PDA

Zobacz pełną wersję : Slythia - "Bohaterka" lub szczęściara rookgaardu


Psimgoth
27-11-12, 12:37
Witam was szanowni Altarończycy!.
Już od ponad trzech miesięcy nie miałem okazji pograć trochę z powodu problemów rodzinnych, ale ten temat nie jest o mnie. Zapewnie znacie Slythie "naszą" wspaniałą administratorke, która jest ważnym ogniwem bądź elementem bez którego Altaron by nie istniał bądź upadłby w trybie natychmiastowym. Slythia jest pierwszą kobietą która zdobyła spike sworda na Rookgardzie w dosyć nietypowy sposób. Jestem pełen podziwu. Nigdy nie widziałem aby jakaś kobieta tak interesowała się Tbią jak i Altaronem na tak wysokim poziomie. Jeśli chodzi o spike sword to quest jest nie mozliwy do wykonania.

1: duzo jest otsow z mapka 8.6 poproś gm'a aby tepnal cie do pokoju toma, albo tepnal cie poza drzwi mina i sprawdzil czy tp dziala. wyjdzie na to ze tp jest nie aktywby a dzwignia toma to tylko taka zabawka.... Co do klucza, tak jest golden key ale on nie dziala.... Ponadto jeden mit z glowy, tarantula zostala usunieta. Pisze to z telefonu komorkowego wiec przepraszam za bledy

Tyrond
27-11-12, 14:24
W jakim celu to napisałeś?

Didrika
27-11-12, 14:33
No tak... otsy mają tą samą mapkę w każdym calu co rl tibia! Równie dobrze mogę znaleźć serwer ze zrobionym questem. Zapewne żaden ots nie ma miejsc niedostępnych dla graczy zgodnych z tym, co jest w tibii.

Anyway, kogo to obchodzi?

Uwolniona Mysl
27-11-12, 14:57
Wpisz sobie w google
Jak popełnić skutecznie samobójstwo
Proszę cię,dziękuję dobranoc

Wicked
27-11-12, 15:00
Co ja paczę... co to za temat w ogóle? Co Ty ćpasz?

Agri
27-11-12, 16:04
Ja też kocham Slythię, a ona mnie nie.
I co mam teraz zrobić? Jestem nieszczęśliwie, bez wzajemności zakochany.
Gram tutaj bardzo długo a ona wciąż mnie nie dostrzega :(

Kuzyn
27-11-12, 21:46
Ja też kocham Slythię, a ona mnie nie.
I co mam teraz zrobić? Jestem nieszczęśliwie, bez wzajemności zakochany.
Gram tutaj bardzo długo a ona wciąż mnie nie dostrzega :(

Kupuj SS, w końcu zwróci na Ciebie uwagę!

Agri
28-11-12, 08:59
http://i50.tinypic.com/2lbyjjp.jpg

PS. kupię każdy SS 3,7,30 dni ( 10 , 25, 75k)

sidexxx
28-11-12, 14:45
nie rozumiem o co tutaj chodzi, mam okna zabite deskami i wszystkie strony oprócz altarona zablokowane. Czyli ktoś zdobył już w tibi spike sworda na Rokkarcie?

Wicked
28-11-12, 14:53
Slythia wydropiła MMS z rata.

Uwolniona Mysl
28-11-12, 15:58
Slythia wydropiła MMS z rata.

O.o,tego cukierka?!

Legolas
28-11-12, 22:48
@up hahaha
Tylko po chwili tego mmsa zjadła.