PDA

Zobacz pełną wersję : Pakt o nieagresji pomiędzy klanami Securum i Fallen Angels.


Tron
29-04-11, 20:55
http://altaron.pl/Cache//images/gavatars/2.jpg
http://altaron.pl/Cache//images/gavatars/5.jpg

No niestety, Securum postanowiło wszystko odwołać, i Paco razem z członkami swojego klanu, zdecydowali, że nie chcą mieć sojuszu, bądź paktu z nikim. Jak stwierdził jeden z członków klanu:

Cytat: 21:42 Dobry Murzyn [19]: wy się chcecie po prostu NAPIERDALAĆ
21:42 Dobry Murzyn [19]: zgadłem?
21:42 Schabowy Ninja [20]: tak

No niestety, mimo dobrych chęci, nie udało mi się przekonać Securum do przyjemnej, i nie agresywnej gry. Mylą Altaron z War OTS. To ich sprawa, ale cierpią na tym gracze, którzy nie grają takim stylem gry jak oni.

Pozdrawiam, Dobry Murzyn (były vice-leader, i dyplomata)

cado
29-04-11, 21:01
Tak powinno być, spokojna gra bez bezsensownego zabijania się, gratuluję klanom dojścia do porozumienia i życzę przyjemnej gry.

drazbeczka
29-04-11, 21:13
No na razie będzie spokój ;)

mopsiok
29-04-11, 21:25
No no, powiem szczerze że nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Gratuluję, Panowie ;).

sk1ba
29-04-11, 21:35
Oczywiście jak ktoś mi naskoczy ze strony przeciwnej nie będzie 'zmiłuj się' :)

Tron
29-04-11, 21:43
No niestety, Securum postanowiło wszystko odwołać, i Paco razem z członkami swojego klanu, zdecydowali, że nie chcą mieć sojuszu, bądź paktu z nikim. Jak stwierdził jeden z członków klanu:

21:42 Dobry Murzyn [19]: wy się chcecie po prostu NAPIERDALAĆ
21:42 Dobry Murzyn [19]: zgadłem?
21:42 Schabowy Ninja [20]: tak

No niestety, mimo dobrych chęci, nie udało mi się przekonać Securum do przyjemnej, i nie agresywnej gry. Mylą Altaron z War OTS.

PS. Poprzednie posty odnosiły się do nawiązanego paktu.

Paco
29-04-11, 22:42
Murzyn. Mylisz pojęcia. Rozmawialiśmy na vt i powiedziałem nie bijemy ludzi bez powodu i zaznaczyłem wam, że jeśli ktoś będzie nam bił potwory, wyzywał nas lub coś podobnego to dopiero wtedy będziemy go bić. Pozdrawiam Paco

cado
29-04-11, 22:45
Cały czas skargi na Sacrum, a to, że blokują, a to, że biją bez powodu.

migdal1994
29-04-11, 22:45
No spoko, przynajmniej chwilowo będzie spokojnie :x

greensinestro
30-04-11, 00:08
Postanowiliście wybrać gre w której jest możliwość śmierci przez drugiego gracza to weźcie pod uwagę oszołomów którzy będą was zabijać tylko dlatego żeby się nie zanudzić..

pepeszka
30-04-11, 02:46
Postanowiliście wybrać gre w której jest możliwość śmierci przez drugiego gracza to weźcie pod uwagę oszołomów którzy będą was zabijać tylko dlatego żeby się nie zanudzić..

To nie są oszołomy. Pvp to pvp. Ludzie chcą krwi. Trzeba być łowcą żeby nie być ofiarą.

(Piszę troche jak psychopata :confused: )

Vokee
30-04-11, 13:31
A czy po prostu zabijanie innych graczy nie mogłoby byc uzasadnione np : kradnięciem lota , wyzwiskami itd , a nie za ,, outfit '' ?

mopsiok
30-04-11, 15:08
To nie są oszołomy.

Ludzie mają różne zdanie na ten temat :p. A skoro pakt już nieaktualny, to proponowałbym zamieścić o tym informację w pierwszym poście, coby sobie tłum nie robił nadziei.

drazbeczka
30-04-11, 15:21
Kurcze to będzie krytycznie

Tron
30-04-11, 15:31
Ludzie mają różne zdanie na ten temat :p. A skoro pakt już nieaktualny, to proponowałbym zamieścić o tym informację w pierwszym poście, coby sobie tłum nie robił nadziei.

Jest napisane, że pakt został zerwany.

A czy po prostu zabijanie innych graczy nie mogłoby byc uzasadnione np : kradnięciem lota , wyzwiskami itd , a nie za ,, outfit '' ?

Powinno być uzasadnione, ale za dowody służą im tylko słowa.