PDA

Zobacz pełną wersję : [rekrutacja] Synowie Wiatru


Prenton
26-11-12, 16:52
SYNOWIE WIATRU
http://www.tapeciarnia.pl/tapety/srednie/141615_traba_powietrzna.jpg
HISTORIA:
Wiatr Altaronu był spokojny. Nic nie zakłócało jego powiewu. Rolnicy żyli w zgodzie z żywiołem, więc ich pól nie nawiedzały huragany, czy tornada. Przemierzał lasy, pola i pastwiska ciesząc się spokojem. Lecz pewnego dnia silny podmuch zza morza zmącił spokój. Nadpływały statki, w których żagle wiał potężny wiatr mogący zniszczyć wszystko na swej drodze. Wichry wojny z abitańskich stepów zaczęły powodować burze i tajfuny. Chłopi patrzyli z przerażeniem na ogromną stratę plonów. W krainie Altaronu zapanował głód. Rozpoczął się straszliwy okres walk. Wiatr nie był już taki jak kiedyś. Teraz przesączony zapachem krwi, niespokojnie przemierzał spalone wioski niegdyś szczęśliwego kraju. W tym też czasie, w górach Ankardii, z wiecznego snu zbudzili się Synowie Wiatru. Przez tysiąclecia pogrążeni byli w śnie, by powrócić gdy równowaga zostanie zakłócona. Gdy ujrzeli krajobraz zrujnowanego Altaronu, wpadli w szał. Wściekli postanowili zemścić się na abitańczykach. Zstąpili z wyżyn do ostatniej ostoi spokoju-Neolithu. Wiedzieli, że sami nie dadzą rady z potężnym żywiołem zza oceanu, więc postanowili połączyć siły z Altarończykami. Wezwali także resztę swoich braci z gór: Powiew, Wicher, Huragan, Tornado oraz Tajfun. Z jednej strony naród chcący wyzwolić swój kraj, zaś z drugiej obrońcy równowagi i spokoju. Razem postanowili walczyć i zwyciężyć.
A czy ty jesteś gotów oddać życie dla wolności? Jeśli tak, dołącz do Synów Wiatru. Z nami zyskasz chwałę, a twoje imię będzie wypowiadane setki lat po tobie, gdy dusza twa przeistoczy się w wiatr mogący przemierzać wolną już wtedy krainę Altaronu.



Rekrutacja otwarta. Gracze z powyżej 50 lvl-em mile widziani, ale gracze poniżej tegoż lvl-a też mają wstęp. W najbliższym czasie organizowany będzie konkurs, w którym można wygrać ładne itemy.



Rangi:

do 40lvl - Powiew
40-60lvl - Wicher
60-80lvl - Huragan
80-100lvl - Tornado
+100lvl - Tajfun

Za specjalne osiągnięcia w gildii dostajemy dodatkowe "osiągnięcia", które będą wypisane na forum.

Rośnij w siłę i stań się naszym Tajfunem!



Jako rzecznik prasowy gildii Synowie Wiatru oświadczam, iż ze względu na niekorzystne warunki dla lidera nie ma on możności dalszego sprawowania gildią. Niestety nie mogę przejąć po nim władzy, gdyż jest to niezgodne z moimi planami dotyczącymi gry. Osobiście nie wiązałem dalszych planów z Synami Wiatru, ale cieszę się, iż mogłem miło spędzić ten czas w towarzystwie wspaniałych ludzi. Postanowiłem opuścić gildię i przekazać rządy Finixowi. Powodzenia :)

9891404
26-11-12, 18:52
moge do Gildi ? bo szukam nowej gildi, moja mi sie juz znudziła /; ...

maja1414
26-11-12, 19:29
Najczęściej zakładanie nowych gildi kończyło się hunted kogoś, bo strony walczące (czyt. Collegium) dochodziły ukradkiem do tych gildii. Lepiej zrezygnuj... :D

xyro
26-11-12, 21:45
Heh ale sraka. W tej "gildii" rekrutacja jest od 50 ale 50 maja tylko 2 osoby, nawet lider nie ma 50. :D

sidexxx
26-11-12, 21:56
Heh ale sraka. W tej "gildii" rekrutacja jest od 50 ale 50 maja tylko 2 osoby, nawet lider nie ma 50. :D

Gracze z powyżej 50 lvl-em mile widziani, ale gracze poniżej tegoż lvl-a też mają wstęp.

czyta się do końca, a tak ode mnie to chyba tylko taka gildia gdzie byli by "sami swoi", bez żadnej rekrutacji tylko dla zaufanych kolegów , miała by szanse żeby zaistnieć, jak to kiedyś ktoś napisał no forum mojej starej gildii :)

mikus
27-11-12, 08:47
forum.altaron.pl/showthread.php?goto=newpost&t=4706

:)