PDA

Zobacz pełną wersję : Przecieki z testowego serwera III


Tron
23-02-13, 21:04
Po ostatnim wycieku, przyszedł czas na następne zdjęcie. Prace nad nową łatką posuwają się szybciej niż w jakiejkolwiek aktualizacji wcześniej.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=1697&stc=1&d=1361649107

Dokładamy wszelkich starań aby nowa łatka została najcieplej przyjęta. I pamiętajcie, że wielu nowych zmian nie można pokazać na zdjęciu.

Smile1
23-02-13, 21:07
Super! Czekam na więcej :). Pierwszy :D
@edit

Już zapewne 3 nowe bossy
Jak się przyjrzycie jeden z GSów ma zielona, a nie czerwone oczka i to rycek dostaje hita za 1,1k : dd. Z bosssami tak, ale że rycek dostaje hita to sie nie zgodze. Spójrz raz jeszcze. Hit jest dużo bardziej w strone tego pająka, od pozostałych hitów 84, 8. Może się myle, zobaczymy ;).

@edit

[...]A mi się wydaje że administracja wprowadzi w tej aktualizacji "lighthacka". A nie jego wyłączenie?

Podsumowanie (co na razie mamy):
Zapewne 3 nowe bossy
Nowy exp z GSami i pewnie ze smokami.
nowy hełm (dół SS)
Dziwna itemka (a raczej jej kawałek) koło helemtu :D
[...]Bystre oczy zauważą coś więcej niż nowy potwór, których będzie o wiele... wiele więcej. Hit rycka 1146? ;)
Ahh... te dwa moby na V i na > od rycka to nie mysmenie, jeden jest zielony, i ma taki ryj ":|" a drugi różowy, też :|(@PO KILKU EDITACH co za tym idzie, next boss? :O). Jak coś jeszcze zobacze to dodam ;).
Nowa grafika trupa owiniętego pajęczyną 8).

kazzior
23-02-13, 21:09
Nowe expowisko ? :D

amindos
23-02-13, 21:10
czyżby nowy hełm tam widze jakiś? czy to oznacza że nowe przedmioty zostaną dodane a zarazem sety(mieszane oczywiście)?

cewix
23-02-13, 21:11
perfidnie łatka nastawiona na nowe bossy ,mmm ,ciekawe ,czy będą podlegać pod rl system bossów ,czyli resp co jakiś czas ,a nie questowy(1 możliwość na zabicie)

mexiunio
23-02-13, 21:11
mozecie zrobic urgale albo kobry krolewskie ;D a nie nowe respy ale widze nowego bossa

OBY TAK DALEJ

Tron
23-02-13, 21:13
perfidnie łatka nastawiona na nowe bossy ,mmm ,ciekawe

Z końcową oceną warto poczekać do samej aktualizacji :) Bystre oczy zauważą coś więcej niż nowy potwór, których będzie o wiele... wiele więcej.

mozecie zrobic urgale albo kobry krolewskie ;D a nie nowe respy

Nowe potwory wymagają zazwyczaj nowych terenów ;)

Krejzol
23-02-13, 21:17
A mi się wydaje że administracja wprowadzi w tej aktualizacji "lighthacka". To by było coś ;). Po za tym nowy up prezentuje się zajebiście. pzdr.

@edit
sorry, jak coś to wyłączy lighthacka :D.

Arkadiasz
23-02-13, 21:26
Super! Czekam na więcej :). Pierwszy :D

@edit
A nie jego wyłączenie?

Podsumowanie (co na razie mamy):
Zapewne 2 nowe bossy...
[/LIST]

Już zapewne 3 nowe bossy :)
Jak się przyjrzycie jeden z GSów ma zielona, a nie czerwone oczka i to rycek dostaje hita za 1,1k : dd

sidexxx
23-02-13, 21:46
mozecie zrobic urgale albo kobry krolewskie ;D a nie nowe respy

właśnie ! urgale <3 moje ulubione potwory, to było by coś fajnego !

wojtek96
23-02-13, 22:03
Zapowiada się bardzo ciekawie :)

naus
23-02-13, 22:41
ja wiem jedno jak light hack zostanie usunięty z clienta ja raczej kończę grę ;P nie mam zamiaru molestować bardziej moich oczu żeby zobaczyć cokolwiek na ekranie i tak czar "światło" nie wchodzi w grę =( a grac z "botami aka light hack" nie będe;/

tomakeo
23-02-13, 23:01
ja wiem jedno jak light hack zostanie usunięty z clienta ja raczej kończę grę ;P nie mam zamiaru molestować bardziej moich oczu żeby zobaczyć cokolwiek na ekranie i tak czar "światło" nie wchodzi w grę =( a grac z "botami aka light hack" nie będe;/

No u mnie w lapku nie działa klawisz funkcyjny, a pech chciał że ekran kompletnie mi się wyciemnił. Jeśli do tego dojdzie usunięty lighthack to równie dobrze będę mógł patrzeć w zgaszony ekran lapka :P

cinkiwonsz
23-02-13, 23:34
Dopasuj jasność ekranu w systemie. Skróty z klawiszami funkcyjnymi to tylko taki dodatek. Pogrzeb w opcjach zasilania, czy gdzieś w okolicy.

tomakeo
23-02-13, 23:48
No właśnie mój problem jest spory :) Wiele głów nad wym myślało, wiele pomysłów się pojawiało i żaden nie zadziałał. Próbowałem ustawienia karty graficzniej, ustawienia zasilania, programy rozjaśniające aż po zmianę funkcji klawiszowych. Chyba będe musiał się pożegnać z klawiaturką na usb i zakupić nową matrycę z klawiaturą do lapa.

cinkiwonsz
24-02-13, 00:02
Może nawaliło Ci po prostu podświetlenie matrycy. W związku z tym, co mówisz, wydaje się to najsensowniejsze. Czasami diagnoza jest tak prosta, że nie przyjdzie do głowy. Czasami nawala po prostu najbardziej bezpośrednio odpowiedzialny za coś sprzęt. Przynieśli mi kiedyś laptopa i kazali ustalić, czemu nie da się pisać polskich znaków. Dało się. Z lewymi alt + ctrl. Nawalił prawy alt.

Edit: (Żeby było coś na temat) Nie tylko oczka ma to bydlę inne niż reszta, cały ma inny kolor.

Wicher
24-02-13, 01:40
Zapowiada sie ciekawie :)

Jednak mam ogromna prosbe, nie wylaczajcie lighthacka jesli macie taki zamiar...dajcie graczowi zdecydowac czy woli biegac ze swieczkami czy meczyc sie wciskajac hotkey co pare minut, czy poprostu cieszyc sie z gry widzac wszystko jasno i wyraznie :P

Catthon
24-02-13, 01:42
ja wiem jedno jak light hack zostanie usunięty z clienta ja raczej kończę grę ;P nie mam zamiaru molestować bardziej moich oczu żeby zobaczyć cokolwiek na ekranie i tak czar "światło" nie wchodzi w grę =( a grac z "botami aka light hack" nie będe;/
Dude, lighthack w grze to efekt tego, że kiedyś w Tibii masa ludzi zaczęła używać lighthacka. Wcześniej nie było takich udogodnień. To oznacza, że obecny 'lighthack' to nic innego, jak legalny cheat.

Równie dobrze możesz używać nielegalnego.

Tak samo zresztą było z ulepszonymi hotkeyami ;)

naus
24-02-13, 09:04
Dude, lighthack w grze to efekt tego, że kiedyś w Tibii masa ludzi zaczęła używać lighthacka. Wcześniej nie było takich udogodnień. To oznacza, że obecny 'lighthack' to nic innego, jak legalny cheat.

Równie dobrze możesz używać nielegalnego.

Tak samo zresztą było z ulepszonymi hotkeyami ;)

niestety ja nie mogę i nie chce nielegalnego ;P
a nawet jakbym chciał to odpada bo bym podpadł przy pierwszym live xD
światła nie ruszać dobrze jest jak jest, teraz ktoś chce nastrojowa ciemnię to może wyłączyć "hacka"

Wicked
24-02-13, 10:24
Ej no, ale ludzie. Ciągle jest gadanie i marudzenie, że nic się nie dzieje, że nikt nic nie robi. A tymczasem faktycznie fajny pomysł wpływający znacząco na klimat jest od razu bombardowany, bo... "będzie mniej wygodnie QQ". Kiedyś nie było wbudowanego lighthacka i gralo się bez tego. Grało się bez hacków. Grało się z luxem, grało się z laskami na światło. I zresztą, co to za trudność? Od dawna mówi się, że gra nastawiona na RPG, a tymczasem nie ma nawet ciemności, wszystko rozjaśnia przyjemne wszechobecne światło.

Bo łatwiej.

Łatwiej będzie też z x-rayem.

I teleportami na expa.

I spoilerami do nowo wprowadzonych questów, bo komu się chce biegać i szukać.

I fri itans.

Nie zawsze łatwiej = lepiej. Aż taki problem zużyć te 20-50 many? Albo nosić przy sobie coś dającego światło? I fakt, mogę sobie obecnie wyłączyć, ale sensu za wiele to nie ma, bo co to za frajda, jak wszyscy dookoła Ciebie widzą wszystko, a Ty leziesz jak ten kret po omacku niemal? Jestem całkiem za wyjebaniem lighthacka z gry! <me gusta>

Wicher
24-02-13, 11:22
To ze dla ciebie klimatem jest latanie ze swieczkami lub spamowanie utevo luxa nie znaczy ze dla kogos innego takze. Przestrac uzywac żarówek w rlu, wróc do swieczek, przeciez bedziesz mial ten...klimat.

Catthon
24-02-13, 11:33
:galholt
Gra nie jest osadzona w realiach 21 wieku.

cewix
24-02-13, 11:41
Wyłączenie light hacka byłoby bardzo dobrym pomysłem ,a przynajmniej zostawieniem go na powiedzmy 25% ,a ludzie którzy narzekają to z non-pvp(no i jeszcze jakiś z exorit) ,więc mi to wisi ,czy sobie pójdą ,czy nie ^^

Wicked
24-02-13, 11:48
To ze dla ciebie klimatem jest latanie ze swieczkami lub spamowanie utevo luxa nie znaczy ze dla kogos innego takze. Przestrac uzywac żarówek w rlu, wróc do swieczek, przeciez bedziesz mial ten...klimat.

Jak w rl chcę klimat, to dokładnie to robię. Zapalam sobie świeczki, zaciągam żaluzje... a, nie , wróć, nie mogę tego robić, bo tym psuję klimat, bo żaluzje sa nieklimatyczne. ;____;

Bardzo mądra wypowiedź, szefie. Taka przemyślana. Nie wiem co ma gra do rl, ale SPOKO FOKO :*

Paoli
24-02-13, 11:49
Cewix może tobie to wisi ale na non-pvp tez graja ci co płacą i chyba nie podobałoby im sie to. A po drugie to wydaje mi sie że screen jest zaciemnony, aby nie pokazac nic wiecej poza tymi szczególami,które widać

Didrika
24-02-13, 11:55
Szczegółami :o? Widać wszystko, wystarczy się przyjrzeć. Zwyczajnie tak wygląda to znacznie lepiej niż z lighthackiem...

Zenon von Wons
24-02-13, 12:39
Bo łatwiej.

Łatwiej będzie też z x-rayem.

I teleportami na expa.

I spoilerami do nowo wprowadzonych questów, bo komu się chce biegać i szukać.

I fri itans.

Nie zawsze łatwiej = lepiej. Aż taki problem zużyć te 20-50 many? Albo nosić przy sobie coś dającego światło? I fakt, mogę sobie obecnie wyłączyć, ale sensu za wiele to nie ma, bo co to za frajda, jak wszyscy dookoła Ciebie widzą wszystko, a Ty leziesz jak ten kret po omacku niemal? Jestem całkiem za wyjebaniem lighthacka z gry! <me gusta>



Ja kce jeszcze niekończące się ammo, manarune i exp runy, inaczej nie gram.


a tak bez żartów to jak dodaliby tylko palkowi jakiś slot w eq na kryształ z halloween\pochodnie\kostur światła to mogą wyłączyć light hacka bo narazie jedyne miejsce gdzie to mogę trzymać to ręka - nie bede miał kuszy lub slot pod tarcza - niczym nie strzelę. Zostają czary...

Stros
24-02-13, 12:44
Każdy miłośnik klimatu może ustawić sobie jasność gry na 25 % czy nawet na 0%. Nie ma potrzeby wprowadzania odgórnych restrykcji.

Catthon
24-02-13, 12:49
:lai
Lighthack został wprowadzony upośledzając część ludzi lubiących klimatyczną grę, ponieważ 99% osób zaczęło grać na pełnej jasności.

Dlaczego teraz nie odwrócić tej sytuacji?

sidexxx
24-02-13, 13:01
jakkie wyłączenie lighthacka ludzie, to poprostu screen z jaskini a administracji nie wypada go używać :D gdzieś czytałem na forum że lighthack w obecnym kliencie jest nie do wyłączenia.

ale za wyłączeniem go jestem jak najbardziej za ;) ale trzeba by było dodać nowy czar "na światło" albo zrobić tak żeby świece, laski itp świeciły z bp

Wicked
24-02-13, 13:09
a tak bez żartów to jak dodaliby tylko palkowi jakiś slot w eq na kryształ z halloween\pochodnie\kostur światła to mogą wyłączyć light hacka bo narazie jedyne miejsce gdzie to mogę trzymać to ręka - nie bede miał kuszy lub slot pod tarcza - niczym nie strzelę. Zostają czary...

Z tego co pamiętam to można wsadzić kryształ ten świecący w slot na ringi. ;p

Wicher
24-02-13, 13:21
Mi chodzi tylko i wylacznie o to, ze kazdy kto chce grac bez lighthacka moze go poprostu wylaczyc i biegac sobie z latarkami, ludzie do kur8y nedzy czemu tego nie zrobicie jak chcecie miec ten ,,klimat''. GDZIE WY WIDZICIE PROBLEM ?

cewix
24-02-13, 13:49
@sidexxx jest możliwe do wyłączenia ,ale w administracji nie ma kogoś kto powtrafił by odpowiednio przerobić klienta.
@up Problem jest taki ,że jak biegamy bez lighthacka i mamy świadomość ,że wszyscy ludzie obok nas go mają włączonego to czujemy się jak debile ,nie korzystając z niego ,czy jakoś tak ,taka sytuacja.

Wicked
24-02-13, 14:29
Mi chodzi tylko i wylacznie o to, ze kazdy kto chce grac bez lighthacka moze go poprostu wylaczyc i biegac sobie z latarkami, ludzie do kur8y nedzy czemu tego nie zrobicie jak chcecie miec ten ,,klimat''. GDZIE WY WIDZICIE PROBLEM ?

Co Ty się tak spinasz, jakby Ci ktoś rodzinę chciał mordować? Normalnie, melisę sobie zaparz, wyjdź na balkon i ochłoń. Ludzie sobie gadają, spekulują, a tu taki RRRRRRRRRRRRRRRRRRAGEE!

Mervakis
24-02-13, 14:35
Zdajecie sobie sprawę z faktu, że na nowym silniku/cliencie nie będzie czegoś takiego jak lighthack? Może warto się powoli przyzwyczajać?

rycerz5
24-02-13, 14:43
Zdajecie sobie sprawę z faktu, że na nowym silniku/cliencie nie będzie czegoś takiego jak lighthack? Może warto się powoli przyzwyczajać?

Powoli przyzwyczajamy sie do nowego silnika/clienta od półtora roku.

Rian
24-02-13, 17:20
I będziemy przyzwyczajać jeszcze z 5 lat. Naprawdę, silnik to mit, podobnie jak dobry balans na altaronie. Ale screen fajny, a na upa czekam.

naus
24-02-13, 17:36
Jak w rl chcę klimat, to dokładnie to robię. Zapalam sobie świeczki, zaciągam żaluzje... a, nie , wróć, nie mogę tego robić, bo tym psuję klimat, bo żaluzje sa nieklimatyczne. ;____;

Bardzo mądra wypowiedź, szefie. Taka przemyślana. Nie wiem co ma gra do rl, ale SPOKO FOKO :*

właśnie jak chcesz klimat to sam sobie go stwarzasz a nie masz go od górnie narzuconego.
Zdajecie sobie sprawę z faktu, że na nowym silniku/cliencie nie będzie czegoś takiego jak lighthack? Może warto się powoli przyzwyczajać?
DZIEKI!!! w końcu ktoś to powiedział z "góry" na to tylko czekałem aż się to potwierdzi, ss kończy mi się za kilka dni i raczej go nie będę przedłużać.
tak możecie hejtować gram na no-pvp dlaczego? bo lubię i kropka.
Nie mam zamiaru użerać się z dzieciaczkami z pvp serwera dla którego przyrost ego oznacza wbicie kolejnego fraga żeby uprzykrzyć życie komu innemu. i nie pisać że na nopvp graja debile z botem bo(większość botków biega na pvp dlaczego? bo sami się leczyć nie potrafią;)) prawda taka czy się to komu podoba czy nie ale Slythia grasuje na nopvp i pilnuje żeby po spotach boty nie biegały. Wszyscy maja do niej jakieś ale, ja tam ja popieram w 100% trzyma nopvp za jajca, chociaż nie zawsze tak jak wszyscy się tego spodziewają ale ja wiadomo La donna è mobile.
Wracając do sedna brak Lighthacka dla mnie to info żeby jednak dać sobie spokój z altaronem tak wiem błachostka jednak dla mnie gra w pełnym świetle jest relaksująca, nie zamierzam męczyć oczu (które i tak już są przemęczone) żeby cokolwiek zobaczyć.

Rian
24-02-13, 18:29
@nausek
Kończysz grę?
Nie będzie więcej liveów?
:(:( :( :(

co do tematu to na czacie wpadlismy na pomysł jak połączyć zbalansowanie profesje czyt osłabienie zwiada i nowy system dnia i nocy:

18:16 Lucky Strike [54]: a jakie konsekwencje moze miec dzien i noc?
18:17 Lucky Strike [54]: w sensie co masz na mysli
18:17 Rian [28]: np w nocy trudniej trafić z łuku/kuszy
18:17 Lillian [83]: 1) npce. 2) zywiol a pora dnia. 3) resp mobow
18:17 Rian [28]: o to pomysł jak udupić zwiada
18:17 Lillian [83]: ...
18:17 Lillian [83]: rian serio jestes taki glupi czy udajesz

naus
24-02-13, 18:48
nie wiem jeszcze w 100% ale na to się zapowiada;/

Wicked
24-02-13, 19:23
właśnie jak chcesz klimat to sam sobie go stwarzasz a nie masz go od górnie narzuconego.

DZIEKI!!! w końcu ktoś to powiedział z "góry" na to tylko czekałem aż się to potwierdzi, ss kończy mi się za kilka dni i raczej go nie będę przedłużać.
tak możecie hejtować gram na no-pvp dlaczego? bo lubię i kropka.
Nie mam zamiaru użerać się z dzieciaczkami z pvp serwera dla którego przyrost ego oznacza wbicie kolejnego fraga żeby uprzykrzyć życie komu innemu. i nie pisać że na nopvp graja debile z botem bo(większość botków biega na pvp dlaczego? bo sami się leczyć nie potrafią;)) prawda taka czy się to komu podoba czy nie ale Slythia grasuje na nopvp i pilnuje żeby po spotach boty nie biegały. Wszyscy maja do niej jakieś ale, ja tam ja popieram w 100% trzyma nopvp za jajca, chociaż nie zawsze tak jak wszyscy się tego spodziewają ale ja wiadomo La donna è mobile.
Wracając do sedna brak Lighthacka dla mnie to info żeby jednak dać sobie spokój z altaronem tak wiem błachostka jednak dla mnie gra w pełnym świetle jest relaksująca, nie zamierzam męczyć oczu (które i tak już są przemęczone) żeby cokolwiek zobaczyć.

Właśnie. Sam go sobie tworzę, bo nikt go nie zepsuje. Ale na konwentach masz już klimat narzucany, aby takie ciołki nie psuły go. Konwentach, zlotach i innych takich. ;)

I jeżeli oczy Ci się męczą (SIC) od ciemności na komputerze (SIC!) to nie wiem jak Ty to robisz, biedaku. Chyba, że masz skopane kontrasty/gammę, no to przykro mi bardzo z tego powodu. Zakładając, że masz zapalone światło, jakiekolwiek, to nie robi to różnicy czy jest ciemno czy jasno, bo masz i tak jakieś oświetlenie inne. A jak nie masz żadnego, to ciemne obrazy są o wiele lepsze dla zmęczonych oczu, a nie jebitne, jasne światło. ;)

Kosiara
24-02-13, 22:49
Zdajecie sobie sprawę z faktu, że na nowym silniku/cliencie nie będzie czegoś takiego jak lighthack? Może warto się powoli przyzwyczajać?

Mylisz się jak diabli.

Rian
25-02-13, 14:51
@Mervakis
Lighthack jest niewykrywalny podobno, więc sry ale 95% graczy którzy chcą bić lvl/dobrze się bawić będzie z niego korzystać. 5% albo i mniej graczy którzy chcą poczuć klimat może samodzielnie zmienić % lighthacka.

Arkadiasz
25-02-13, 16:21
Ja by choć trochę czuć klimat i nie rezygnować całkowicie z lighthacka ustawiam go na 60/70%. Ładnie widać czary z poświatą, a wszystko też nie jest zbyt ciemne. :)

sidexxx
25-02-13, 16:45
@Mervakis
Lighthack jest niewykrywalny podobno, więc sry ale 95% graczy którzy chcą bić lvl/dobrze się bawić będzie z niego korzystać. 5% albo i mniej graczy którzy chcą poczuć klimat może samodzielnie zmienić % lighthacka.

nie jest tak że pod nowy klient tibijskie boty, cheaty itp nie będą działać?

Raskov
25-02-13, 17:16
nie jest tak że pod nowy klient tibijskie boty, cheaty itp nie będą działać?


Zobaczymy co szanowna administracja ma na myśli mówiąc "nowy" klient tibijski, i czy on faktycznie będzie nie do obejścia przez boty typu lighthack które są niemal całkowicie nie wykrywalne zdalnie.

Kosiara
25-02-13, 17:51
Zobaczymy co szanowna administracja ma na myśli mówiąc "nowy" klient tibijski, i czy on faktycznie będzie nie do obejścia przez boty typu lighthack..

Lighthack to nie żaden bot - to kwestia edycji paru hexów w kliencie.


..które są niemal całkowicie nie wykrywalne zdalnie.

Nie niemal, tylko całkowicie. Chyba, że jakiś mądry dev zlinkuje bindy z aktualnie posiadanym światłem, doda warunki sprawdzające czy aktualne światło daje możliwość faktycznego ujrzenia tego co jest w zasięgu pola widzenia postaci - w wypadku false leci pakiecik do logu/autobana i papa.

Naturalnie edycja (lub raczej implementacja) tego typu jest niemożliwa bez posiadania źródeł Tibijskiego klienta (aka obecnie używanego). Jeżeli jednak ktoś faktycznie pisze od 0 (:D:D:D) i faktycznie uwzględnia takie 'pierdółki' to rispekt (i zapewne poczekacie sobie kolejne 2 lata :p)

Slythia
25-02-13, 18:37
Eksterminator, rozumiem, że prowadziłeś sobie jakiś projekcik lecz nie przenoś swoich doświadczeń na Altaron. Własny klient powstaje niezależnie od ilości twoich emotikonek w poście.

Rian, pomyśl następnym razem zanim napiszesz.

Rian
25-02-13, 18:53
nie jest tak że pod nowy klient tibijskie boty, cheaty itp nie będą działać?

A nie jest przypadkiem tak tak, że jakiś młody uzdolniony programista napisze bota pod nowy silnik?

Kosiara
25-02-13, 19:35
Eksterminator, rozumiem, że prowadziłeś sobie jakiś projekcik lecz nie przenoś swoich doświadczeń na Altaron. Własny klient powstaje niezależnie od ilości twoich emotikonek w poście.

Opacznie odgadujesz sens mojej ilości emotek - nie zaprzeczam iż pracujecie nad klientem. Naturalnie nad WŁASNYM klientem, tak to jest pewne - w końcu źródeł do edycji klienta brak (chyba, że pracujecie nad edycją czegoś w stylu https://github.com/opentibia/yatc - w tym przypadku dla osób zainteresowanych będzie to widoczne na pierwszy rzut oka).

Może pochwalicie się postępem prac nad w/w zagadnieniem? (:D:D:D)

Co do Twej jakże dyplomatycznej riposty.. Jeżeli nazywasz to 'projekcikiem' gdzie pracuje 20x razy więcej programistów (i jakieś x100 więcej userów packa) to jak chcesz nazwać Altaron (MMORPG 2d oparty na archaicznych sprite'ach) z jednym real devem na czele? Uprzedzając ewentualne spekulakcje, nie mówię tutaj o moim serwerze tylko o całym packu (http://acis.i-live.eu/index.php).

A nie jest przypadkiem tak tak, że jakiś młody uzdolniony programista napisze bota pod nowy silnik?

Osobiście wątpie aby ktokolwiek byłby zainteresowany - potencjalny rynek zbytu jest znikomy a czas potrzebny do złożenia takiego ustrojstwa jest dość spory. The question is - po co to w takim razie robić..

.. chyba, że gość jest mściwy a administracja mu podpadła. Jednak w takim przypadku leciał by konkretny DDOS (a podejrzewam iż nawet nie konkretny a raczej długotrwały zważywszy na host, który okazuje się zwykłym [vps98-79.devonstudio.pl] vpsem lub ewentualne exploitowanie dziur. Czas potrzebny do w/w czynności byłby nieproporcjonalnie mniejszy.

W każdym razie czekam na tego klienta. Z chęcią przyjrzę mu się dokładniej :B

Rian
25-02-13, 21:18
@Eks

Taki bot mogą chcieć dzieciaczki z pvp, autoheal, dash itd

Arkon
25-02-13, 21:35
Ja jestem ogólnie ciekawy czy dojdą jakieś czary dla Zwiada Elementalisty.. wijące pnącza ehh używam tylko dla ... zabawy. Up nastawiony na bossy (sądze tak bo to widać na screenach), ja chce te bossy pokonać nowymi czarami :B

mexiunio
12-03-13, 09:41
hmm.. jak nowe tereny moglibyscie gdzies zrobic np. ze z bekalelu moznaby poplynac np. na licour ;D