PDA

Zobacz pełną wersję : Ostrzeżenie.


Shako
27-04-11, 20:05
Witam chciałbym ostrzec graczy że gracz Cintor jest bezczelnym złodziejem.
Przez ponad 4 godziny zbierałem zbroje,tarcze,miecze z Krasnoludów ciągnąłem "lootbaga" przez całą mapkę aż przy bramie od strony południa powyższy gracz "przeciągnął" moją torbę aż do depozytu dodatkowo obrażając mnie.

Więc proszę na niego uważać!

Scree
27-04-11, 20:09
Nie pozostaje mi nic innego, jak potwierdzić, że CINTOR to straszny cwaniak i oszust;]


Polecam uważać na niego!!

cintorek
27-04-11, 20:11
Ja też musze potwierdzić, że jestem strasznym złodziejem :rolleyes:

Piluch
27-04-11, 20:11
Żałosne , mogłeś się tak nie łasić na pieniążki tylko brać tyle ile udźwig pozwala . Pozatym Cintor to spoko koleś.

Shako
27-04-11, 20:17
Żałosne , mogłeś się tak nie łasić na pieniążki tylko brać tyle ile udźwig pozwala . Pozatym Cintor to spoko koleś.
Nie widziałeś sytuacji to po pierwsze, a po drugie może ty wolisz nie doskonalić swej postaci poprzez zakup lepszego uzbrojenia, a po trzecie łasiłem się tak na pieniążki jak to pięknie ująłeś ponieważ brakowała mi pieniędzy na bełty do kuszy i mikstury leczenia.

cado
27-04-11, 20:17
Żałosne , mogłeś się tak nie łasić na pieniążki tylko brać tyle ile udźwig pozwala . Pozatym Cintor to spoko koleś.
Spoko koleś bo bezczelnie ukradł loota, no fajna polityka.

Sezamek
27-04-11, 20:22
Wynajmij kogoś kto go upoluje a za jego głowę zapłać :-)

Shako
27-04-11, 20:27
Wolę sam wymierzyć sprawiedliwość, a tu go upiętnować i ostrzec innych.

Illidan Stormrage
27-04-11, 20:42
Jeszcze wiele razy spotka Cie taka sytuacja, zamierzasz każdego z tych osobników wypisywać na forum? A czy możesz śmiało, bez urazy, powiedzieć, że nigdy nic nie ukradłeś?

Pamiętaj, że takie zachowanie, nie zwróci Ci straconych przedmiotów. Na Twoim miejscu potraktowałbym to jako przestrogę, i motywację do tego by na przyszłość lepiej je ukrywać, a nie wrzeszczeć na pół serwera o jednej kradzieży. Co to kogo obchodzi?

Jednak nie pochwalam takiego zachowania, złodziei - fakt - trzeba tępić, ale we własnym zakresie. Przynajmniej teraz masz dobry powód do zabicia drania :] !

cześć ! ;]

Shako
27-04-11, 20:45
Szczerze ? nie nie ukradłem, a napisałem ten temat bo chcem innych ustrzec i go upiętnować piętnem złodzieja.

kiuuby
27-04-11, 20:59
mnie takie sepy denerwuja sami nie umieją zarabiac i innym nie daja ;/

Van Taron
28-04-11, 15:07
Zależy co nazywasz okradaniem :) Nie oszukujmy się, to co leży na ziemi, leży na ziemi a nie w Twoim plecaku i każdy gracz może to wziąć. Wyrzucając coś, musisz się liczyć z tym że nie masz za bardzo wpływu na to czy ta rzecz tu zostanie czy nagle ktoś ją weźmie.

W regulaminie poza blokowaniem, zabijaniem potworów/mobów walczących z danym graczem lub używanych do treningu nie ma nic o okradaniu. Chyba że taki gracz używał by nielegalnego oprogramowania by dostać się do Twojego wyposażenia, depozytu czy banku, wtedy owszem, jest to karalne.

Przykro mi, ale system z tzw. "lootbagami", nie zawsze jest skuteczny.