PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Pvp


ufosek
27-04-11, 17:50
Proponowałbym ,żeby pvp było dużo wczesniej od np 11-15 lvl'a gdyż na rl tibi można już spokojnie od takiego poziomu dobrze zabijać. i Loot powinien wypadać ludzi żeby była przyjemność z zabijania lecz uważam ze strata expa powina być obniżona o 1-2%

Kyle Blaze
27-04-11, 18:17
PVP aktualnie jest od 20 - dajmy się ludziom wybić, poexpić, bo na stan obecny byłaby masakra.
Za jakiś czas wszystko zostanie przywrócone do 10 poziomu.

Proponuję uznać temat za zamknięty.

drazbeczka
27-04-11, 19:04
Sądzę że nie powinien być od 10 co najwyżej od 15 masa osób by nie expiło tylko padało :confused:

cado
27-04-11, 19:57
A moim zdaniem powinien być jeszcze wyższy, bo nie chciałbym żeby ten ots opanowały głupie dzieci neo których jedyną zabawą jest ubijanie słabszych od siebie i narzucanie im zasad.

ufosek
27-04-11, 20:42
A moim zdaniem powinien być jeszcze wyższy, bo nie chciałbym żeby ten ots opanowały głupie dzieci neo których jedyną zabawą jest ubijanie słabszych od siebie i narzucanie im zasad.
chyba żartujesz? Ty chcesz tu grać kozaczyć się ,blokować ludzi i nie ponosić konsekwencji ? jak sie boisz to kupuj poty albo sie zakumpluj z innymi zbierz ekipe ;0

Sago
27-04-11, 22:45
ufosek Dzieciaku spadaj na inny ots wyżyć się na biednych ludziach poszukujących expa ? Krzywdzą Cię w domu ? a może w szkole Cię biję ?
Jeśli nie to się odpierdol i nie zabijaj innych

Scrapi Coco
27-04-11, 22:57
Jan dobrze mówi, serwer rpg nie powinien polegać na bezkarnym biciu kogoś bo np. nie podoba się jego outfit, bez przesady. Moja propozycja jest taka, żeby ograniczyć fragi do 1 lub 2 na dzień, można było by też wprowadzić pvp tylko dla gildii i/lub osób, które się zgadzają na owe pvp. To jest moja propozycja

Kocz
27-04-11, 23:08
Z Moich doświadczeń wynika grając tutaj że to świat gry bardziej "RPG", czyli główne motto to "zwiedzanie i zawieranie nowych przyjaźni", dlatego też nie chciałbym zwiedzając ów świat spotkać "debili" chcących zepsuć mi przyjemność ze zwiedzania. Sam urok tego otsa czyli:

- Język polski jako urzędowy
- Nowe Unikalne przedmioty
- Duża liczba graczy, chętnych poznawać nowe tajemnice
- Masa świetnych questów
- Ogrom różnych tuneli, kopalń
- Sam prolog po przeczytaniu go przedstawił mi się bardzo pięknie dlatego dla RPG-owców na pewno jest wiążący.

Dlatego nie chciałbym aby PvP zniszczyło moją zabawę do poznawania nowych sekretów i tajemnych przejść na tym świecie. Proszę o dobre rozpatrzenie Mojego postulatu.

Klawizna
28-04-11, 00:04
PVP aktualnie jest od 20 - dajmy się ludziom wybić, poexpić, bo na stan obecny byłaby masakra.
Za jakiś czas wszystko zostanie przywrócone do 10 poziomu.

Proponuję uznać temat za zamknięty.

Dokładnie!



/S

Apausfo
28-04-11, 01:09
A moim zdaniem powinien być jeszcze wyższy, bo nie chciałbym żeby ten ots opanowały głupie dzieci neo których jedyną zabawą jest ubijanie słabszych od siebie i narzucanie im zasad.

racja ;) chociaż 20-25 max.

myszathc
28-04-11, 17:48
Mam przeczucie,że z tego przyjemnego servera zrobi sie w przyszłości 'ots war':<

pvp dla gildi i za zgodą drugiej osoby! :D

Klawizna
28-04-11, 18:39
Mam przeczucie,że z tego przyjemnego servera zrobi sie w przyszłości 'ots war':<

pvp dla gildi i za zgodą drugiej osoby! :D

dobry żart:D

ReVoS
28-04-11, 18:43
Dokładnie, też tak myślę. :confused:

cado
28-04-11, 18:49
dobry żart:D
Słuchaj, nie każdy chce padać cały czas ofiarą PA i brać udział w wojnie, ok?

Klawizna
28-04-11, 18:53
Słuchaj, nie każdy chce padać cały czas ofiarą PA i brać udział w wojnie, ok?

Rozumiem, ale myslisz ze bez pvp pograsz w spokoju ? Szczerze sami złodzieje traperzy itp :>


/S

cado
28-04-11, 19:01
Rozumiem, ale myslisz ze bez pvp pograsz w spokoju ? Szczerze sami złodzieje traperzy itp :>


/S
a na pvp do tego dochodzi PA

Klawizna
28-04-11, 19:02
Ale z tym mozna walczyc a na nonpvp nic nie zrobisz zabardzo.

Myxir
28-04-11, 19:08
Na tym serwerze wystarczy być neutralnych wobec innych graczy. Jeśli "Ty" nie masz problemów to i reszta też nie będzie miała żadnych problemów.

Klawizna
28-04-11, 19:14
Na tym serwerze wystarczy być neutralnych wobec innych graczy. Jeśli "Ty" nie masz problemów to i reszta też nie będzie miała żadnych problemów.

Dokładnie!

draknostorin
28-04-11, 20:48
Na serwerach pvp zawsze są gildie „neutralne” które trwają po kilka lat i nie angażują się w konflikty i mimo to są to gracze szanowani przez każdą stronę konfliktu. Grając tylko RPG i będąc fair wobec innych nikt Ci nic nie zrobi. Poza tym zwiedzania świata z świadomością że ktoś zły może Cie napaść jest bardziej ekscytujące.
~~ Zuen.