nie piegus, który pewnie się dobrze bawi, a od tego jest właśnie ta gra. Nie każdy człowiek w waszym życiu będzie wam pomagał, niektórzy będą bardzo wam wszystko utrudniać ale to nie znaczy, że trzeba od razu zniszczyć człowieka. Nienawidzę ludzi który postępują tak jak wy.

PS. Pozdro dla piegusa. :D

eremce
15-11-12, 14:00
Pisałem by się wypowiadały osoby z npvp, a nie debile z pvp, którzy po prostu wbili tu i nabijają sobie posty i nie znając nawet piegusa (na pvp pewnie nie gra, bo wie żeby nie wyszedł z depo). Do tego ciężko bloknąć takiego gnojka jak w niewidce lata po trollach i ewentualnie wbija na inne respy żeby kogoś zablokować, gdy taka osoba się tego nie spodziewa.

Prędzej on by wyszedł z dp niż ty. Widać że jest zaradny i robi was jak chce, to i na pvp by sobie poradził. Czemu mi ublizasz?

sidexxx
15-11-12, 15:01
hahaha co za temat bzdurny wgl, a na pvp może pobanowac pk? bo to też jest niemiłe jak cię zabijają, właśnie takie życie wybraliście idąc na npvp a teraz płaczecie...

Tyrond
15-11-12, 16:03
Wybraliście npvp jednocześnie zgadzając się takie zachowanie graczy. Nie łamie regulaminu więc nie ma mowy o żadnym karaniu. A jak już mowa o karze to jedynie zasługuje na nią autor tematu który ubliża innym graczom.

Andusek123
15-11-12, 16:14
Piegus zabił 80 lvle? ŚMIECH! Zabił tylko gościa 67 maga o nicku Faster Mag, którego Piegus od początku gry miał za "Bro" bo koleś za niego poręczył i zlurował mu potworki na wspólnym huncie gdy ten afczył. On nie ma żadnych skilli nie potrafi ubić nikogo powyżej 20 lvla, jak już to na "Wspólnym huncie", a bana powinien dostać za co innego i on wie za co niekoniecznie za ubijanie ludzi ;>

Zresztą co większość z was o nim wie? Ja z nim się ścierałem od początku, ja byłem z nim w gildii i ja tylko propsuje pomysł ;>

Legolas
15-11-12, 16:20
Hehe .
Widzę ,gracze z pvp się podniecają bo zrobiło się głośno o progamerze Piegus który uprzykrza granie "innym" .
A wiem że w naszej społeczności jest specjalna grupa która tylko po to gra .
Więc widzę nawet gratulacje :) .

Dla wyjaśnienia Piegus to żadne zagrożenie dla doświadczonych graczy, żaden pro player który nie daje grać innym więc nie wiem czego gratulujecie.
Bo w tym przypadku jedynie możecie debilne zachowanie , a tylko debil by tego gratulował.

Pisał do innych proponując pomoc, ludzie potrzebujący pomocy mu zaufali po czym ich zabijał.
Temat jest jedynie po to bo wielu graczy nie lubi grać z takimi graczami i ja naturalnie bym się uśmiechnął gdyby go usunęli.

Chyba nic więcej do powiedzenia nie mam :).

Andusek123
15-11-12, 16:26
No i prawda! Jest zadnym dla high lvli zagrozeniem. My z nim "mini wojne" wygralismy, dla mnie temat zamknięty, ale lubie do tego wracac, musze miec z kogos beke c'nie?

2 osoby ubił under 20, że nie mogli bić potworków, więc akurat to jest chyba wykroczeniem o ile się nie myle.

Uwolniona Mysl
15-11-12, 18:42
Na pvp gracie,płaczecie,że was bijemy
Na non pvp gracie,płaczecie że jakiś gość was robi
Upośledzonym chyba trzeba być,żeby dać się robić jednemu typowi i jeszcze prosić,o usunięcie mu konta,gość dostał dwa razy bana za bota i może grać dalej,a wy płaczecie że zlurował moobki jakimś noobom
Jak dla mnie to pozdrowionka dla tego gościa,że ciśnie z takimi noobami, wejdę na non pvp i złożę mu gratulacje.
Jak macie z nim problem,to się powieście ,potnijcie, zmasakrujcie się analnie nabijając się na nogę od krzesła czy coś

Legolas
15-11-12, 19:08
Ja jak i większość osób "My" nie mamy z nim problemu .
Problem mieli i mogą mieć niskopoziomowi gracze.
A Ty zamiast się fatygować i składać gratulacje może wyślij mu zaproszenie do Exorit.
Mam nadzieję że Ciebie nie zawiedzie .

maja1414
15-11-12, 19:20
My z nim "mini wojne" wygralismy, dla mnie temat zamknięty,...

Padłem...
Już niedługo paymenty będziecie na tym waszym non zakładać :D

Andusek123
15-11-12, 20:14
1. Ja na pvp nie grałem ;x .
2. Piegus bocil i za to powinien tez dostac bana.
3. Problem mam bo przez jego ubicie 2 gosci na "wspólnym huncie" nie mamy teraz shooterow xD (nie moja wina, że upośledzeni)
4. Paymenta Piegus juz dostal :D
5. Jak ktoś wyżej napisal zeby usunac mu konto - nie, ban - tak.
6. Jesli on "ciśnie" z noobami, zloz mu gratulacje. Uslyszysz piekne "Dzienki", jesli na tobie wywarl wrazenie - Gzzzzz

leavemealone!
16-11-12, 00:43
Przeczytałem sobie wszystkie posty w tym temacie i chciałbym wam serdecznie podziękować za poprawienie mi humoru. :)
Wasze zachowanie ociera się o śmieszność. Z perspektywy osoby trzeciej wygląda to mniej więcej tak:
Gracz Piegus postanowił uprzykrzyć życie wielu z was(ma do tego prawo), a wy nie potrafiąc sobie z tym poradzić wołacie o "pomstę do nieba". Litości!
W życiu jest już tak, że na każdym kroku spotykać będziecie "skurw****", którym radochę sprawiać będzie to, że się wam nie wiedzie. Ba! znajdzie się wielu, którzy będą czerpać radość z dokuczania wam na wszelkie możliwe sposoby. Wasz problem polega na tym, że ten gość w żadnym stopniu nie łamie regulaminu gry. Jeśli nie umiecie sobie z nim poradzić, to macie problem. Nie mają sensu próby angażowania w całą sprawę administracji, która ma się zajmować czymś zgoła innym, aniżeli rozstrzyganiem sporów między graczami. Bo jak inaczej tę sytuację nazwać jak nie sporem?
Równie dobrze Piegus może stwierdzić, że to wy uprzykrzacie mu życie swoją obecnością i może podobnie jak wy postulować o usunięcie waszych kont. Ma do tego takie same podstawy co wy.
Nauczcie się rozwiązywać własne problemy samodzielnie i nie okaleczajcie swojej inteligencji. Jeśli nie umiecie rozwiązać swoich problemów samodzielnie, to może ta gra jest dla was zbyt wymagająca.
Im więcej administracja będzie się wtrącać w rozgrywkę, tym bardziej ucierpi na tym klimat gry.

Pozdrawiam, Wujek Ormo ;)

tomakeo
16-11-12, 09:20
Wczoraj byłem świadkiem zagorzałej rozmowy na czacie gry pomiędzy Piegusem, a kilkoma innymi graczami. Tyracie go, grozicie i nic z tego nie wynika. Im dłużej go najeżdżacie, tym bardziej chyba ma to w dupie i ostatecznie ma niezły ubaw. Wiem, że on expi na trollach z ringami na niewidkę i nie można go zabić, ale no cóż. Ignorujcie jego zachowanie, nie wdawajcie się w niepotrzebne kłótnie, to może jakoś wróci wszystko do normy.