PDA

Zobacz pełną wersję : Noc żywych kretynów wer. Altarońska


tomakeo
24-02-13, 01:19
Dzisiaj koło północy, gdy miałem iść już lulu jak każdy grzeczny noob z non-pvp, przydarzyła mi się pewna rozmowa, z miłym i widać szanowanym graczem z serwera pvp. Sam nick miał wyszukany, dostojny i urzekał nim każdego.

http://img856.imageshack.us/img856/1835/rozmowat.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/856/rozmowat.jpg/)

No i taki bonus. Na wstępie chcę napisać, że dawno nie oglądałem, ale dzięki Tobie chyba znowu zacznę oglądać :) Myślał, myślał, mózg się grzał, fałdy na mózgu prawie się wypłaszczyły, no ale wymyślił.

http://img29.imageshack.us/img29/3516/dopisek.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/29/dopisek.jpg/)


Ahhhh bym zapomniał. Tak mnie prosiłeś "ić na te hydry, ić na te hydry", że kurcze wyobraź sobie że poszedłem. Loot nie jest powalający, ale długo nie siedzieliśmy. Fotka dedykowana tylko i wyłącznie Tobie :)

http://img18.imageshack.us/img18/7049/czaaa.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/18/czaaa.jpg/)

Uiop
24-02-13, 01:36
Fajny pierwszy screen. Fajni ludzie Cię zaczepiają. Żenada z jednej strony, ale z drugiej jest to jakiś element rozrywki

grubylolo
24-02-13, 02:21
Haha, no fajna forma rozrywki - rozmowa z noobem który Cię wyzywa :D

prazyk123
24-02-13, 11:01
Stawiam banke ze to edtz ;D

Tisaya
24-02-13, 11:12
albo horsu

Slythia
24-02-13, 12:42
W sumie możemy wszyscy pogratulować zakładania tego typu postaci na głównym koncie... Brawo! Pobiłeś tych, co pytają się co napisać, by kupić promocję.

samatron
24-02-13, 13:07
W sumie możemy wszyscy pogratulować zakładania tego typu postaci na głównym koncie... Brawo! Pobiłeś tych, co pytają się co napisać, by kupić promocję.


no i co z tego na jakim koncie jest postać założona, z tego co widać rozmowa prywatna, a administracja chyba nie jest od tego żeby zdradzać kto ma jakie postacie na koncie, wiec jak dla mnie twój komentarz jako administratorki jest zupełnie nie na miejscu, jedyne co powinnaś zrobić to dać namelocka i tyle ;)

Slythia
24-02-13, 13:09
no i co z tego na jakim koncie jest postać założona, z tego co widać rozmowa prywatna, a administracja chyba nie jest od tego żeby zdradzać kto ma jakie postacie na koncie, wiec jak dla mnie twój komentarz jako administratorki jest zupełnie nie na miejscu, jedyne co powinnaś zrobić to dać namelocka i tyle ;)

Jak zapewne niektórzy już wiedzą - nie zamierzam akceptować tego typu zachowań w grze. Albo traktujemy się z szacunkiem, albo ponosimy konsekwencje. Zaś za nick także można dostać bana.

siwyus
24-02-13, 13:09
Ban za głupote by się przydał...

skyromk71
24-02-13, 13:41
zgadzam się ^ ^ ale nick mi się podoba :)

cinkiwonsz
24-02-13, 14:20
A ja tam jestem za traktowaniem każdego jednakowo. Owszem, screen to nie dowód wtedy, gdy mogą być jakiekolwiek wątpliwości co do autentyczności i wiem, że tu takich nie masz, ja też nie. Jednak mimo wszystko powinny być pewne zasady. Traktujmy wszystkich równo. Czy wychowany, czy hołota, inteligentny, czy idiota, to wszystko na tyle luźne pojęcia, że nie można podchodzić inaczej do wybrańca, inaczej do kogoś, kto na niego szczeka. Rozmowa była na priv. Cofano już bany za dużo gorsze rzeczy bo... miały miejsce na priv. Regulamin na to pozwala i pozwolę sobie przypomnieć, że to już było przerabiane. Nie mamy tu rozpisanego wymiaru kar za poszczególne przewinienia, prawo w Altaronie jest raczej precedensowe, ale po pierwsze, taki precedens już był. Po drugie, nie ma tu przewinienia.

tomakeo
24-02-13, 14:32
Żeby nie było ! Screen nie jest zrobiony po to, żeby w jakiś sposób wymusić bana na tym dziecku. Jest on po prostu zrobiony po to, aby uświadomić że gra powinna być dla graczy powyżej 15 roku życia. To że administracja uznała jego nick za obraźliwy i ukarała go banem, to już nie moja para kaloszy.
Temat ogólnie ma charakter rozrywkowy.

sadysta
24-02-13, 16:19
@up
Raczej satyryczny sądząc po zachowaniu administracji :)
Mervakis się wypowiedział w prawidłowy sposób na temat tego zachowania, i jego post został usunięty albo sam wycofał ;o
Tak czy inaczej, banowanie za takie coś to przesada, słowo 'noob' nie jest obrazą :)

W przypadku, gdy Mistrz, Strażnik Gry bądź Doradca uzna, że imię postaci jest niezgodne z regulaminem:
nałoży blokadę imienia wiążącą się z koniecznością jego zmiany;
nałoży notatkę (w przypadku uporczywego zmieniania imienia na niezgodne z regulaminem);
nałoży blokadę konta (w przypadku uporczywego zmieniania imienia na niezgodne z regulaminem pomimo notatki)*;
wiec nie powinien dostać bana, i gdzie tu jest sens ;d

Inhilist
24-02-13, 17:06
Aż strach się bać.. Widać, że ten chłopak uciekał z polskiego ;d Ja to bym mu dał delete lub bana na ip, debilstwo trzeba tępić!

Afganiec
24-02-13, 17:59
@up

ostrozniej slowa dobieraj , jak juz powinienes wywnioskowac ,chlopak jest z pvp,pacz zebys potem nie plakal

@topic

a ban niesluszny , nie raz od samej administracji slyszlaem ,ze chuj im do tego co ludzie sobie pisza na priv ...

Inhilist
24-02-13, 18:21
@up

Nie da się tego inaczej skomentować. Nie mam nic do chłopaków z exorit i wampirów, ale takie zachowanie jest poprostu żałosne.

Kosiara
24-02-13, 22:52
Najwidoczniej władza niszczy ludzi a w tym przypadku efektem jest nieprzestrzeganie własnego regulaminu.

How obvious.

Afganiec
24-02-13, 22:59
@up

Nie da się tego inaczej skomentować. Nie mam nic do chłopaków z exorit i wampirów, ale takie zachowanie jest poprostu żałosne.

rozumiem , mi tez to tam rybka co Ty wypisujesz , tylko zeby ktos sie urazony przypadkiem nie poczul :)

Uiop
24-02-13, 23:10
2 lata temu(niecałe) pytałem MG oraz SG o obrażanie na pw, w tym także administracji. Dowiedziałem się, że wolno. Za obrazę na pw-nic. Za nick-j.w.
->blokada imienia/ostrzeżenie. Fajnie jest, ciekawe co dalej będzie :>

Slythia
25-02-13, 09:23
Następnym razem przed krytyka moich działań prosiłabym o zapoznanie się z regulaminem:
Mistrz, Strażnik Gry bądź Doradca może zastosować jedną z powyższych kar także w innych sytuacjach, przykładowo gdy imię łamie inne punkty regulaminu (np. obrażając innego gracza).


Jedną z powyższych, czyli albo namelock, albo notatka, albo ban.

Uiop
25-02-13, 09:50
Jeszcze trochę i wszystkie bany będą uzasadniane tym:
Zabronione jest:
(...)
h) zachowywanie się w inny sposób, który według Mistrza Gry jest niedopuszczalny.

jasiek50
25-02-13, 11:34
Jeszcze trochę i wszystkie bany będą uzasadniane tym:

nie długo będzie:
I. Jest jeden Bóg istniejący w trzech Osobach i jednej substancji, SLYTHIA i PRAKT, i TRAV

i tak będzie wyglądał regulamin i to będzie miało nam wystarczyć xD

samatron
25-02-13, 11:41
Następnym razem przed krytyka moich działań prosiłabym o zapoznanie się z regulaminem:


Jedną z powyższych, czyli albo namelock, albo notatka, albo ban.


haha śmieszne tylko czemu przy banie pisze: (w przypadku uporczywego zmieniania imienia na niezgodne z regulaminem pomimo notatki). Czyżby uporczywie zmieniał nick na niezgodny z regulaminem??

sadysta
25-02-13, 11:47
@up
własnie nie :) od razu dostał bana
Następnym razem przed krytyka moich działań prosiłabym o zapoznanie się z regulaminem:


Jedną z powyższych, czyli albo namelock, albo notatka, albo ban.

Jeżeli słowo 'noob' jest aż taką obrazą żeby banować całe konto na 30 dni, to co z ludźmi którzy mieli bardziej obraźliwe nicki a dostawali tylko namelocka?
Udowadniasz tylko(jak ludzie z góry to napisali) że administracja może się do wszystkiego przypieprzyć i na wszystko znajdzie podpunkt w regulaminie żeby podciągnąc to pod bana:)

staryy
25-02-13, 12:17
Felczyk może tak nie będzie tylko tak jest ??;o
dostałem bana za nieprawidłowy nick zamiast dostać namelocka dostałem bana na 30 dni
tu sie okazuję ze dostałem bana na 7 dni ale notatki zrobiły swoje i połączyło się to w 30 dni najśmieszniejsze jest to ze nie mam żadnej notatki wiec jest coś tu nie tak.
Straszono mnie ze jeśli będę udowadniać ze ona nie ma takiego prawa to da mi deleta??;o na konto ja se poczekam ten miesiąc co tam niech każdy zobaczy co się w tej grze dzieję wiec tak electrixnoob i dostałem bana na 30 dni :) usłyszałem tez takie coś nie wiem czy to jest prawda spójrzcie electrix jest z panią slythia w tej samej samej gildi.Chciałbym przeprosić teraz electrix zachowałem się wobec jego jak najgorszy sku...... powinienem być wobec jego wyrozumiały i zaakceptować jego zdanie na forum sory ale miałem wtedy trochę wypite a co do was gracze altaronu jak sądzicie czy to ban wbrew prawu czy przeciwnie ???

Slythia
25-02-13, 12:44
Jedną z powyższych kar, czyli mogę wybrać - notatkę albo bana. Wyżej zamieszczone zapisy dotyczą tylko nicków, które łamią 'klasyczny' regulamin, czyli punkt I, nie zaś tych dotyczących na przykład wypowiedzi, co miało miejsce w tym przypadku.

Co więcej - kolega NIE dostał bana na 30 dni a na 7. Dlaczego w takim razie jego kara jest dłuższa? Odpowiedź jest prosta - punkty karne. Ponieważ wcześniej miał bana za sharing to każe jego kolejne wykroczenie automatycznie jest przedłużane. Jakbym dała mu 30 dni kary to usunęłabym tym samym mu konto. Notatki nie mają tu żadnego znaczenia.

Dlaczego dopiero teraz tak zareagowałam? Coraz mocniej zaczyna mi przeszkadzać kompletny brak kultury wobec innych graczy. Skoro klasyczne kary nie działały i nie odstraszały potencjalnych cwaniaczków, to zwiększamy ich wymiar. Może teraz trzy razy się zastanowicie zanim kolejny raz będziecie próbowali stworzyć nową postać tylko po to, by kogoś obrazić.

sadysta
25-02-13, 13:29
Co więcej - kolega NIE dostał bana na 30 dni a na 7. Dlaczego w takim razie jego kara jest dłuższa? Odpowiedź jest prosta - punkty karne. Ponieważ wcześniej miał bana za sharing to każe jego kolejne wykroczenie automatycznie jest przedłużane. Jakbym dała mu 30 dni kary to usunęłabym tym samym mu konto. Notatki nie mają tu żadnego znaczenia.

Dlaczego dopiero teraz tak zareagowałam? Coraz mocniej zaczyna mi przeszkadzać kompletny brak kultury wobec innych graczy. Skoro klasyczne kary nie działały i nie odstraszały potencjalnych cwaniaczków, to zwiększamy ich wymiar. Może teraz trzy razy się zastanowicie zanim kolejny raz będziecie próbowali stworzyć nową postać tylko po to, by kogoś obrazić.

Sama nie wiesz jak działa system kar i tylko straszysz deletami konta, co mnie irytuje.
x3 ban za sharing = delete , x1 ban za sharing + ban za "obraze" = delete konta, co to za system kar?
Kompletny brak kultury bo ktoś zrobił sobie podobny nick do Eletrixa i dopisał 'noob'? Cóż to za wyznacznik?
Nie wiesz czy ta postać została stworzona żeby kogoś obrazić czy żeby zasmakować gry na non pvp.
Bo przecież screen dowodem nie jest, a mam wrażenie , że głównie na jego podstawie została kara nałożona co jest sprzeczne z Waszymi 'zasadami'.

tomakeo
25-02-13, 14:01
usłyszałem tez takie coś nie wiem czy to jest prawda spójrzcie electrix jest z panią slythia w tej samej samej gildi.Chciałbym przeprosić teraz electrix zachowałem się wobec jego jak najgorszy sku...... powinienem być wobec jego wyrozumiały i zaakceptować jego zdanie na forum sory ale miałem wtedy trochę wypite a co do was gracze altaronu jak sądzicie czy to ban wbrew prawu czy przeciwnie ???


Ile razy to ja już słyszałem ? Ah no i jeszcze muszę przypomnieć Slythio, że miałaś mi podrzucić bp bitewnych tarcz i ssa z 58740 ładunków.

Już to napisałem, ale powtórzę się ... temat został stworzony po to aby pokazać z jakimi, za przeproszeniem, idiotami można mieć czasami do czynienia. I nie usprawiedliwia fakt, że miałeś wypite czy wyćpane. Może jesteś jeszcze małolatem, pijesz na umór, nie kontrolujesz się po pijaku, ale to nie jest wytłumaczenie i tylko źle świadczy o Tobie.
Może cała ta sytuacja powstrzyma następnego "pro elo" przed takimi akcjami.

samatron
25-02-13, 14:28
Jedną z powyższych kar, czyli mogę wybrać - notatkę albo bana. Wyżej zamieszczone zapisy dotyczą tylko nicków, które łamią 'klasyczny' regulamin, czyli punkt I, nie zaś tych dotyczących na przykład wypowiedzi, co miało miejsce w tym przypadku.

bla bla bla, gdyby tu była profesjonalna administracja gościu dostał by co najwyżej namelocka bo na to zasługiwał, tak jak to napisał Mervakis w poście który został usunięty :). Wychodzi z tego że chodzącym regulaminem jesteś TY, nikt go nie zna bo on jest tylko w twojej głowie.

Slythia
25-02-13, 14:47
bla bla bla, gdyby tu była profesjonalna administracja gościu dostał by co najwyżej namelocka bo na to zasługiwał, tak jak to napisał Mervakis w poście który został usunięty :). Wychodzi z tego że chodzącym regulaminem jesteś TY, nikt go nie zna bo on jest tylko w twojej głowie.
Cóż, wystarczy go przeczytać. Lecz skoro dla niektórych to taki problem...

Uiop
25-02-13, 15:11
Dla niektórych problemem jest czytanie ze zrozumieniem, co wielokrotnie można było zaobserwować ^^ Dochodzi do tego jeszcze kompletna ignorancja.