PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Unikalna Propozycja.


Piluch
29-04-11, 21:02
Witam chciałbym przedstawić wam moją ( myślę bardzo fajną) propozycję.

Wyobrażaliście sobie kiedyś , że wasz pies którego macie w domu i wyprowadzacie go na spacer a on na widok kota będzie machał ogonem i się bardzo cieszył? Bo ja szczerze mówiąc nigdy hehe.

I tutaj powstaje moja propozycja , która mam nadzieję bardzo spodoba się graczom.

Gdy pies wędruje sobie chociażby po mieście Neolith i zauważy kota ( których chyba nie ma w grze?) zaczyna go atakować , a kot jak to kot ucieka.

Mogło by to też działać na wiele innych potworów ,chociażby nawet Lis i Wilk tylko oni by już se sobą walczyli ( NAPRAWDĘ CAŁĄ MASĘ KOMBINACJI ).

Fajnie by było walczyć z jakimś potworem a tu nagle podbiega jego (rywal hymm..) i nam pomaga po czym jeden z nich przeżyje i znowu nas atakuje.

Moim zdaniem dodało by to naprawdę wielkiego plusa , jeżeli chodzi o atmosferę gry i klimat RPG. Ale liczę się też z tym , że jest to wielka praca dla skrypterów tak więc myślę , że pomysł się spodoba.

Pozatym jest to wogóle nowy świat, nie żaden ots więc nie bójmy się pójść na całość.
Jedno jest pewne na żadnym innym serverze takiego czegoś by nie było.



Pzdr. Piluch

Dracco
29-04-11, 21:08
to jest trochę bez sensu , czy tamten mob który bd bił moba którego my bijemy będzie nam zabierał expa ?

Piluch
29-04-11, 21:11
heh Dracco spowiedziewałem się takiego komentarza, i odp. z mojej strony brzmi że tak, bo za co mamy dostać exp jezeli to nie my zabralismy znaczną część zycia temu potworowi? :} Pozatym JEZELI daj bóg administracji się spodobało i chcieli by to wprowadzić to jestem skłonny nie sprzeciwiać się żadnej propozycji.

Pozatym kiedy dwa potwory się biją to jak to się mowi GDZIE DWÓCH SIĘ BIJE TAM TRZECI KORZYSTA. mam nadzieje ze skumasz.

thorus
29-04-11, 21:17
No propozycja jest nawet interesująca :P Na początek można by takie coś wprowadzić chociażby dla jakiś słabszych potworów.

psotek
01-05-11, 13:21
Lepiej zrobić coś takiego ze wilki atakują owce,lisy kury(w questach np obrony trzody na farmie i nie tylko ,ale nie ze moby dające expa walczą ze sobą to bez sensu)było by to realistyczne.