PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki konkursu - tym razem prawdziwe!


cinkiwonsz
14-02-13, 19:15
Drodzy Gracze.

Nadeszła wreszcie pora na podanie prawdziwych wyników konkursu na najlepszą nazwę platynowego naszyjnika.
Wcześniejsza informacja była oczywiście żartem z naszej strony, nikt nie musi się więc martwić o zachowanie klimatu, który w Altaronie jest przecież tak ważny.
Niemniej zgodnie z obietnicą gracz marcino za swoją zabawną propozycję otrzymuje od nas wspomniane wcześniej nagrody. Gratulujemy!

Nie można odmówić Wam zaangażowania, czy kreatywności, dosłownie zasypaliście nas propozycjami, dlatego też na wyniki musieliście nieco poczekać. Trwało to trochę, ale ostatecznie znamy już zwycięzcę. A jest nim gracz Tyrond, a platynowy naszyjnik od teraz nazywać się będzie Protektor
Zwycięzca zostanie niebawem nagrodzony. Gratulacje!

Na koniec chcielibyśmy wyróżnić i również nagrodzić gracza wyro za jego propozycję. Wisior idei również zostanie wykorzystany w grze.
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim, którzy wzięli udział, dziękujemy za zaangażowanie.

Zwycięzcy proszeni są o niezwłoczne wysłanie do Slythii PW z informacją na jakie postacie wysłać nagrody.

Catthon
14-02-13, 19:36
Kamień z serca. Brawo Tyrond. ;)

malpad
14-02-13, 21:00
Cóż mi tam z zaangażowania :p Ale było spoko. Gratki Tyrond.
P.S. Róbcie więcej takich konkursów

marcino
14-02-13, 21:46
A wszyscy juz płakali hahahaha

Wicked
14-02-13, 21:51
Heh.
"O nie, hejtują nas, szybko zmieńmy decyzję, wymyślmy coś!" .

Ale wam żarcik wyszedł, dowcipnisie. Ale zamiast może skupiać się na roli klauna, to jednak coś istotniejszego sie zmieni?

Tron
14-02-13, 22:05
Twój awatar pasuje do twojej wypowiedzi.

wyroox
14-02-13, 22:42
ehh ktoś sie za mnie podszywa :p to ja jestem wyro z tibia.net.pl :D

wyro
15-02-13, 11:40
na pewno jestem zarejestrowany na wszystkich forach tibii i na pewno wiedziałem o Twoim istnieniu xD