PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp i non-pvp] Archipelag Licor


wyro
05-12-12, 19:42
Witam!
Mam kilka pytań:
-Czy cokolwiek wiadomo na temat wyspy Kochaw? Czy będzie ona w końcu otwarta? Ponieważ Mag który potrafi uczyć czarów mówi sporo na temat tej wyspy i zdaje się tam być coś ciekawego..
-Czy będą wprowadzane jakieś zmiany co do profesji stałego wyspiarza? Jakieś questy?
-Czy w ogóle planowany jest rozwój tego Archipelagu? Bo póki co można poruszać się tylko między dwoma wyspami.. przydałoby się ich więcej, chociażby jedna dla osób ze statusem szlacheckim.
-Ile aktualnie ogółem jest zadań na archipelagu (z obu wysp)?
-Patrząc w dzienniku napisane jest, że młynarz będzie w przyszłości potrzebował mojej pomocy.. kiedy? Bo zdaje się, że nigdy.
-Czy osoby zajmujące się miksturami mają jakieś zadania od danego lvl?

Pozdrawiam :)

Attax
05-12-12, 21:38
1. Nie wiadomo kiedy wyspa ta zostanie dostępna. Obecnie administracja pracuję w 99% nad głównym kontynentem oraz systemem gry.
2. Pewnie w wolnym czasie administracji gdy będzie im się nudziło to zrobi jakąś mini łatkę dla licorstayerów.
3. Patrz pkt 2.
4. Wiesz co ja w swoim quest logu posiadam 9 questów. Ale pewnie to nie wszystkie :)
5. Patrz pkt 2.
6. Nie

Pozdrawiam również :)

cinkiwonsz
05-12-12, 21:42
Bogiem, a prawdą, to raczej zwykli gracze lepiej znają Licor niż ci z twórców, którzy wypowiadają się na forum. Z tym, że ci gracze też raczej na forum milczą.
Odpowiem na tyle, na ile sam znam temat.
-Wyspa Kochaw: Wiadomo o niej tyle, co z relacji NPC i z artykułu bodajże Selba. Nie zanosi się na to, aby była szybko otwarta.
-Ze wszystkich profesji, u których wprowadza się jakieś zmiany, stały wyspiarz jest na szarym końcu. Tu też na prędkie zmiany bym nie liczył.
-Jak wyżej. Dochodzą co jakiś czas jakieś misje na archipelagu (czy trafniej byłoby napisać: na dwóch dostępnych wyspach) ale rewolucji się raczej, z tego, co wiem, nie planuje. Zadań nie zliczałem, ale na każdej jest ich liczba wystarczająca do uzyskania 8-9 poz. bez dodatkowego "expienia".
-Zadań od lvl nie znam. Chyba nie ma.