PDA

Zobacz pełną wersję : Rook


damian01
28-04-11, 20:06
Mam prośbę mogli byście dodać jakieś expy na rooku jest tylko parę na których średnio siedzi 10 osób albo wprowadźcie jakieś expy na paccu ... bo to jest bez sensu idę na szczury przybiega 2 i po 2 expa ...

Van Taron
28-04-11, 20:20
Mam prośbę mogli byście dodać jakieś expy na rooku jest tylko parę na których średnio siedzi 10 osób albo wprowadźcie jakieś expy na paccu ... bo to jest bez sensu idę na szczury przybiega 2 i po 2 expa ...

Po 1. W Altaronie nie ma rooka.
Po 2. W Altaronie nie ma pacca.
Po 3. Temat do zamknięcia, Altaron dopiero ruszył i dlatego tyle ludzi gra.

Xaynus
28-04-11, 20:40
Po 4. Uczymy się grać w grupie (w podziemiach na minotaurach ciężko jest bowiem przetrwać samemu)

Van Taron
28-04-11, 20:43
Po 4. Uczymy się grać w grupie (w podziemiach na minotaurach ciężko jest bowiem przetrwać samemu)

Dokładnie, my zbieraliśmy grupy na wypady po nagrody, np na szable dao.

2103132
28-04-11, 21:17
Temat nie najgorszy ale expowisk więcej by się sprzydało ;]

Slythia
28-04-11, 21:20
Są expowiska. Wystarczy zebrać drużynę i przejść się na coś silniejszego niż szczury.

Van Taron
28-04-11, 21:45
Są expowiska. Wystarczy zebrać drużynę i przejść się na coś silniejszego niż szczury.

Na wschód od miasta można znaleźć podziemia, w których kryją się szkielety, skorpiony oraz nagroda dla sprytnych graczy :)

W godzinach nocnych najlepiej mi się tam grało ponieważ szkielety pozostawiają po sobie sporo pieniędzy, nasza postać zbiera doświadczenie w naprawdę szybkim tempie no i do tego często może się nam trafić jakiś ciekawy przedmiot jak Krótki Miecz, który jest warty (gdy go sprzedajemy w sklepie) 30 miedziaków.

Oczywiście trzeba też się zaopatrzyć w jedzenie (wypada z Skunksów w pobliżu).

tharoo
01-05-11, 13:42
Przydało by się powiększyć wyspę początkujących lub dodać jakąś część która dostępna będzie tylko dla szlachciców. A chodzić w grupie niema sensu ponieważ za zabicie minosa dostaje się po 15 expa już wole iść na jakieś węże.

Jahulec
01-05-11, 14:01
to chodź na węże ; )

Przemo
05-05-11, 09:19
Zdobyłem 10 level w naprawdę, krótkim czasie. Na północny wschód od miasta jest podziemie z robakami i pająkami, gdzie można robić na 5k/h expa, do tego w pobliżu są lisy, które dają jedzenie i robaki, które zapewniają niezły zarobek, więc nie uważam, aby 'rook' był jakoś szczególnie wybrakowany ;p wystarczy poszukać.

Nil Loth
05-05-11, 14:32
@up

Zgadzam się, wyszedłem z wyspy początkujących w trzy godziny, pierwszy dzień działalności serwera. Jak się chce to się da.

dawid8192
05-05-11, 23:01
wydaje mi się że teraz jest to zdradzanie fabuły nie mów gdzie są exp.
Przemo. '-'

_KuRa_
06-05-11, 10:25
No to teraz wszyscy już idą na expowisko wymienione przez Przemo ;d A "rook" jetst dobry

Lord Shooters
06-05-11, 23:06
Zdobyłem 10 level w naprawdę, krótkim czasie. Na północny wschód od miasta jest podziemie z robakami i pająkami, gdzie można robić na 5k/h expa, do tego w pobliżu są lisy, które dają jedzenie i robaki, które zapewniają niezły zarobek, więc nie uważam, aby 'rook' był jakoś szczególnie wybrakowany ;p wystarczy poszukać.

Ciekawe jak wycisniesz 5k/h? max 3k/h ;p a po za tym expi sie szybko jak sie umie expić nie którzy poprostu bawia sie zamiast expic i potem się skarżą.
Shooters here.