PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Neo Kids...


NerVvuS
29-04-11, 18:00
Dzieciom Neo MÓWIMY NIE! Padłem nie raz zblokowany ale puszczałem to luzem ale teraz... coraz częściej spotykam się z przypadkami blokowania/trapowania. Dzieci blokujące mnie jeszcze cieszyły się z tego że podzielą lota na pół.
JESTEM ZA PRZECHODZENIEM PRZEZ LUDZI NAJMNIEJ DO 20LVLA!
Screen: http://img263.imageshack.us/i/lolbp.png/

P.S Proszę bez komentarzy typu "Nie podoba się to nie graj." Ja będę grał dalej ale chcę wyzbyć się chamstwa jakie przebywa na tym serwerze. Pozbycie się takich ludzi umili grę z 2*.

Kyle Blaze
29-04-11, 18:26
Popieram. Noobów/traperów trzeba tępić!

PrzemeQ
29-04-11, 18:57
Popieram Was, jestem za ( 3 razy już padłem przez takich blokerów!)

p4trycz3k
29-04-11, 19:08
Dla mnie to wy jesteście dzieci neo, bo plączecie ze padliście.... taki jest styl tej gry.Nie chcesz padać? To zagraj w coś innego a nie tu posty piszesz ze cie ktoś bloka..... Jak na expa ci wpadną typy i cie ubija to co?tez posta nabijesz z płaczem ze cie ubili?ogarnijcie się albo zagrajcie w pokemony.......:\

NerVvuS
29-04-11, 19:11
p4trycz3k Pisałem bez takich odpowiedzi typu "Nie podoba się? To nie graj!"
Paść od ludzi/potworka nie będąc trapowanym to całkiem inna sprawa. Ale tak z niczego trapa dostać? Śmieszny jesteście... :/

Sezamek
29-04-11, 20:10
To prawda jak już mogą blokować to zróbcie byśmy mogli ich zabić a nie blokują sobie bezkarnie i nikt im nie zabroni bo nie zabiją ich

psotek
29-04-11, 20:15
Dla mnie to wy jesteście dzieci neo, bo plączecie ze padliście.... taki jest styl tej gry.Nie chcesz padać? To zagraj w coś innego a nie tu posty piszesz ze cie ktoś bloka..... Jak na expa ci wpadną typy i cie ubija to co?tez posta nabijesz z płaczem ze cie ubili?ogarnijcie się albo zagrajcie w pokemony.......:\

mam pytania:dlaczego w tibi to wprowadzili ,dlaczego za to sa bany?
odpowiedz jest prosta przez takie dzieci neo jak ty.
jestem za.(ale z blokada ze nie przechodzisz przez ludzi jak byś chodził po łace)

p4trycz3k
30-04-11, 08:01
psotek hmm jakos nie widze zeby za takie cos bany byly na tibi rl, a tak wgl jak wiecie ze sa tkie wsytuacje to po jakiego grzyba stoicie w takich przejsciach latwych do drapa?prost odpowiedz NIE OGARNIACIE i potem jest placz.Pozatym jak by administracja wziela pod uwage to ze bedzie tak plakac z powodu trapa to by nie zrobili tych przejsc 1 kratkowych tylko by je poszerzyli jak na globalu,no ale sa ludzie ogarniecie i sa tez tacy ktorzy wala morda w monitor jak ujrza magiczny napisz You are dead.....:D


Skoro już tak nie myślicie to zamiast nabijać po 100 postów napiszcie 1 w którym bd prośba o zrobienie takie go czegoś na rook jak jest na rl na servach non pvp *przechodzenie przez graczy*

pogromek
30-04-11, 08:09
psotek hmm jakos nie widze zeby za takie cos bany byly na tibi rl, a tak wgl jak wiecie ze sa tkie wsytuacje to po jakiego grzyba stoicie w takich przejsciach latwych do drapa?prost odpowiedz NIE OGARNIACIE i potem jest placz.Pozatym jak by administracja wziela pod uwage to ze bedzie tak plakac z powodu trapa to by nie zrobili tych przejsc 1 kratkowych tylko by je poszerzyli jak na globalu,no ale sa ludzie ogarniecie i sa tez tacy ktorzy wala morda w monitor jak ujrza magiczny napisz You are dead.....:D


Skoro już tak nie myślicie to zamiast nabijać po 100 postów napiszcie 1 w którym bd prośba o zrobienie takie go czegoś na rook jak jest na rl na servach non pvp *przechodzenie przez graczy*
Kolego, regulamin jasno daje nam do zrozumienia (oczywiście, jeśli go przeczytaliśmy!) iż takie formy nagminnego uprzykrzania gry jak blokowanie/trap'owanie naszych postaci jest zabronione.
Polecam Ci jeszcze raz 'przestudiować' jego lekturę.

p4trycz3k
30-04-11, 09:04
co ci da ten regulamin co?na rl tez jest regulamin i tez jest notka na temat blokania ale jak oni by mieli brać tak wszystko pod uwagę to zauważ ze ludzi by tracili,to są gry,w których 3/4 społeczności ma w dupie regulamin bo gra to zabawa a nie prawdziwe życie.a tak poza tym zasady są po to żeby je łamać xD i ja się tego trzymam ;p


Padacie? Zbierajcie Ekipę i Hunt ;p

pogromek
30-04-11, 09:08
Ale ten serwer NIE JEST globalem. Zważ na to, a następnie podważaj 'siłę' regulaminu ; )

p4trycz3k
30-04-11, 09:10
dobra 3/4 ots tez ma regulamin.



ja już kończę ten temat bo to i tak nie ma sensu, wy macie własne zdanie a ja własne :P ja nie chce robić sobie wrogów

Slythia
01-05-11, 12:54
Jest regulamin, pvp lekko zmienimy... Wystarczy.