PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] pytania i skargi do adminów


urban1906
28-04-11, 19:29
elo drodzy admini
chciałbym byście nie usuwali tego tematu i byscie mnie posłuchali i ... a mianowicie
chcę byście dopracowali waszą grę (altaron):
zrobili jeszcze dwa serwery by ludność była rozmieszona dobrze a nie zeby było przeludnienie, byście zmniejszyli siłę potworów (lol ja na 12 lvlu nie wytrzymam magiem 5 hitów od ghula bo padam (tego w real tibi nie ma), zrobili na stronie mapę altaronu i miejsca respa potworów , dajcie więcej exp dla małych lvli i dajcie do 20 lvl przechodzenie przez ludzi (bo niektórzy blokują) , dajcie więcej czarów na facc (brak konta premium).
posłuchajcie mnie jeśli chcecie mieć ludzi na serwie
Jeśli macie też jakieś skargi to pisać

Van Taron
28-04-11, 19:34
elo drodzy admini
chciałbym byście nie usuwali tego tematu i byscie mnie posłuchali i ... a mianowicie
chcę byście dopracowali waszą grę (altaron):
zrobili jeszcze dwa serwery by ludność była rozmieszona dobrze a nie zeby było przeludnienie, byście zmniejszyli siłę potworów (lol ja na 12 lvlu nie wytrzymam magiem 5 hitów od ghula bo padam (tego w real tibi nie ma), zrobili na stronie mapę altaronu i miejsca respa potworów , dajcie więcej exp dla małych lvli i dajcie do 20 lvl przechodzenie przez ludzi (bo niektórzy blokują) , dajcie więcej czarów na facc (brak konta premium).
posłuchajcie mnie jeśli chcecie mieć ludzi na serwie
Jeśli macie też jakieś skargi to pisać

Sam sobie przeczysz :) Mówisz by zaszły zmiany by byli ludzie na Altaronie a sam prosisz o jeszcze jeden serwer bo jest ich za dużo. Przede wszystkim nie lvl, tylko poziom, i nie facc tylko Konto Darmowe z możliwością dokupienia statusu szlacheckiego, nie exp tylko Doświadczenie. Jeżeli nie możesz zabić jakiegoś potwora to zbieraj doświadczenie, zwiększ swoje umiejętności by móc go zabić i nie porównuj tej gry do Tibii bo jeżeli szukasz tu drugiej Tibi albo OTS'a to źle trafiłeś.

Tummi
28-04-11, 19:35
Z żadnym punktem się nie zgodzę. :P
Może po części z przechodzeniem przez ludzi ale na stałe... straciło by to nieco na klimacie, ale wyeliminowalo więszkość blokowania, co jeszcze bardziej psuje klimat.

urban1906
28-04-11, 19:45
każdy mądry gracz wie van taron że altaron to skopiowana tibia do której dodano pare ładnych elementów ,które wyglądaja ładnie przyznam i pare innych opcji a poza tym to silnik tibi.... nigdy nie będzie ci mówił że to wszystko wymyślone przez twórców altarona..... (sam wiesz dlaczego)

Xaynus
28-04-11, 19:46
@up
Brak słów, pozostawię bez komentarza
Podpowiem że wiele gier na rynku ma silniki działające na bardzo podobnej zasadzie. Gdybyś się zainteresował projektem to wiedziałbyś, że silnik nie jest ten sam.

@topic
(Tu nie ma żadnego facc, pacc/premium)

1) Pomysł z mapą i repsami potworów - chyba kpisz, może odrazu zróbmy spoil jak gdzie dojść i co można po drodze zdobyć/zabić + questy ?
2) Po kiego bijesz ghula na 12 poziomie, skoro ma Cię na 5 uderzeń?
3) To raczej nie skarga tylko prośba....
4) Nie strasz brakiem ludzi, bo sam narzekasz na dużą jej ilość...

urban1906
28-04-11, 19:48
jakoś na real tibi jest resp potworów i nikt nienarzeka ... kij z tym resp masz racje ale chociaz zrobić na stronce całą mapę ....

jest dużo takich ludzi jak ja ktorzy graja na realu i im sie to nie spodoba (tibia bardziej przyciąga ludzi fabułą niż altaron)

Xaynus
28-04-11, 19:51
Ale Altaron to nie Tibia i nie zrobią tego samego błędu.
A co do mapy : polecam odwiedzić galeria -> inne

dawidek9117
28-04-11, 20:01
(tego w real tibi nie ma)




to nie tibia rl ;]

Okocim
28-04-11, 22:09
Mam świetne rozwiązanie na wszystkie twoje problemy, mianowicie trzymając wciśnięty klawisz ALT naciśnij jeszcze F4. I nie pisz więcej takich głupot bo od samego czytania mam dość. Znajdź sobie inny serwer na którym Ci wszystko pasuje a nie próbuj zmieniać na gorsze. Altaron nie jest kolejnym OTSem 999x.
Ghule jednak spełniają swoje zadanie i zabijają idiotów.

dawidek9117
28-04-11, 22:11
""""Ghule jednak spełniają swoje zadanie i zabijają idiotów""""


masz racje hehe.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D









""""Ghule jednak spełniają swoje zadanie i zabijają idiotów""""

Slythia
28-04-11, 22:44
Omg.

Wybacz mą reakcję, lecz znów to samo.

Po pierwsze - to NIE jest TIBIA!. To, że na rl ghoul bije po x to wcale nie znaczy, że tutaj także musi. Specjalnie stworzę czakoję atakującą 100x bardziej niż na rl. Także będą skargi?

Czarów jest mnóstwo - wystarczy poczekać i się ich nauczyć..

Expowisk jest także masa. Nasza wina, że wszyscy upatrzyli sobie krasnoludy i boją się tyłek ruszyć na coś innego? Tak ciężko znaleźć drużynę i przejść się na coś silniejszego? Pół dnia stałam sobie przy ogromnym expowisku - nikt nawet nie przeszedł.

Wybaczcie, lecz nie zrobimy z Altaronu gry dla dzieci do lat 12.


@edit: Prakt dodaje coś od siebie:
http://altaron.pl/Gallery-Index/cid-15/
A mi się zdawało, że jest narysowana mapa dostępnego świata...