PDA

Zobacz pełną wersję : Klany neutralne


mikus
27-11-12, 08:21
Witam. Jak juz widac, moj, jak i inne klany stoja w miejscu lub nawet upadaja. Troszke moim zdaniem sensu nie ma. Na przyklad gildia FTR czy synowie wiatru i inne wszystkie gildie neutralne, moglyby sie przylaczyc. Wtedy lider najwiekszej gildii (tzn. GSE lub FTR, czyli ja lub Vertero) bylby liderem, a vice liderzy byliby vice takze w tamtym klanie. :) Mysle, ze jest to rozwiazanie, bo jak widac wiekszosc gildii poprostu rozpada sie. :) Chetnie porozmawiam o tym z Vertem na gg czy innym tego typu komunikatorze, abysmy ustalili wszystko na ten temat.
Podsumowanie:
Proponuje stworzyc nowa gildie klanom:
FTR,Synowie wiatru, i kazdej innej aktywnej gildii neutralnej na serverze Altaron PVP.
Uwazam takze, ze nalezy sprawdzic kazda gildie ktora by do nas doszla.(Z FTR dobrze sie znamy :>).

Dziekuje i pozdrawiam,
Nihuja.

Attax
27-11-12, 10:53
Tylko pytanie mam co wam to da? Ze jak się połączycie to was nie tkną ?:)

Przecież logiczne że jak powstanie nowy klan i tam ludzie zaczną się "wyexpiać" zarabiać pieniążki itp to będą realnym przyszłym zagrożeniem dla Exorit lub Collegium. I teraz pytanie czy warto zostawić taki klan teraz w spokoju aby później za miesiąc czy dwa męczyć się z nimi,żeby znowu walka trwała w nieskończoność.
Chcesz grać neutralnie ? To graj sam na własny rachunek

jacobs93
27-11-12, 11:05
Tkną czy nie tkną na pewno poprawiło by to życie gildii.. więcej członków, lepsza współpraca itd. Nie chodzi o to, że kupy nikt nie ruszy ;p to w końcu PVP, padłem - wiem za co. Osobiście nie miałem problemu z tym, żeby mnie ktoś bił bez powodu. Klan neutralny oznacza jedynie bezstronnosc w wojnie, a jak wiemy to, że PVP rządzi się swoimi prawami to już inna sprawa. Trzeba to odróżnić ;p

Attax
27-11-12, 11:15
Im wieksza masa - tym większe zagrożenie - im większe zagrozenie - tym wiecej zabojstw i problemów - im więcej zabojstw i problemów w klanie - tym mniej ludzi chętnych w nim się znajdujcych bo za same bycie w nim jest hunted.

Uiop
27-11-12, 13:37
Fajnie, że gracz Vertero, walczący po stronie Exorit, uważa się za osobe neutralną. Temat bez sensu

jakub00s
27-11-12, 13:45
Ja jebie co wy macie w glowach . Dojdzcie do jednej lub drugiej strony i nie placzcie . Zrobie Gildie na poczatku grudnia ktorej nikt z exorit bez powody nie bd bil .

Catthon
27-11-12, 14:52
Niestety takie fuzje mają to do siebie, że ogólny poziom gildii sprowadza się do najniższego mianownika, jeśli wiesz o co mi chodzi, Mikus.

Mervakis
27-11-12, 15:42
Sprostowanie co do 1 postu.

Fuck The Rest nie jest gildią neutralną. Wystarczy spojrzeć na kierownictwo gildii.

Vertero, Naked, Zuzia'Mage są członkami gildii Exorit.

mikus
27-11-12, 17:47
Zuzia, nie. Naked tak, a vert zmienil strone, jesli to mozliwe...

Sirian12345
27-11-12, 19:56
Jedyna gildia w Altaronie jaka do tej pory byla neutralna to NKWD ktore sie rozpadlo z przyczyn natury ludzkiej- brak czasu na gre xdddd

Mervakis
27-11-12, 20:01
@Mikus - Zuzia wyzywała wczoraj graczy Collegium od żydów, a to coś już znaczy. Vertero nie zmienił strony, jest z Exorit.

Uiop
27-11-12, 20:48
Sleepwalkers też było neutralne, a Wawro nałożył hunta za free, a reszta Exorit zamiast się dogadać to zaczęła się wyzywać

Sirian12345
27-11-12, 22:02
Z tego co kojarze to w pewnym momencie zaczeliscie supportowac ktoras z gildii walczacych ale juz nie pamietam jak to bylo bo to stareeeee dzieje xDDDD
milo powspominac hehehe xDDD

Uiop
27-11-12, 22:04
Taka plotka tylko poszła

mikus
27-11-12, 22:17
@Mikus - Zuzia wyzywała wczoraj graczy Collegium od żydów, a to coś już znaczy. Vertero nie zmienił strony, jest z Exorit.

Przecedzimy brudy i odrzucimy tych zuych. 8)