PDA

Zobacz pełną wersję : Dota czy LoL?


Refeuz
30-04-11, 07:32
Jak uważacie, która gierka jest warta większej uwagi? ;)

Sosna
30-04-11, 08:00
lolosław :) why? hmm... jakoś bardziej podoba mi się grafa, postaci itd. jedyne co mnie tylko boli to te ich niedołężne próby zbalansowania postaci :\ jedne psuja bez powodu inne polepszają aż za bardzo... a niektóre np akali sa ciągle OP :confused:

pogromek
30-04-11, 08:04
Wolę DotA'e. Chociaż gdy grałem w LoL'a 'pokochałem' Swain'a oraz LeBlanc =D

Refeuz
30-04-11, 08:11
Zgodzę się z Tobą Sosna. Te ich próby zbalansowania postaci są śmieszne. Kiedyś Katariną miałem super zajebistą taktykę i secik i praktycznie cały czas wygrywałem bedąc na czele. A teraz to szkoda grać tą postacią. Wg. mnie powinni zbalansować Master Yi (to jest chyba największa postać dla nieogarów) i Trendamere. 2 najwieksze OP'y....

Dreat
30-04-11, 13:46
Ani DotA ani LoL. DotA swego czasu zaśmiecała Battle.Net, teraz jak się LoL pojawił, można w normalne umsy pograć przynajmniej.

pepeszka
01-05-11, 02:13
Zgodzę się z Tobą Sosna. Te ich próby zbalansowania postaci są śmieszne. Kiedyś Katariną miałem super zajebistą taktykę i secik i praktycznie cały czas wygrywałem bedąc na czele. A teraz to szkoda grać tą postacią. Wg. mnie powinni zbalansować Master Yi (to jest chyba największa postać dla nieogarów) i Trendamere. 2 najwieksze OP'y....

Zgadzam się co do prób zbalansowania. Ale nie zgodze się co do Katariny. Mój kolega z vt gra tą postacią od roku, 98% meczy jest tą postacią i idzie mu świetnie. Na midzie ma tylko problemy z Brandem (w early na mid najlepsza postać w grze). Zawsze wychodzi ze statami 20-40/2-7/10+ więc jak się chce to można. Yi to przesadzona postać na 1v1 ale ogólnie nie jest źle.

Refeuz
01-05-11, 09:22
Zgadzam się co do prób zbalansowania. Ale nie zgodze się co do Katariny. Mój kolega z vt gra tą postacią od roku, 98% meczy jest tą postacią i idzie mu świetnie.
Widocznie ma jakiś fajny secik. Bo ja np. nie robię nigdy proponowanego bo to scierwo ;D
a Tak w ogóle to moją ulubioną postacią jest Shen ;D

Dawwid
07-05-11, 16:09
na yi są kontry, np thotnmail, ja to sobie lubie zagrać mordekaiserem i jarvanem

Sessvisto
18-05-11, 15:23
Zdecydowanie DotA, ale tylko na garenie. Przynajmniej są postacie zbalansowane.
Teraz z niecierpliwoscia czekam na Dota 2 od valve!

nie ma lipy
27-05-11, 01:44
Zdecydowanie DOTA, klimat od studia blizzard nie ma sobie równych