PDA

Zobacz pełną wersję : [grafika] Gqonvi


Gqonvi
11-04-13, 15:59
Troche tak sobie ten tego

nastan6
11-04-13, 16:34
Nie moglem sie powstrzymac przed napisaniem tego-
"Co to jest? Nalozone na siebie 100000 warstw, efektow, kolorow i innych gowien. W sumie wyglada to jak rzygi menela z pod sklepu."
I w tym przypadku to sie nawet zgadza. Dodanie kilku efektow na gotowy obrazek nie jest niczym wyjatkowym, naprawde ;)

A tak na marginesie, to ciekawe z czego wynika roznica danych miedzy twoim profilem tutaj, a uzytkownika ktory zamieszczal te prace w innym miejscu duzo wczesniej.

Veliothe
11-04-13, 17:40
@up "z pod sklepu" wygląda jak rzygi menela spod sklepu :/
@Edit Aaaa przepraszam to cytowany kawałek tekstu. Zatem uwaga kierowana do Pana, który post założył :)

Rian
11-04-13, 18:49
To na samej górze przypomina mi sheeda z Taernu :) A ogólnie to tak sobie.

Gqonvi
11-04-13, 19:10
Troche tak sobie ten tego

tomakeo
11-04-13, 19:58
Niestety nie podoba mi się to wcale. Wygląda jakbyś wystawił każdą z tych sygn na słońce i leżałaby całe lato.

nastan6
11-04-13, 20:27
Napewno nadanie efektow na te obrazki zajelo wiecej czasu, niz polaczenie tego calego gowna w twoich pracach. Co do roznicy kont - jezeli nie wierzysz, napisz prywatna wiadomosc. Mam swoja galerie na jednym z for, mozliwe ze tam je znalazles. Napisz, odpisze :] Nie widz problemu.

Nie mam w zwyczaju wdawania sie w dyskusje na takim poziomie, wiec tym postem ja zakoncze. Dla formalnosci jeszcze odpowiem:
Nie musisz mi nic udowadniac, bo naprawde mnie to nie interesuje.
Stworzenie takiej sygnaturki to kwestia minut, wiec mowienie o czasie jaki zajmuje "nadanie efektow na te obrazki" pokazuje tylko twoj poziom znajomosci photoshop'a.

I na koniec takie podsumowanie twojej wiarygodnosci:
[zdjecie]

Tak wyglada komputerowy napinacz, siedzacy na swojej pasji. Obecnie motorek ma nieco inny kolor ;] Jezeli kogos to interesuje, to jest to Yamaha YZF-R125 z 2011r.

Motor to Derbi GPR 125, a samo zdjecie pochodzi z conajmniej 2010r.

tomakeo
11-04-13, 20:53
Motor to Derbi GPR 125, a samo zdjecie pochodzi z conajmniej 2010r.

Rzeczywiście jeśli się przyjrzeć, to jak byk napisane na motorze Derbi.
No cóż Twoje obelgi w kierunku paru osób na serwie n-pvp, typu:
"Wolę dostawać kieszonkowego więcej, niż twój stary wypłaty", teraz pewnie będą miały charakter zabawny, niż ubliżający.

Tak więc nie pozostaje napisać nic innego jak:
Kończ waść, wstydu oszczędź!

@topic (co oby mi posta nie usunęli)
Popracuj nad ostrością obrazu w sygnaturze.

Gqonvi
11-04-13, 22:07
Troche tak sobie ten tego

tomakeo
12-04-13, 00:03
@tomakeo
Czas najwyzszy, abys przestal lizac dupe i zaczal myslec samodzielnie.

Lizanie dupy ? Komu ? Gdzie ? Turn your brain on please !
Wpadłeś z "Twoją pasją", więc każdy kolejna próba udowodnienia, że jednak masz tę "jamaszkę", spali na panewce. W końcu dla Ciebie, takiego porządnego grafika, nie problem dokleić w fs'ie czy nawet w paincie, karteczki z imieniem.
Chcesz fotę w moim lamborginii na tle mojej willi ? Oczywiście z karteczką z napisem "Eletrix" ;)

A sygnatury ? Kiedyś się w to bawiłem kilka dni i nie będę skromny pisząc, że moje były zdecydowanie lepsze.
Jedyna godna pochwały to ta z samochodem. Reszta to:
podstawowe tło/graniter> wklejenie renderu > warstwa > nawalenie brushami > wyostrzenie > warstwa > pędzel > wyostrzenie i gdzieniegdzie dodanie światła+ oczywiście zrypanie wszystkich sygnatur poprzez rozjaśnianie. Nic trudnego.

Wicked
12-04-13, 00:44
No dajcie hopakofi spokój, no. Bidul w pejncie macha, a wy się czepiacie z profesjonalistycznymi komentarzami. Przecież żeby komentować trzeba samemu robić lepsze, bo inaczej się jest hejterę.

DLATEGO TEŻ!
CUDNE PRACE PANIE GOWNI... GOVNIE... VYGONI... no, w każdym buńdź razie cudne prace. Miodzio. 11/10 w skali beauforta. <333333

Gqonvi
12-04-13, 06:57
Troche tak sobie ten tego

Kuzyn
13-04-13, 14:48
No dajcie hopakofi spokój, no. Bidul w pejncie macha, a wy się czepiacie z profesjonalistycznymi komentarzami. Przecież żeby komentować trzeba samemu robić lepsze, bo inaczej się jest hejterę.

DLATEGO TEŻ!
CUDNE PRACE PANIE GOWNI... GOVNIE... VYGONI... no, w każdym buńdź razie cudne prace. Miodzio. 11/10 w skali beauforta. <333333

No to jest ciekawe, na niektórych forach. Z drugiej strony żałosne, ktoś wstawia prace z przekonaniem, że są najzajebistrze i każdemu komu się nie spodobają rzuca mięsem,