PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] teleport


Dynd
29-04-11, 00:18
Witam

Mam pewną propozycje. A uważam, że jest ona dobra ponieważ więcej ludzi by wychodziło po za miasto. Napewno nie jeden z nas wychodził gdzieś daleko, żadnego dobrego expowiska nie znalazl i wracał ze straconym czasem i pewnie go to zniecheciło i czeka aż ktoś mu pokaże. Dlatego też w mieście siedzi po 40 osób w kanałach i tam se expi.Uważam, że można by było zrobić zwój teleportacyjny który by nas od razu teleportował do miasta. Wtedy więcej ludzi by zwiedzało okolice i ruszyło by to wszystko. Zwój można by kupić w sklepie magicznym oczywiście. Kosztował by 200 miedziaków.
Co Wy o tym sądzicie?

Wicked
29-04-11, 03:10
Wlazłeś i zbierasz po dupci? Hot na scrollu i jesteś w mieście.
Goni Cię 10 smoków przez głupotę? Scroll i wracamy.
Leją Cię ludzie, bo zajumałeś im loota? Scrool i żegnamy.

Nie.

blanko2222
29-04-11, 03:24
Pewnie ,że NIE. Żywotność klawiszy klawiatury nie jest tak krótka ,abyś nie mógł 10 razy w prawy i w górę nacisnąć.

Rekhyd pożycz Koran.

edil
29-04-11, 06:58
jestem na tak i na nie bo co napisałeś nie dopracowałeś ...

warto by było dopisać z twojej strony ze działało by to tylko jak by się nie miało pz'ta ; )

cenę można by było zwiększyć do 1 000 miedziaków

kiuuby
29-04-11, 08:08
no pomysł dobry ale zeby tak zrobic gdy zniknie atak zeby dopiero sie teleportowac a nie jak "Rekhyd" ze gdy jestes w krytyczniej sytuacji to sie tp do miasta ;p

Dynd
29-04-11, 13:21
Bo j jak ja to pisałem to nie myślałem o tym, że mnie potwory leją i wracam lub coś podobnego. Tylko o to, że jak już za daleko zaszliśmy i długa by była droga powrotna to dopiero wtedy. Uważam, że jest to dobry pomysł i trzeba go jedynie dopracować.

Sezamek
29-04-11, 13:47
Albo potrzebne były by 3 osoby każdy z innej profesji :mag,łucznik,wojownik
którzy używali by jakiegoś czaru na jednym miejscu otwierając tym samym portal np do miasta na 10 sekund

Apausfo
29-04-11, 14:09
Wlazłeś i zbierasz po dupci? Hot na scrollu i jesteś w mieście.
Goni Cię 10 smoków przez głupotę? Scroll i wracamy.
Leją Cię ludzie, bo zajumałeś im loota? Scrool i żegnamy.

Nie.

Ja się podpisuje pod tym, to nie byłoby już rpg. :\

Eduardo
29-04-11, 14:46
Cały klimat by to popsuło. Zdecydowanie nie!!

jotenka
29-04-11, 15:19
Hy stary chcesz takich rzeczy? Idz na orshabunde tam na pewno znajdziesz cos dla siebie ;)
Pozdro

mopsiok
29-04-11, 15:30
Kaczooh, Wypas, Alveria. "Każden jeden" ots ma teleporty. A z tego co mi wiadomo, to tacy rycerze są bardziej nastawieni na mięśnie niż na mózg :D, więc "teleport jako czar" też odpada, przynajmniej dla nich i łuczników. Mag... niby w różnych powieściach fantasy pisze o teleportacji, czy coś w ten deseń, ale również jestem na nie. Jak teleport, to dla wszystkich. A dla wszystkich nie, bo - patrz wyżej.

Van Taron
29-04-11, 15:31
Przypomniał mi się pomysł z Diablo :) Dobrym pomysłem były by Portale Miejskie, ale nie oszukujmy się. Są statki, czary na szybkie chodzenie, buty przyśpieszające a wy jeszcze o rowery prosicie.